Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Sztem a Resident Evil az tokjo volt ahhoz kepest h nem egy egyedulallo es magasroptu alkotas, es tul sok mondanivaloja nincs...de a 2 nekem sem tetszett annyira..
hasonloan nagy muveszi ertekkel rendelkezo filmnek pelda most lattam a Doomot, es nekem nem nagyon tetszett.. :(
tul sok lelkizest akartak beelrakni ami egy ilyen tipusu filmnel sztem csak hatrany..
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

IloveRenji írta:Sztem a Resident Evil az tokjo volt ahhoz kepest h nem egy egyedulallo es magasroptu alkotas, es tul sok mondanivaloja nincs...
Akkor biztos én vagyok a különc, mert nekem így sem tetszett egyáltalán.

Viszont, amit most láttam, az az Ütközések (Crash). Én vhogy többre számítottam, és kisebb befejezésre, de még az sem volt: az egész sodorja a nézőt és sok kérdést is hagy. A film nagyon érdekes, elgondolkodtató dráma szerencséről, sorsról, véletlenekről és hétkönapi emberekről. Szvsz király mozi, nekem nagyon tetszett, csak igazán kaphatott volna +1 órát... Mindenképp érdemes megnézni.
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Most néztem meg haverommal a Corpse Bride-ot! nagggyon kirrcsiiiii!!! Nézzétek meg!
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hmm..nem tudom h ezt melyik topicba kene irni, de en ide fogom :D
en ma lattam a Bin-Jip, Lopakodo lelkek cimu japan-koreai filmet, es olyan joooo, mindenkinek ajanlom ::vic::
van benne komoly resz is de olyan aranyos poenok is vannak benne, az ember egy percre sem "unatkozik" a moziban..
Avatar
Yui
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2005.06.11. 17:30
Tartózkodási hely: Eva 01

Hozzászólás Szerző: Yui »

wolfi írta:Ja és az a sárkány amivel majd Harry fog küzdeni magyar fajta!!! A regényben is magyar volt, gondolom a filmben is az lesz.
Nagyon ajánlom nekik :) Bár sztem a stáb nagyrészének fogalma sincs, hogy mi az, hogy "magyar", lehet azt hiszik, vmi varázsszó az is :) / annak ellenére, hogy az angol eredetiben is , mint Hungarian Horntail szerepel, szal nem is a fordító ötlete.../
IKARI YUI
1977-2004-?
(still alive..?)
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Shinji írta:Most néztem meg haverommal a Corpse Bride-ot! nagggyon kirrcsiiiii!!! Nézzétek meg!
Én is csak ajánlani tudom. Vicces, de a vége felé komolyodik is a történet és végül szépen zárják le. A karakterdesign pedig nálam #1. Egyszóval ::sugoi::
Kép
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Többek ajánlására megnéztem a 'Tale of Two Sisters' nevű koreai horror-drámát (már ha van ilyen kategória :))... A részletek így 1. megnézés után még nem teljesen világosak benne, de a válaszokért érdemes lesz újra nekiállni a filmnek... Csak ajánlani tudom, bár jókedvet biztos nem fog csinálni senkinek, ráadásul aki horrorként nézi az nem biztos, hogy teljesen elégedett lesz vele, ugyanis (IMHO) inkább a drámára helyezi a hangsúlyt, azt viszont szépen ki is dolgozza...
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

A hercegnő és a kobold


Ó, a nosztalgia ::^_^::

Elemi ösztön


:mosoly: Végre lement a DVD ára... ^^' már mióta várom =)
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Az utolsó szamuráj - már sokadjára. Ha nincs energiám a japántanuláshoz, megnézem egyszer, aztán feltámadok ^_^ Iszonyat jó az a film!
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Amaya
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2005.11.14. 22:18
Tartózkodási hely: mindenhol de seholsem

Hozzászólás Szerző: Amaya »

én is szeretem ::daisuki::
Kép
(* Take Me To Paradise...
Avatar
wolfi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2004.11.30. 18:51
Tartózkodási hely: Pápa - Eger
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: wolfi »

Szerintem is nagyon jó a film! Régen csináltam belőle egy klippet is! :D Jah és ha ez a film tetszett akkor szerintem a Farkasokkal táncoló című film is tetszeni fog. Ugyanis az alapján készült Az utolsó szamuráj. Csak ott szamurájok helyett indiánok vannak. :D Állat jó film az is.
Kép
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

a Farkasokkal táncolo tényleg jo film, de az Utolso szamuráj engem nem nyugözött le annyira...

Mult szombaton volt a tv-ben a Félelem és reszketés Las Vegasban, látta vki? iszonyat nagy film és szétröhögtem magam rajta. :D /me meghajol Johnny Depp szinészi tehetsége elött.
és nézzen mindenki Nightmare Before Christmas-t!!! :thumb:
Kép
Avatar
Amaya
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2005.11.14. 22:18
Tartózkodási hely: mindenhol de seholsem

Hozzászólás Szerző: Amaya »

hú a n.b.c. naggyon jó :D
és most a corpse bride is! ::daisuki::
Kép
(* Take Me To Paradise...
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Szerintem is nagyon jó a film! Régen csináltam belőle egy klippet is! Jah és ha ez a film tetszett akkor szerintem a Farkasokkal táncoló című film is tetszeni fog. Ugyanis az alapján készült Az utolsó szamuráj. Csak ott szamurájok helyett indiánok vannak. Állat jó film az is.
Ez még eszembe sem jutott, de tényleg van benne valami...

Mult szombaton volt a tv-ben a Félelem és reszketés Las Vegasban, látta vki? iszonyat nagy film és szétröhögtem magam rajta.
Én egyyszer nekiálltam, de nem bírtam végignézni. Viszont egyik haverom azóta szipkával szívja a cigit.
Piracy is charity.
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

Én nemrég néztem meg az "Interjú a vámpirral" meg a "FFVII - Advent Children" c. filmeket ;O; annyira jó volt (főleg az I.a.V.!)

Majd meg szeretném nézni a Corpse Bride-ot is ;.;! Meg a Nightmare before Christmas! Meg Butterfly Effect! Aaawwww
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Avatar
Zero00
Profi
Profi
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2004.06.14. 19:31

Hozzászólás Szerző: Zero00 »

Ajánlom mindenkinek a Blöff című fílmet, lehetőleg eredeti hanggal. Én egy klasszikusnak tartom :wink:.
A holtak nem kegyelmeznek, Némán vicsorogva ölnek,
Sötétség ront a sötétségre, Jutalmuk a démonok vére...

A holtak harcba mennek, Haláltól már nem rettegnek,
Hiszen ő az Ősapájuk, A Túlvilágon vár rájuk...

A holtak nem nyugodnak, Sötétségre halált hoznak,
Rettegjen hát a Tizenhárom, Végzetük jött a Túlvilágról...
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Szerintem a magyar hang is jó.
Piracy is charity.
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Azumi 1-2 megnézve. A második rész kicsit összecsapotnak tűnt, nem is igazán a történet miatt, hanem inkább a látvány miatt. Az első részben elképesztő kamera-mozgások és látvány-effektekkel egészült ki a történet, a második részben viszont ebből semmit nem láttam...vagy ha volt is, én elsiklottam fölötte. Mindenesetre mindkét film nagyon jó, érdemes rászánni az időt.
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Harry Potter 4.
Hát elég sok(k) dologban eltér a regénytől.
A Quditch Világkupa NAGYON kevés ideig van,és miért kell a Hungarian (azaz magyar) Horntail-t Romániából hozni???
Amúgy kár,hogy nem tartották meg a 3.rész rendezőjét,mert ez a rész nem olyan darkos,de azért kellemes 2és fél órát lehet vele eltölteni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

JEJ! Morigan icccs megnézte az Azumit! Én ugyan csak az első részt láttam de már a 2. részet is szeretném beszerezni! Bijomaru RUUULZ!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Shinji 2005.11.30. 17:45-kor.
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Shinji írta:JEJ! Morigan icccs megnézte az Azumit! Én ugyan csak az első részt láttam de már a 2. részet is szeretném beszerezni! Bijomaru RUUULZ!!!
itten van egy kép róla!Bijo-chan
Hai-hai!^^ Bijomaru tényleg egy elképesztő karakter volt, bejött nekem is. :D Képek róla itt és itt.
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Harry Potter and the goblet of fire! eszméletlen jóóóóóó!!!! ajánlom mindenkinek :D jók a szereplők, a látványok/effektek ütősen jók voltak és az alakítás amit csináltak az is az egekbe kívánkozik :D sztem és megumi szerint ez volt az egyik legjobb HP film! igaz a quidich világkupa nagyon rövid volt... de azt elnézzük nekik ^^ és a magyar mennydörgő nagyon hasonlít a magyarokra xDDDD go magyarország xDD (meg kihagyták a fél könyvet de az nem számít^^" kétésfél órába nem lehetett volna belepréselni az 500oldalas könyvet xDDD )
---
RON ::daisuki:: (bár itt mindenki az volt :D )
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

MOst olvastam egy cikket erről a filmről... mindenki asszongya h szép meg minden.... de az a beszólás h Harry feje egyre jobban hasonlít a ronda gyíkéhoz XDDDDD (EXIT magazin)
Avatar
wolfi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2004.11.30. 18:51
Tartózkodási hely: Pápa - Eger
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: wolfi »

Az Azumi-nak van második része? :shock: Ezt nem is tudtam. Nekem az első meg is van. Abból is csináltam egy klippet. :D Nagyon szemét dolog volt a mestertől, hogy gyilkolják le a legjobb haverjukat. Azon mindig szomorkodtam. :cry: A zene alatta elég jó volt meg az effektek is. A főellenség...hhúúúú :D arról nem is lehet mit írni. De, hogy milyen hangja volt! :D Nekem összeségében tetszett a film.
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Harry Potter and the Goblet of Fire

Na lássuk...

ami nem tetszett: hát... ha én gyerek lennék, tuti sírva rohannák ki, hogy ilyen unalmas filmet hogy gyárthattak... szvsz abszolut de nem gyereknek való film (depresszió, lelki bánat, szerelmi nyáladzás...). Az egész film hangulata nyomasztó, ha épp nem sírva fakadna az ember, akkor legszívesebben a filmhez vágna valamit, mert betesznek valami nyálas melodrámát (báli jelenet). Nem lenne ezzel semmi baj, de az első 3 filmtől nagyon elüt (ok, már a 3. is elütött az első kettőtől, de nem ennyire...). A szereplők jelleme kezd érdekes fordulatot venni (Emma Watson már a 3. résztől kezdve rászokott arra, hogy saját magát és ne Hermionét alakítsa... stb.) Oo. Sajnálom, hogy most Snape alig jutott valami szerephez. Az új szereplők közül egy kivételével egy sem tetszett, legfőképp Victort szúrták el.

ami tetszett: jó rendezés (leszámítva az érdekes vágásokat, amikor egyik pillanatról a másikra 180 fokos fordulatot vesz a film). Dicséret jár azért, hogy elérték, hogy tényleg elhiggyük, hogy nem gyerekmese (de mint előbb említettem, már túlzásba estek). Kviddics nélküli HP film rulzzzzzzz....Cedric rulzott (és szép volt az, ahogy megcsinálták azt a jelenetet, amikor visszatérnek...:().

Kb. ennyi. Ha az ember nem tud mit kezdeni 2 és fél szabad órával, üljön le megnézni. (szvsz rosszabbra számítottam, ráadásul a 4. könyv is utolsó a soréban nálam...)
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Válasz küldése