Gta: San Andreas

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
nadjp
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2003.10.01. 18:31
Tartózkodási hely: s00pRONE
Kapcsolat:

Gta: San Andreas

Hozzászólás Szerző: nadjp »

Tolja valaki rajtam kívül? Vélemények élmények? Kedvenc elfoglaltságok?
The last Angel...
Avatar
F4TE
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.01.31. 18:15
Tartózkodási hely: Touge

Hozzászólás Szerző: F4TE »

most toltam végig.. már töröltem is :dirr:
szerintem nem sokat változott a GTA 3 óta ez az egész CUCC
sztem a 3-al többet játszottam, mint ezzel.
Kép
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Nem tudom, hogy játszottad te végig ezt a két játékot, mivel a 3-hoz képest a SA kb. 200%-kal lett feljavítva. Minden tekintetben. Az már más kérdés, hogy nem szívesen adnám 18 év alatti gyerek kezébe. Egyik, hogy nem érti, a másik felét meg gondolom nem kell magyarázni... mindegy. Zsebganxtáknak kiváló. Kaptam ma egy SA posztert a CD Galaxisban. Már kint is van a tetovált tüdejű néni a falon :cool:.
Avatar
TriumpH BanE
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2003.09.19. 16:38
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TriumpH BanE »

en mar csak nude{s**} patchel vagyok hajlando jatszani vele mivel vegigtoltam...
majd felrakom ha letoltottem a patchet
szerintem se kulombozik sokkal a 3 tol
War is like a program,
you can modify it but,
in the end it is always the Same!

Kép
nadjp
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2003.10.01. 18:31
Tartózkodási hely: s00pRONE
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nadjp »

Alapjáraton a GTA világ már nem tud újat mutatni szerintem. Csak többet, jobbat, nagyobbat :D És ezt folyton megtszik. Több karater, több szöveg, jobb városképek, nagyobb városok. Több lehetőség a városokban... ;) Nekem nagyon bejött ez a getto fíling :D
The last Angel...
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

Szerintem a sorozatra ráférne már egy motorcsere... most komolyan...nézzetek rá szerencsétlenre. Ugyanaz a motor pörög alatta ami a GTA3 alatt ment... ugyanolyan baltával faragott, kockás karakterek. És ezen a nagyobb felbontású textúrák, meg a különböző új effektek sem változtatnak.
Összességében sokkal jobb a fílingje, mint a GTA3-nak, és ez azt bizonyítja, hogy nem a grafika a lényeg. De azért mégis, kedves Rockstar, nézzetek már rá a játékotokra, mert néha majd elhányom magam, olyan ronda, a mai felhozatalhoz viszonyítva. 2-3 éves játékoknak jobb a grafikája!

Egyébként meg a küldetések tök jók lettek, kedvenc elfoglaltságom felrepülni a lehető legmagasabbra, kiugrani a gépből, és utolsó 500 méteren izgulni, hogy beveszi-e a játék a balklikket. :lol: A másik nagy szórakozás, hogy felmegyek mount chilly-re, és benyomom a biciglihez az űberfaja magasra ugrás kódot, tekerek mint állat, és a szikla szélén nyomok egy bunnyhop-ot. gyönyörűen kitöri a nyakát CJ! :lol:
Na meg harmadik, kedvenc elfoglaltság, a hot coffee patch tesztelése, csak hát nem olyan élvezetes ilyen baltával faragott embereket nézni. (Nem is tom miért csinálom :? )
nadjp
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2003.10.01. 18:31
Tartózkodási hely: s00pRONE
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nadjp »

:) najó de képzelj bele, hogy durva grafikával megjeleníteni azt, ami már 3-4szerese a Vice City méreteinek... ahhoz nagyon durva gép kellene
The last Angel...
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Ez is igaz. Sztem ekkora városokat lemodellezni egy sokkal jobb grafikával...hááát beletörne a rendszered bicskája az is tuti LOL xD
Amúgy sztem a Maffia volt nagyon korrekt! Az iszonyat szép volt és az sem volt kicsi ha mondjuk a Gta 3 vagy a Gta: Vc-vel hasonlítjuk össze, a maffia jóval nagyobb volt. Na egy olyan graffal el tudnám képzelni a gta következő részét.
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

A.Hidekai írta:Na egy olyan graffal el tudnám képzelni a gta következő részét.
Na azért ne alkudjunk alá! :D Mondjuk azt, hogy egy "felújított" Mafia grafikával... Nem rég (kb 1 hónapja) vittem végig a mafiát, és azér nem olyan csúcs az a grafika, hogy olyannak kívánjam a következő GTA-t! :lol:
Avatar
Kerub
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.07.21. 18:06
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kerub »

Nekem baromira nem jött be a SA. A GTA3 nagyon jó volt, mivel egy hatalmas újitást hozott a játék világba. Viszont az SA már csak ezt lovagolja meg újra és már nem akkora élmény. Nagyonon csilivili lett, meg kidolgozott (koplett Sims-nightlife), de nincs meg benne az a hangulat ami a GTA3ban volt.
Pl a GTA3ban nagyon szerettem "csillagozni" amikor mint egy pszihopata száguldozok és megölök mindenkit, majd a zsaruk elől menekülök. De az SAban ezt már nem csinálom, mert már nem poén. Ez nem olyan jó mint a régi GTA :( a küldetések sem olyan jók. :neutral:
Inkább valami újjal kéne előrukolniuk és nem ezt a stufot fényezni :neutral:
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Szerintem nagyon jó lett, bár eléggé gépigényes. Még nem toltam végig és töltöm le a végigjátszásokat. Az viszont eléggé rossz, hogy fojton enni kel és figyelni is kell arra, hogy mennyit eszel.
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

nekem egyáltalán nem jött be a cucc :D
1. nem bírom ezt a stílust..
2. Némely küldetés idegesítő... a különböző sulik, meg volt egy pár /az utsó küldetés mindet felülmúlja >>/
3. Egy idő után már nem érdekel, hogy mi lesz csak azért tolom, hogy végigvigyem...
4. Tényleg egy Sims klón.. annyi hülyeségre kell figyelni, hogy az már fáj... legközelebb már azt is beleteszik, hogy a kedves főhősünk mikor menjen WCre és mikor fürödjön, aludjon... stb.
5. a fegyverek hangja valamiért nem az igazi, a VC-ban és a 3ban imádtam lövöldözni, mert jó volt még a fegyvereket hallgatni is :D
Szal nem jöt be a dolog... majd Godfather érdekel /mondjuk ahhoz kel majd gép is XD/ vagy lesz egy GUN /vadnyugati GTA/ esetleg ha a Maffiának lenne folytatása /csak azt nem tom, hogy lehetne :D/
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Nálam még mindíg a Vice City a #1 a GTA játékok között. Az SA nekem baromira unalmas volt. Nem volt benne semmi, ami arra késztetett volna, hogy végigjátszam. A Vice City-ben legalább voltak jófej karakterek, akiken lehetett röhögni, és jó volt a szövegük. De ami ebben van... :roll:
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

Na jó elmondom....Ezt a játékot nagyon alantasnak, igénytelennek, undorítónak, ízléstelennek, és szarnak találom.Nagyon jól jellenzi a mostani gémereket, hogy ebbQl a játékból fogy a legtöbb, míg a fontos üzeneteket hordozó gammék, amik minden szempontból kiválóak(MGS,ICO,ZELDA)csak ezüst, és bronzérmesek mellette.Azon röhögni, hogy valaki egy jelenetben 30x fuckozik, szerintem gáz.Ilyet mindenki tud, ez nem dicsQség.Ha a készítQk képesek ennyi mindent beletenni, sajnálatos, hogy ilyen köntösbe kell tenniük, hogy megvehetQ legyen...
Kép
Avatar
Ranma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2003.09.10. 17:38
Tartózkodási hely: Nerima,Tendo Dojo

Hozzászólás Szerző: Ranma »

Én is végigcsináltam,elég korrekt a játék 17+-ot megérdemli,a grafikára meg tényleg ráférne a váltás.
Elsütni egy fegyvert "kétélű" döntés. Ahogy a golyó szétvágja az áldozat húsát úgy töri szét az ember lelkét aki meghúzta a ravaszt. Max Payne
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Valaki nem tudja meg mondani hogy mit keres a játékben egy nagy műbráner.. :shock: .. (remél ez még nem számít csúnya szónak)...
Avatar
F4TE
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.01.31. 18:15
Tartózkodási hely: Touge

Hozzászólás Szerző: F4TE »

lopás, gyilkolás, utcalányok futtatása //deszépen fejeztem ki magam//, stb... ezek mellett nem mindegy hogy van vagy sem? :roll:
Kép
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Már sok mindent láttam ...de ez azért kiakasztó volt.. :lol:
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

engem nem is a műszerszám hanem a holléte állitót le egy percre...(rendőrségi zuhanyzó)...de az biztos hogy illik a játékba. az igazi problem a készitőkkel van mert a Rockstar games csak brutális,hányingertkeltő,sokszor gyenge játékokat készít..... :?: :!: :?:
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

Ha a műpéló kiakasztott, akkor gondolom a hot coffee modról már hallani sem akarsz. :lol:
KOFFING
-------------------------------------
Kép
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Nekem tetszett a játék. A Boeing miatt. Összeszedtem az összes taget meg lópatkót. Magamtól. A fényképeket már guideból néztem.

A műpéló tökéletesen illett a játékhoz. A Gimpsuittal nagyon zsírul nézett ki. A legjobb amikor legnagyobb akcióban kifogy a fegyver és gyorsan kell váltani erre előjön a műpéló és bármerre tekered a görgőt mindig visszajön valahogyan...
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Mimette
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2006.02.04. 12:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimette »

Ez nagyon jó Misu!! ^^ Hát,ilyenekkel már én is találkoztam.
Én 2x vittem végig a játékot,de bőven elég is volt.
Rengeteg benne a hiba,oké hogy ilyen hatalmas helyhez már nem lehet tökéletes grafikát mellékelni,de hogy az emberek "darabosak" (sajna nincs képem,nagyjából olyanok mint a szellemek),meg hogy vidéken szaggat a játék,alig lehet játszani,városokban szebb a grafika...nagyon idegesítő volt,dolgozhattak volna még rajta 1-2 hónapot!
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Én elakadtam az autós-táncos résznél...lehet át kéne állítanom a billentyűzetem hozzá,mert akármit nyomok nem reagál...
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Mimette
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2006.02.04. 12:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimette »

Az még az elején van ugye? Ott nyomogathatod a W,S,A,D, a Fel,Jobbra,Balra,Le nyilakat, és a 8,4,6,2-t. Általában nekem mindig a másikat fogadja el,próbálgasd csak! ^___^
Lezárt