Elfen Lied (Flame-mentes övezet)

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Groven
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2005.11.23. 15:56

Hozzászólás Szerző: Groven »

Hikari írta:nem látszik a kép...
Nemááá... ma tényleg ellenem van a techinika..... ::bawl::

Najó...jobban nemtok. USteam képgalériájában az anime wallpaper 1. oldalán fenn van a kép és a kézjel is.
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

Én végignéztem az összes részt és nekem kifejezetten tetszett XD akkor is, ha kicsit gusztustalan volt néha +.+
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Avatar
Groven
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2005.11.23. 15:56

Hozzászólás Szerző: Groven »

Groven írta:
Hikari írta:nem látszik a kép...
Nemááá... ma tényleg ellenem van a techinika..... ::bawl::

Najó...jobban nemtok. USteam képgalériájában az anime wallpaper 1. oldalán fenn van a kép és a kézjel is.
Na de találtam jobbat.:) A kézjel először az introban jelenik meg. Mikor a nő a Kyrie, ignis, divine, eleison részt énekli. Az eleison szónal villan fel Lucy alakja, mellkasa előtt keresztben a 2 keze és ott látható az a kézjel ami nem hagy nyugodni.:)
mochee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2005.11.24. 16:58

Elfen Lied

Hozzászólás Szerző: mochee »

Szevasztok!
Előre is SPOILER
Megnéztem ezt az animét, és nekem iszonyúan bejött. A vége fenomenális volt, amikor Lucy és Kuota beszéltek, majd megcsókolták egymást...
Viszont van pár dolog, amit nem teljesen értek.
A pasinak most melyik volt az igazi lánya, akinek nem voltak végtagjai vagy a kislány a tolószékben? Mer mindegyik papának szólította.
A végén ugye meghalt Lucy? Mondjuk ebben szinte teljesen biztos vagyok, mert a szarva leröpült. Viszont miért lövette le magát? Hogy védje a barátait, és ne hozza rájuk a katonákat?

Viszont a legnagyobb kérdőjel annak a vendégnek az érkezése a legvégső jelenetben. A zenedobozból hallatszó dallam leáll, Kuota kimegy ajtót nyitni és bumm, vége. Itt most valami ismert szereplőre kell gyanakodni vagy lényegtelen az egész?
Avatar
Groven
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2005.11.23. 15:56

Re: Elfen Lied

Hozzászólás Szerző: Groven »

mochee írta:Szevasztok!
Előre is SPOILER
Megnéztem ezt az animét, és nekem iszonyúan bejött. A vége fenomenális volt, amikor Lucy és Kuota beszéltek, majd megcsókolták egymást...
Viszont van pár dolog, amit nem teljesen értek.
A pasinak most melyik volt az igazi lánya, akinek nem voltak végtagjai vagy a kislány a tolószékben? Mer mindegyik papának szólította.
A végén ugye meghalt Lucy? Mondjuk ebben szinte teljesen biztos vagyok, mert a szarva leröpült. Viszont miért lövette le magát? Hogy védje a barátait, és ne hozza rájuk a katonákat?

Viszont a legnagyobb kérdőjel annak a vendégnek az érkezése a legvégső jelenetben. A zenedobozból hallatszó dallam leáll, Kuota kimegy ajtót nyitni és bumm, vége. Itt most valami ismert szereplőre kell gyanakodni vagy lényegtelen az egész?
A Direktor igazi lánya, Mariko, a tolószékes kislány. Nana-val csak kialakult 1 apa lány kapcsolat (lsd 4. részben a magyarázatot).
Hogy Lucy meghalt volna? Én kétlem... erősen kétlem. Az h a szarva lerepült még nem jelent semmit,csak azt h megsérült.
A végén ugye megszólal a nagyóra, ami évekig nem működött. Nyu/Lucy volt az, aki elkezdte szerelni... és szerintem ő is fejezte be az utsó rész legvégén... talán nincs is vége a történetnek ezzel?:)
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

A szentimentalis, romantikus "csoport"szerint Lucy az, a realistak szerint nem...:D
azert olethette magat, mert mar kvazi nem volt ertelme az eletenek, elmondta a Kouta-nak amit akart, megbocsatottak egymasnak, de ezzel neki eleg volt minden a boldogsaghoz..jarni nem jarhattak volna ugysem, mert a Lucy-t uldoztek, meg ott volt a Kouta unokatestvere is..
Avatar
Groven
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2005.11.23. 15:56

Hozzászólás Szerző: Groven »

IloveRenji írta:A szentimentalis, romantikus "csoport"szerint Lucy az, a realistak szerint nem...:D
azert olethette magat, mert mar kvazi nem volt ertelme az eletenek, elmondta a Kouta-nak amit akart, megbocsatottak egymasnak, de ezzel neki eleg volt minden a boldogsaghoz..jarni nem jarhattak volna ugysem, mert a Lucy-t uldoztek, meg ott volt a Kouta unokatestvere is..
Igen. Erről az oldalról is megvizsgáltam a dolgot. De végül én is a "szentimentális romantikus csoport"-ban kötöttem ki.:)
A végén Lucy elmondja Koutának, h 5 éven belül az embereknek nem lesz hol élnie - köszönhetően diclonius énjének, mely új világot akar teremteni magának. Ugyanakkor mindig Koutával szeretne maradni. Erős ellentmondás.
A realisták mellett szól az a tény, h Lucy addig tartott ki míg Koutától bocsánatot kért és a halála véget vet a szenvedésinek, nem üldözik tovább, a General Director sem tudja megvalósítani vele kapcsolatos tervét, és a szerelme is továbléphet. Attól még a dicloniusok fennmaradnak, ha királynőjük meghal (Nana és a többi ember, akik évek alatt megfertőzödtek a vírussal).
De mivel legbelül 1 kedves, őszinte, szerető személyiség, amin még diclonius énje sem tud sokszor felülkerekedni, felmerül a kérdés, h nem vállalta-e az "őrző" szerepét, azaz h szerelmére vigyázzon? A másik.. mikor a végén rálőnek és elveszti a 2. szarvát is, miért támadt a vectoraival, ha meg akart halni?
Kouta Yukával való kapcsolata hogyan folytatódik ezután? Nagy kérdés...
Az ilyen animék drámai szépségű lezárásában az a jó, h a befejezést a nézőkre bízzák.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Sztem a vegen nem tamadt...ha tamadni akart volna az elejen siman megtehette volna, hanem ah lelottek ez volt az utolso "mozdulata", mintegy vegso kinyulas..v vmi ilyesmi..nem biztos h ezt most erthetoen fogalmaztam.. :?
amugy en is a szentimentalis csoporthoz tartozom :wink:
Avatar
Groven
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2005.11.23. 15:56

Hozzászólás Szerző: Groven »

IloveRenji írta:Sztem a vegen nem tamadt...ha tamadni akart volna az elejen siman megtehette volna, hanem ah lelottek ez volt az utolso "mozdulata", mintegy vegso kinyulas..v vmi ilyesmi..nem biztos h ezt most erthetoen fogalmaztam.. :?
amugy en is a szentimentalis csoporthoz tartozom :wink:
:)
Mindenesetre ez is 1 nyitott kérdés a végén...
Avatar
anonymus
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2005.12.28. 03:57
Tartózkodási hely: mikor hol

elmélkedés a befejezésről

Hozzászólás Szerző: anonymus »

Sziasztok!
Ha jól vettem észre hogy a sorozatban nem említik, hogy hogyan képesek a diclonisusok visszaverni a különböző lövedékeket, egyszerűen csak megemlítik hogy elég korán kifejlődik e képességük. Tehát a végén nem feltétlenül halt meg Lucy csak egyszerűen "megtisztult". Véleményem szerint a szarva nem csak egy "elfekre"(német) jellemző testrész, hanem magának a főhősnőnek és fajtájának kegyetlenségének szimbóluma. Figyeljük csak meg Lucy csak azután vallja be Koutának érzéseit miután egyik "szarva" hiányzik, és ekkor már képes felülemelkedni gyilkos ösztönein és saját magát feláldozni, hogy vége legyen az által okozott értelmetlen vérontásnak.
Tehát a felrepülő szarv jelezheti a főhősnő megtisztulását, mely szükséges ahhoz, hogy szerelmével felhőtlenül élhessen ( nehogy véletlnül rájöjjön az öt perc és elkezdjen mindenkit leöldösni :> ) Vagy ugyan ez a testrész jelezheti főhősnőnk halálát ( ami erősen kizárható a végével) mely befejezés engem Csehov drámáira emlékeztet ahol meghal a főhős, de halálával nem áll helyre a világ rendje marad a világ olyan züllött és kiábrándító mint a mű elején.
Az hogy nem halt meg Lucy nem csak azzal bizonyítható hogy halála teljesen értelmetlen lett volna hanem magával az anime végével is (mint ahogy az előbbi hozzászólásokban írtátok)

-----

Egyébként találtam a neten egy furcsa előzetest amely a 13 rész közül egyikhez sem köthető ( sajna japánul van) a képek alapján úgyhogy szerintem ez valamiféle "folytatása" lehet az Elfen Liednek. Bár eléggé fanservice-esnek tűnt ( sztem az is, hát amit már egyszer lezártak jól minek bolygatni) nem igaz?

-----

Véletlenül nem tudtok erről a plusz részről valamit?

Egyébként mint az előbbiekből is kitűnt nekem személy szernt ez a kedvenc animém, eddig egyetlen animénél sem tapasztaltam meg milyen is az a katharzis Nem úgy mint az Elfen Liednél!
Szívesen várom az ellenérveket , azokét is akik régebben írtak hátha azóta másképp vélekednek erről az animéről.( Leheljünk egy kis életet ebbe a témába! ^^)
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Re: elmélkedés a befejezésről

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

anonymus írta:Véleményem szerint a szarva nem csak egy "elfekre"(német) jellemző testrész, hanem magának a főhősnőnek és fajtájának kegyetlenségének szimbóluma.
ezt nem igazan ertem..szarva mindegyikojuknek van, megsem mindegyikuk kegyetlen..(lasd Nana)..amugy meg mint mondtuk a vege szubjektiv, azt latsz bele amit "szeretnel"..es sztem nem azert vallja be az erzelmeit a Koutanak, mert nincs szarva, hanem mert akkor beszelnek eloszor kettesben ugy h a Lucy tudja h mi van..(ugy ertem h visszanyerte a memoriajat..)
es eleve nem elhetnek felhotlenul boldogan a Kouta unokatesoja miatt..
es akkor ha fanservice volt a reszben akkor vszleg a plusz reszt lattad, ami asszem kb a 8 es feledik resznek felel meg, es foleg a Nana-val foglalkozik (meg annak beilleszkedesei gondjaival..)
Avatar
anonymus
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2005.12.28. 03:57
Tartózkodási hely: mikor hol

Hozzászólás Szerző: anonymus »

Ez igaz, hogy Nana kivétel,(a kivétel erősíti a szabályt) őt is csak azért tették bele, hogy ne lehessen általánosítani lássuk , hogy nem mind egyforma van amelyik képes az ösztönein felülkerekedni vagy éppen nincs is benne hajlam a gyilkolásra. Az igaz hogy bevallja Koutának az érzelmeit de ezt korábban is megtehette volna, egyszerűen csak nem volt bátorsága, kétségek közt vergődött és ez is eredményezhette későbbi tudathasadását ( Nyu és Lucy egyszemélyben) viszont arra se hogy saját magát lelövesse a kommandósokkal csak miután úgy alakultak a dolgok... (Éppen ebben rejlik ezen anime nagyszerűség hogy nem az történik benne amire számítani lehet.) Nem értem hogy egy unokatesó mi akadály lehet szerintem nem is egészen normális Koutha és az unokatestvére között a kapcsolat kissé már vérfertőzés jellegű.
Az előzetest illetően nem tudom mit higgyek lehet hogy a nyolcadik részből lehetett de akkor ez azt jelenti hiányos nekem ez az epizód^^.

-----

Viszont az hogy Lucy egyik szarva hiányzik ,ennek az lehet a következménye hogy "eszénél van" ( teljesen tudja hogy mit beszél úgy értem visszanyerte a memóriáját^^).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anonymus 2005.12.30. 00:45-kor.
"Nullum est iam dictum, quod non sit dictum prius" (Terentius)
Avatar
Groven
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2005.11.23. 15:56

Hozzászólás Szerző: Groven »

Üdv ismeretlen! Örülök, h téged is ennyire megfogott ez az anime!Szerintem a szarvak elvesztésének nincs köze Lucy vallomásának, v esetleges jellembeli változásainak. Az is 1 ismertetőjel, mint az elefántnak a hozzú ormány, v a zebrán a csík.
Lucy igaz elkezdett gyilkoni, mert diclonius ösztönét elengedte.
de alapvetően nem "alapból" gyilkolt, mint Mariko pl. Lucy jelleme jó, csak a körülmények kényszerítették belőle, h a rögösebb véresebb utat válassza, h védje magát és elérje a végső célját - vallomást tenni Koutának. Lásd az 1. gyilkosságokat is akkor követte el, mikor agyonverték az ostoba kölykök a kutyáját, amit titokban tartott de az a lány akiben bízott elárulta. Azért kontrolt néha elvesztette...lsd mikor hazafelé az állatkertből majdnem megfojtja Koutát, de ez is csak azért volt mert küzdött a gyilkos énje ellen.
Mondd csak, te bevalllanád a másiknak h szereted mikor másságod miatt kitaszítanak és megvetnek és félsz attól, h mit reagál a másik rád, és az ő reakciója nem illuzió-e mint azt már többször meg kellett h éld? Szerintem nem. A másik, h miután Kouta apját és testvérét megölte én se mernék a szeme elé kerülni az illetőnek. De lám a sors újra összehozta őket...
Annak értelmét h megölesse magát én sem látom. Csak azért tartott ki, h Koutától bocsánatot kérjen és vallomást tegyen neki. Persze az öröm nem lesz a végén, hiszen Yuka nagyon is bezavar a képbe. Ő normális, azaz ember nem diclonius és mint láthattuk Lucy feládozza a saját boldogságát, h Kouta az legyen. Mert talán Yuka meg tudja adni neki azt, amit ő nem. akár unokatestvér, akár nem. Legalábbis nekem ez az érzésem volt a végén. Nameg Lucy-t továbbra is üldözik és nem akarja szerelmét még nagyobb veszélybe sodorni.
Nálam pl az is kérdés, h a diclo ffi( aki Kurasamat is bevonta a kutatásokba, aztán Lucy-t is meg...) asszisztense miért is rejtette el a diclo főmufti elől Kouta anyagát.. Félt a diclofőnöktől vagy csak egyszerűen megsajnálta a srácot és inkább védeni próbálja mielőtt azaz örül őt is karon lövi, ahogy vele tette..
Ha leirnád, v megadnád h hol érhető el azaz előzetes amiről beszélsz, akkor esetleg képbe kerülnénk mi is.:)
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hat nem tudom..en speceil dc++ rol szedtem, ha beirod vhova keresobe h Elfen Lied Special, v Elfen Lied Extra, akkor ki fogja adni ha vmilyen letoltohelyen keresed...a torrentekhez en nem ertek :cry:
amugy (elobb irta vki) azt en sem tudom h a golyokat h tudja megallitani..mi arra gondoltunk h talan elvagja okat, gyorsan..
amugy en is azt gondolom h Lucy felaldozza magat..
Avatar
Groven
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2005.11.23. 15:56

Hozzászólás Szerző: Groven »

IloveRenji írta: amugy (elobb irta vki) azt en sem tudom h a golyokat h tudja megallitani..mi arra gondoltunk h talan elvagja okat, gyorsan..
Még az elején mondták valahol, h a vectorokat a gondolataival irányítják a dicloniusok. Nos van a mai tudásunk szerint gyorsabb mint a gondolat? Nincs. Szal szerintem a vectorokkal csinálta.
Avatar
anonymus
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2005.12.28. 03:57
Tartózkodási hely: mikor hol

Jó hír

Hozzászólás Szerző: anonymus »

Megtaláltam (hosszas keresgélés után) az oldalt a címe:
www.pctorrent.com
itt az extrákba nem csak az előzetest hanem háttérképeket amvk-et képeket és az előzetest találhatjátok és a 14. rész előzetesét.
Mindezt nem kell letöltenetek mivel az Elfen Lied részlegben ott van a

:!: 14. rész :!: ( ami nem más mint a 8.5. rész)

Viszont van egy rossz hírem az hogy nem tudtam letölteni mert regisztrálni kell (az extrákat egyébként regisztráció nélkül töltöttem le nem tudom már hogyan). Kérlek benneteket hogy írjatok ha sikerrel jártatok.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára anonymus 2006.01.08. 09:34-kor.
"Nullum est iam dictum, quod non sit dictum prius" (Terentius)
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Én úgy tudom, h az a bizonyos 14. rész az az EXTRA, ami a DVDn volt rajta. Csak 14. részként tették fel, holott a 8,5. résznek felel meg.

Ez Nana beilleszkedési problémáit meséli el, néhol humorosabb szinten. Nekem valamiért nem tetszett ez a rész... vagyis jó, de nem Elfen Lied. Nem hiába maradt ki a végleges sorozatból.

A szarvas elméletre visszatérve: Szimbolikusan van benne valami. A Szarvuk szimbolizálja őket, hogy különböznek tőlünk emberektől (A Vektorokról nem is beszélve :)) Viszont Lucy szerintem nem azért mondd el mindent Koutának mert ELvesztette a szarvát hiszen az utolsó előtti rész végén pont azt mondja h Várj meg itt és mindent elmondok. Viszont annak, hogy Elveszti a szarvát, és evvel "megtisztul", ebben lehet valami. De csak Szimbolikusan értve s nem fizikailag.

Az viszont elég egyértelmű hogy aki a végén visszatér, az nem lehet más mint Lucy (szerintem:)). A megjavított óra, amivel Nyuu bánkódott, és annak kongása (mint egy westernben:D) legalábbis az ő "eljövetelét" jelzi :) De persze a mű végén a nyitottság lehet egyben pénzügyi húzás egy esetleges folytatásra. Azonban ha van szíve (és elég pénz a zsebük mélyén) az alkotóknak, nem lesz folytatás mert az Elfen Lied, a maga hibáival együtt is így Tökéletes, kerek és egész :)
Kép
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Tudja valaki esetleg hogy manga mennyire külömbözik(már ha külömbözik) az anime-től? :roll:
Avatar
Groven
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2005.11.23. 15:56

Hozzászólás Szerző: Groven »

raz86 írta:Tudja valaki esetleg hogy manga mennyire külömbözik(már ha külömbözik) az anime-től? :roll:
Különbözik. Vannak apró részletek (info, a szereplőkről több rész), amik az anime korlátozott terjedelme miatt nem fért be a sorozatba.
Pl rögtön az EL legelején láthatjuk az őr karját ami ott hever a földön. A mangában benne van az is, hogy az hogy került oda.:)
Avatar
Genesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2005.12.08. 14:04

Hozzászólás Szerző: Genesis »

Ha jól tudom a manga a 8. résztől máshogy folytatja a sztorit mint az anime. Amúgy sztem a végén nem hal meg Lucy, az órás/sötét alak a kapun túl -célzás számomra félreérthetetlen volt. Maga az anime sztem figyelemre méltó, bár nem a kedvencem.
I LOVE REI! Drizzt Do'Urden rulzzz!
OBLIVION take you!!!
Ibram Gaunt komisszár, Tanithi Első és Egyetlen a Császárért!
Muse + SoaD forever!
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Lucy meghal: A golyókat szerintem is a vektorokkal állítja meg és az hogy a végén a magasba emelkednek jelentheti azt hogy megadom magam, és szimplán lelövik. A szarv lerepülése már csak extra.
Lucy nem hal meg (ennek jobban örülnék): A sötét alak a kapuban, az óra újraindulása, és mert hogy néz ki hogy nem "boldogan éltek míg meg nem haltak".
A folytatásnak szerintem sem lenne értelme, mert akkor a készítők a nézők helyett döntenék el hogy végülis mi lett a vége, ami elrontja az egész koncepciót. Ez így jó ahogy van.
Avatar
Fructy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006.01.13. 16:25
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fructy »

Lucy nem hal meg, az extra részben benne van, hogy él...:) Na meg a végén tényleg úgy volt megcsinálva, hogy tudd, hogy él.
Nekem kedvenc animém... szerintem nagyon jó... :wink:
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Nem akarok beléd kötni de biztos feltűnt már (és többen is írták előrébb), hogy a 14. rész a 8.5-nek felel meg vagy valahol arrafele. Tehát hogy benne van az extrában nem jelent semmit. (De egyébként sztem sem halt meg)
Kép
Avatar
Fructy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006.01.13. 16:25
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fructy »

Aham tudom feltűnt...:) Amúgy érdekes hogyha él akkor nem jön e majd rá a gyilkolási vágy? De jobb így, hogy így fejezik be. Amúgy szerintem iszonyatosan eltalálták a zenéket benne... legjobban a férfikórusos részt. Nagyon illik a gyilkoláshoz...
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Sztem Lucynek nincs Gyilkolási vágya... Lucy Önvédelemből gyilkol. Bár ez mondjuk nem tűnik annak mikor a bazárban (vagymiaz amikor Koutát és Yukit meglátja még gyerekkorukban:)) kitőr belőle a kis düh és mindenkit lekaszabol, de valójában ez is amolyan önvédelemnek tudható be... Fél az Emberektől, áés ők is félnek tőle. Csak ő ugye kicsit előnyben van :D
Kép
Válasz küldése