A+ / Animax

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Leana írta:Nem jön be, de csak azért, mert a MAT-osok most fabrikálják az új honlapot. Szép lesz! :D :wink:
Már várom. :D
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

Tudjátok, hogy van már? Csak nem úgy kell fölmenni rá, hogy simán beírod a régi címet...én a startlapról/animelapról jutottam rá!Szerintem tök jó lett....nézzétek meg http://gportal.hu/portal/animeplusz/
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Tokubei írta:Tudjátok, hogy van már? Csak nem úgy kell fölmenni rá, hogy simán beírod a régi címet...én a startlapról/animelapról jutottam rá!Szerintem tök jó lett....nézzétek meg http://gportal.hu/portal/animeplusz/
erős a gyanum h ez nem a hivatalos honlap...
Kép
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

Hmmm....miért? Ha az eredeti honlap az volt, amelyik egy "oldalból" állt(a műsor ismertetéséből)-és az is full hiányos volt-, akkor inkább ez!
Kép
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Majd lesz fullextrás official a+ homepage. Tessék várni türelemmel. :)
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Tokubei írta:Hmmm....miért? Ha az eredeti honlap az volt, amelyik egy "oldalból" állt(a műsor ismertetéséből)-és az is full hiányos volt-, akkor inkább ez!
már meg bocsáss de a hivatalos kategoria a és full extrás kategoria két különböző dolog... aláírom hogy amit adtál az tele van mindenféle hasznosabbnál hasznosabb dologgal ... de attól még nem lesz hivatalos... pl. ha én most adok neked egy saját magam által gyártott ám valóban 350 km/h-val száguldó kocsit attól az még nem lesz Ferrari
Kép
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

Leana írta:Nem jön be, de csak azért, mert a MAT-osok most fabrikálják az új honlapot.
Nyeh, inkább szkennelnék a rajzverseny képeit >:(
Tök kíváncsi vok már....
Amúgy meg olyan buták, mert ha nincs idejük, akkor miért nem adják ki valakinek, h itt van szkennelj vazz... *morcos*
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Yuki írta:Amúgy meg olyan buták, mert ha nincs idejük, akkor miért nem adják ki valakinek, h itt van szkennelj vazz... *morcos*
Uh... nem mindenkinek van am scannerje? Es akinek van, azok kozul se mindenkinek van am kedve meg ideje bescannelgetni/atmeretezni/stb. negyvenvalahany kepet. :P
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
teraflare
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.01.05. 11:33

Hozzászólás Szerző: teraflare »

Láttam a tinininja teknőcöket. Hát Ekkora egy sz@rt! Azthittem hogy legalább a régit adják, de ez... Nagyon jót röhögtem az openingben elbújt Akira jeleneten (motorosat keressetek). April leváltotta az overalljat farmerra meg toppra. A tekik a régi hiányos lábú tévéjük helyett szereztek plazmatévét meg még húsz kisebbet. Áhhh... Viszont a Cowboy Beebop szinkronja nekem teccik :thumb: (az eddigiekről inkább nem szólok)
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

Cruel Angel:

O.k.-O.K. Igazad van! Azt hittem ez a hivatalos.Végülis teljesen mindegy.Viszont azt írják, hogy júliusban két új anime indul!Ezt az F-zerot ismeri valaki? Van egy azonos című game is.Ez ugyan az?
Kép
Avatar
Kerub
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.07.21. 18:06
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kerub »

Már 2 hete megy az AXN-en a 7 szamuráj anime feldolgozása. Minden pénteken 21:10-kor és 00:40kor az ismétlés. Holnap lesz a 3. rész, szal hajrá :wink:

Sorry, h ebbe a topicba írtam, de nincs olyan, h anime a TVben :-P
Avatar
Antras
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2005.06.25. 09:56
Tartózkodási hely: Zeg

Re: A+

Hozzászólás Szerző: Antras »

SHiNJiN írta:Aki tud erről a csatornáról bármi infót az írjon!

Például milyen rendszeren belül fogható, ilyesmi.
Igen a minimax után indul a csillagpontos rendszer harmadik csomagjában fogható a dolog. Sajnálatos, hogy levették az Inuyashát és a Cowboy Bebobnak vége lett. Nem olyan rég volt az utolsó rész.

Ja és a kedvencem a Yu Yu Hakusho.
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Hallom, mostanság A+ japánul ad animéket (pl. Yuu Yuu Hakusho). Tök kircsi lehet. ^^ Bár nem értenék belőle semmit.
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Japánul? Mikor mikor miiiikor? Vagy ez csak vicc?
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Komolyan, nem vicc. Haverom mondta, hogy most a Yuu Yuu Hakushot japánul adják. Valszeg nincs leszinkronizálva. Meg volt egy este, hogy minden animét japánul adtak. ^^
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Le van szinkronizálva, csak vmi bibi van a hanggal, úgyhogy elvileg upc directen japánul jön a hang, nem magyarul. :3
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Ehhehe :D hát akkor feltétlenül meg kell néznem :> köszi az infót, de nem kell válaszolni, hogy szívesen ^^ elég gondolatban ^^
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Azért elég rossz az UPC directeseknek,hogy Japánul,vagy más nyelven szólnak a részek,amikor magyarúl kéne.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Hehe ^^ nekem kimondottan kúúl...
Mellesleg hogy fordulhat ilyen elő?
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Nem tudom mitől lehet,de megjavíthatnák,mert szeretnék UPC-t,hogy magyarúl feltudjam venni az Inuyashát.
Avatar
Antras
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2005.06.25. 09:56
Tartózkodási hely: Zeg

Hozzászólás Szerző: Antras »

Jobb a csillagpontos rendszer ilyen tekintetben. Eddig még minden kiváló. ::jsmile:: Egyenlőre minden magyarul megy. És hétvégén is vannak új Yu Yu Hakosho részek. ::jthrill::
Avatar
Sonia
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2005.08.09. 23:13

Hozzászólás Szerző: Sonia »

Nálunk még nincs ez a csillagpontos rendszer, majd csak hamarosan(remélhetőleg még ősszel) és azt szeretném kérdezni,ha tudja valaki, hogy lesz olyan csomag amiben van A+? (nekem most sajnos nincs)
Kép
Avatar
Antras
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2005.06.25. 09:56
Tartózkodási hely: Zeg

Hozzászólás Szerző: Antras »

Nem A+ lesz a harmadik vagy a második csomagban, hanem Minimax. Viszont ez a háttulütője is, hogy csak 20-tól halnali 1 óráig sugározzák az A+-t. ::argh::
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Szerintem nem baj, hogy 20-tól adják, mert így legalább nincs az a hercehurca, mint az rtl-en, hogy ilyet nem nézhet gyerek stb. stb. magasabb karikák, meg betiltás, hasonlók. Legalább senki sem szólhat bele. Este nyolc után már nem köthetnek bele, hogy milyen anime megy. Főleg, hogy aki nem akar ilyet nézni, az nem is kapcsol oda, mert tudja, hogy csak olyan "mese" megy rajta, leszámítva a két kakukk tojást, én inkább ezek miatt vagyok ideges...

Lehet, hogy rosszul gondolom, de remélem, hogy megmarad az a+ és ha szúrja is a szemét valakinek, annak nem adnak igazat, és nem szórakoznak ezzel a csatornával. Határozottan a kedvenc csatornám. :D

A YYH-t én is szeretem, igen vettük észre, hogy új részek vannak hétvégén, nem tudtam róla, véletlenül vettem észre, le ia maradtunk róla, így muszáj vagyok fel venni a YYH-kat.... De legalább látom :D


Üdv:
XTea
Kép
Avatar
Antras
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2005.06.25. 09:56
Tartózkodási hely: Zeg

Hozzászólás Szerző: Antras »

XTea írta:Szerintem nem baj, hogy 20-tól adják, mert így legalább nincs az a hercehurca, mint az rtl-en, hogy ilyet nem nézhet gyerek stb. stb. magasabb karikák, meg betiltás, hasonlók.
Teljesen igazad van. Amúgy énnekem is ez a kedvenc csatornám. Nekem egy két anime van, ami nem tetszik és szerintem fiatalabb korosztálynak készülnek direkt.

Örülök, hogy visszatették az Inuyashát és a Cowboy Bebobot. De inkább az utóbbi. :) A Yu Yu Hakushora én is véletlenül találtam rá hétvégén. :)

Az A+ba még az tetszik, hogy nincsenek idegesítő kereskedelmi reklámok. ::jthrill::
Remélem így is marad.

Üdv: Antras
Válasz küldése