Te rajzolsz mangát?

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.

Rajzolsz mangát?

Néha
54
36%
Soha
44
29%
Rendszeresen
45
30%
Képregényt mindig
9
6%
 
Szavazatok száma: 152

Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

FayeValentine írta:Naná, hogy rajzolok! Nagyon szeretek alkotni! Már egy rakat papírt összerajzoltam animefigurákkal. :)
Gyere anime-rajzversenyre szegedre ;) (júli 16)
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
FayeValentine
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.06.07. 15:49
Tartózkodási hely: Bebop űrhajó

Hozzászólás Szerző: FayeValentine »

Szöged messze van... de lehet, hogyha megyek haza a nagyiékhoz Békéscsabára, akkor majd beugrok, és rajzolok mangákat...
Rion
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2005.06.26. 12:13

Hozzászólás Szerző: Rion »

Sziasztok mindenki!

Segítséget szeretnék kérni. Barátnőm már 2éve rajzol egy képregényt, és nagyon jól csinálja. :) tényleg. Már a 34 résznél jár. Csak mindet kézzel rajzolja és ez ugyebár fárasztó :( . Szeretnék rajta segíteni, hogy színes legyen a képregény, és géppel tudja csinálni. Valakinek nincs egy tippje hogy ezt milyen program segítségével tudná megoldani? Ha egyáltalán van ilyen megoldás... Köszönöm előre a válasz-t,-okat! ::jbow::
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Rion írta:Sziasztok mindenki!

Segítséget szeretnék kérni. Barátnőm már 2éve rajzol egy képregényt, és nagyon jól csinálja. :) tényleg. Már a 34 résznél jár. Csak mindet kézzel rajzolja és ez ugyebár fárasztó :( . Szeretnék rajta segíteni, hogy színes legyen a képregény, és géppel tudja csinálni. Valakinek nincs egy tippje hogy ezt milyen program segítségével tudná megoldani? Ha egyáltalán van ilyen megoldás... Köszönöm előre a válasz-t,-okat! ::jbow::
Na, most nekem kapásból az Adobe Photoshop jutott eszembe, mondjuk a cs változat, tudtommal az is a legújjab, de azzal is igen fársztó színezni, főleg annak, aki nem szeret,mint énXDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ha nem scannelni akarja a megrajzolt részeket, akkor ajánlhatom a tabletet, de az nagyon drága...szal... nekem spec nincs, de azzal könnyebb rajzolni, mint sma mezei egérrel, szóval nem is értek hozzá. Remélem valaki tud mondani jobb megoldást neked, mert sajna nemtok ennél "jobbat", vagy közben ti találtok ki valamit... :D
Kép
Rion
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2005.06.26. 12:13

Hozzászólás Szerző: Rion »

Nagyon szépen köszönöm a tippet! ::hehe::
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Nincs mit :D , bár fogalmam sincs mennyit segíthet...
Kép
Avatar
LordLynxx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.09. 13:56
Tartózkodási hely: Másutt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: LordLynxx »

Rion írta:Sziasztok mindenki!

Segítséget szeretnék kérni. Barátnőm már 2éve rajzol egy képregényt, és nagyon jól csinálja. :) tényleg. Már a 34 résznél jár. Csak mindet kézzel rajzolja és ez ugyebár fárasztó :( . Szeretnék rajta segíteni, hogy színes legyen a képregény, és géppel tudja csinálni. Valakinek nincs egy tippje hogy ezt milyen program segítségével tudná megoldani? Ha egyáltalán van ilyen megoldás... Köszönöm előre a válasz-t,-okat! ::jbow::
Na hallod, énis épp ezen vagyok és találtam egy kicsit drágább megoldást.
Szerezd meg az OpenCanvas valamelyik verzióját és vegyél 1 digitális rajzpadot (kb 15-24ezer Ft.).
Nekem nagyon tetszik az opencanvas.. PortalGraphics.net
Ez egy nagyon jó oldal, szép alkotásokkal, ami a legjobb, nagyon jó tutorialok is vannak..

(Sry az OFFért)
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

hmm.... nem szerettem volna új témát nyitni....ezért gondoltam hogy itt felhozom... az egmont manga pályázat... ki indul? és kinek hogy megy?
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

A fene, nem is tudtam, hogy van. Pedig lehet beneveztem volna. :o
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

augusztus 31-ig kell beküldeni... és én még csak egy lappal vagyok kész... de mivel még nincs tustollam ezért még van ma egy kis időm hogy megcsináljam... ja max. 12oldal + egy színes oldal lehet
Avatar
LordLynxx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.09. 13:56
Tartózkodási hely: Másutt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: LordLynxx »

Ugye valahova fel lesznek töltve a mangák???
Nagyon kiáncsi vagyok rájuk...
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

nemtom... nézd meg az egmont hivatalos oldalán... hátha van róla leírás^^"
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

HÚÚÚÚÚÚHA!! Nem is tudtam kae-chan hogy már készen vagy egy oldallal!!! (asszem túl hosszú ez a nyaralás...- -""") Nekem is el kéne kezdeni asszem a rajzolást különben Megumi leszedi a fejemet... :oops:
Gomen az offért....
Na........amúgy már nekiestem egy párszór a mangarajzolásnak csak béna állat vagyok és még mindig nincs semmi... :mad: Pedig annyi jó tervem volt....BÜHÜÜHÜÜÜ
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Shin az most tök8 hogy hogy rajzolsz :P az a fontos hogy nekem tetszen^o^ mint az a horo renis kép :P
meg sztem poénból jó csinálni :P és nem azért mert "jajj de fontos nyerni" én meg már az első lapnál leakadtam^^" és alig van időm^^""""
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Ha rajzoltok légyszi linkeljétek be őket pár pillanatra... Nagyon kíváncsi vagyok :)
Kép
Avatar
Denton
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2005.08.12. 15:35
Tartózkodási hely: HUNGARY

Hozzászólás Szerző: Denton »

Üdv mindenkinek, engen nagyon érdekel a manga rajzolás(nálam most azt jelenti, hogy állókép, tehát még nem képregény) Én kb fél éve kezdtem és lépésenként haladok, pl, elsőnek csak fejet tanulom meg rajzolni, bár mondták nekem másik fórumon, hogy az lenne a jó, ha egész emebrt rajzolnék és úgy gyakorolnám, ti is így gondoljázok?
Ha van akit tényelg érdekel belinkelek ide 2 képet(másik fórumokon már beraktam, nem sok reagálás volt rá), de előre mondom, hogy amatőr vagyok nagyon...

Viszont van még1 fontosabb kérdésem. Szeretnék venni markereket színezéshez. Tud vki jó művészellátó boltot, sőt olyat aminek van honlapja is és árlistája és árul paint markereket? Mondjuk azt mondták nekem, hogy baromi drágák ezek a filcek...

Na, nem írok egy oldalnyit...

Ja mata!
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

Én indulok az Egmonton. Még 1 oldal és kééész!!! Amúgy annyit mondhatok h : SENKI NE TEGYE FEL NETRE A MANGÁJÁT AKI INDUL! Csak miután vége a versenynek, vagyis megvolt az eredményhirdetés. Ugyanis ha megjelentetitek a mangátokat akkor kiesik a versenyből, mivel már látta a nagyközönség. Szal csínján a töltögetéssel!
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
Avatar
Ishi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2005.04.08. 20:32
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: Ishi »

A válaszom a kérdésre az, h igen, de versenyre nem neveztem, mert olyan szinten azért nem vagyok... :sobsob: Főleg a háttér, épületek meg hasonlók nem mennek, sz'al magyarul az embereken kívül szinte semmi sem megy.... ::reliev:: De a remény hal meg utoljára, remélem, gyakorlással majd előrébb jutok.
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Mimi-chan írta:Én indulok az Egmonton. Még 1 oldal és kééész!!!
jó neked én az első oldalnál leakadtam... :neutral: szal nem lesz mangám... moooooooo~! na mind1! van még 60 évem minimum :P remélem lesz még ilyen verseny :-P...
Avatar
Yui
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2005.06.11. 17:30
Tartózkodási hely: Eva 01

Hozzászólás Szerző: Yui »

/Mangát rajzolni? Épp nemrég gondolkodtam rajta, ötlet lenne, lehet meg is próbálom, csak a kivitelezéssel lesznek bajok :) /

Van köztetek olyan, aki nem saját mangát kezdett rajzolni, hanem valamihez folytatást?
IKARI YUI
1977-2004-?
(still alive..?)
Avatar
Kira-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2005.07.20. 20:23
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kira-chan »

A képregényeimmel Dunát lehetne rekeszteni...kár, hogy egyik sincs még befejezve...Úgy igazán mangának ezek közül talán 3-4-et lehetne nevezni (a többi állatokról szól) Gondolkoztam rajta, hogy indulok ezen a "legyél te is manga művész" cuccon, de sajna nem tudtam kitalálni olyan történetet, ami belefért volna 12 oldalba ::bawl::
Dehát ez van, majd legközelebb, addig talán befejezem a többit is ::reliev::
Avatar
>Acosh<
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2005.09.28. 09:32
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: >Acosh< »

Vannak Mangáim. :lol:
^__^
Avatar
Yaten
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2003.11.18. 18:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yaten »

Rajzolok mangákat, de háttereket ki nem állhat rajzolni X( sZóval ha én egyszer véletlen manga rajzoló leszek, kell mellém egy-két segéd ^^ .
"A világ sorsa ahogy az életed látod, és az, amit igazságnak hívnak" /Adam Kadamon - Angel Sanctuary/
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Yaten írta:Rajzolok mangákat, de háttereket ki nem állhat rajzolni X( sZóval ha én egyszer véletlen manga rajzoló leszek, kell mellém egy-két segéd ^^ .
DETTÓ. Imádok embereket rajzolni, de a hátterektől borsózik a hátam, ezért nincs is kész semmilyen mangám, csak képeket rajzolok mindig, kezdetleges háttérrel 8-)
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Inkább csak képeket szoktam rajzolni, szeretek original storyk alapján embereket, ruhákat tervezni. Bár van 1-2 félbemaradt mangám is, de most új erővel nekiálltam (részben kérésre, részben saját kedvből) egy yaoi manga munkálkodásán. Majd meglátom mi sül ki belőle. ::jblush::
Kép
Lezárt