Rendelj Animét, Mangát, Artbookot, stb. Japánból !

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
Desmond
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2003.12.27. 01:46
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Desmond »

mufurc írta:Egyebkent lehet, hogy en ertek felre vmit, mert a fooldalon (sot, ugy altalaban sehol) nem latok semmi kezelesi koltseget vagy akarmit. Viszont.... dunno, nekem meg mindig fura. Ki kene probalni, de semmi kedvem ugy, hogy nem tudom, nem soznak-e a nyakamba varatlanul + 6k-t....
Setike írta:Nekünk nem azért tettek rá külön postaköltséget, mert nem mentem fel érte Pestre.^^" Hanem mert nem a jól bejáratott cégeiktől rendeltün.:)
A 6k meg az alap behozatali díjnak néz ki (mivel azt írta, 24000 értékben rendeltek, arra meg 3200 yen jön rá, ami 200 Ft-tal véve 6400). Van egy példa is az oldalukon, és hogy arra mennyit kell fizetni :).
valami... akármi... mitudoménmi...
Avatar
Yaten
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2003.11.18. 18:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yaten »

Én elkezdek szerintem gyűjteni, de amint láttam, érdemes több embernek rendelni... Aki szívesen összeállna velem a rendelésbe majd írhatna... ^^
"A világ sorsa ahogy az életed látod, és az, amit igazságnak hívnak" /Adam Kadamon - Angel Sanctuary/
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Sister Tenshi írta:Há máshogy rendelsz... akkor passz. ^^" Más biztos tudja. ^^"""
Igen...úgy döntöttem máshogy rendelek...mert inkább összeszedtünk több embert, és így a post. költség s eloszlik.^^
Kép
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Nem tudjátok, hogy az Evangelion-os PC játékokat hogyan lehetne megrendelni? Még az eBay-en sem találtam őket...
Kép
Avatar
hijikata
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2005.09.16. 19:19
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: hijikata »

Hát, lassan ott tart a dolog, hogy olcsóbb Japánból behozni valamit, ha az ember fogja magát, felül a gépre, ott pedig leszáll róla... és málhás szamárként jön haza. :D

Sajna én is befürödtem, a Newtype japán magazin Trinity Blood-os szeptemberi különszámát akartam volna megvenni az animaxis-comról, és már ott tartottam, hogy a kártyaszámomat pötyögtem volna be, amikor hirtelen bevillant, hogy nem ártana megnézni a szállítási költséget... Még épp időben...
Ugyanis én úgy gondolkodtam, hogy az újság kb. 1300 Ft, ha a dupláját kell kifizetnem szállításként és postaköltségként, még belefér. Aztán kiderült, hogy SÚLY alapján szállítanak. Mivel a magazin 450 gr. volt, az Európába történő szállítás 3080 yenbe került volna..., azaz kb. 5700 Ft-ba!! Ennyit erről... :?
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

hijikata írta:Mivel a magazin 450 gr. volt, az Európába történő szállítás 3080 yenbe került volna..., azaz kb. 5700 Ft-ba!! Ennyit erről... :?
Drága a japán posta, de azért ennyire nem. Nekem ez irreálisan hangzik, vagy az animaxis a postaköltségen is keres.

Az EMS expressz csomag ára 500 grammig 2190 yen, az ajánlott légipostájé 500 grammig 1610 yen, a sima légipostájé meg 1200 yen.
3000+ yeneket akkor szoktam fizetni postaköltségért ha 1/6-1/8 scale figurákat rendelek EMS-sel...
Kép
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Aki nem akar/szeretne/tud Japánból rendelni annak itt 1 alternatíva:
http://www.animebolt.hu/index.php
És még bakkártya se kell. ::jthrill::
Kép
Kép
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Én már megis rendeltem tőlük a kedvenc mangámat.:)
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Az érdekelne, ki megy mostanság japánba, ugyani kellene Harry P. második kötete. Ha kell, fotot is küldök a borítóról.
Avatar
srac101
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2006.01.05. 11:03

Naruto

Hozzászólás Szerző: srac101 »

Sziasztok engem naruto manga érdekelne :wink: Ki fog kimenni mostanság vagy hogy mükszik ez a dolog? :oops:
Szevasztok én egy érdekes srác vok a barátaim szerint...:PÉs imádom az animéket:DKedvencem a Naruto
ziggyy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006.07.12. 12:44
Tartózkodási hely: Debrecen

artbook Japánból

Hozzászólás Szerző: ziggyy »

Ha vki szeretne Artbookot rendelni japánból,vagy cdket vagy vmit
az nyugodtan írjon erre a címre:nothing69@freemail.hu
Nemsoká hazatérek kis hazánkba,gondoltam segítek az otthoni fanokon
ugy ahogy tudok.
AZ árakról akkor tudok infót?ha már tudom hogy mi kell!

írjatok

csácsá
Lezárt