Melyik animeszereplőre hasonlítasz leginkább?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Én nem elsősorban a személyiségtesztek miatt választottam magamnak ezt a nevet(bár az is benne volt). Egyszerűen tényleg olyan vagyok, mint ő. Hajlamos vagyok mások agyára menni, ártatlan képet vágni, pedig tudom mi van, és szentül hiszek a "szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket"-elvben :wink: . Talán ezért van, hogy vagy nagyon kedvelnek, vagy nagyon nem... :wink:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Xelloss 2006.05.24. 12:17-kor.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

SoonDead írta:Gantz: Leek Alien
Az bajos lehet..nem irigyellek :-P
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Ehh.. A megfogalmazás most nem bizti hogy érthető lesz de megpróbálom. :) BELSŐ:
Ha bal lábbal kelek fel, vagy olyan helyre kell mennem, ahová leginkább nem szeretnék, akkor Legato/Shinobu Shenshui, (sorry ha rosszul írtam)ha standard vagyok akkor leginkább Vash/Yusuke Urameshi.
Standard mód: sokat hülyéskedek a munkahelyemen, kollégákkal, ugyanakkor ha nyugi van, jönnek a gondolatok, hogy mi miért meg hogyan :)
A Dark side: legutóbb egy ballagáson jött elő, (fényképezni mentem az eseményt) sejtettem hogy nem fogom élvezni, de hát természetesen az ott jelenlévő embereknek sikerült ismét felülmúlniuk "számításaimat" :/
Az egész egy tiszta egyadta giccs parádé volt, hogy na most ki jön x-millió forintos autóval, a legkisebb szoknyával és legnagyobb mellekkel rendelkező nővel, kin van a legdrágább-legmenőbb öltöny-ing-napszemüveg, ki rántja elő a zsebéből a legújjab mobilt, meg ki teríti be a legnagyobb csokorhalmazzal szerencsétlen ballagót. (amúgy egész végig a ballagók haverjaira-rokonaira céloztam)
Nem birom a sok műmájert. Ilyenkor komor a tekintetem, a kommunikációm lekorlátozódik határozott "igen" "nem" és "Hmmm" szavakra :)) Folyamatosan figyelek, és belső hang üzemmódban kommentálom az eseményeket, gyakori a "na b..meg" és a "bezzeg ha most.. "kezdetű mondókáim :) A vélményem hazaérve a képeket visszanézve se változott. - Love Budapest paradénak a közelébe se merek menni, félő hogy véletlenül ebben az állapotban maradnék :)
Még jó hogy ilyen egy évben max 2xfordul elő (nem ballagás)
Ha már a fotóknál tartunk, az AnimeCon-os képeket nézve semmi ilyet nem éreztem- inkább csak azt hogy mennyire sajnálom, miért nem mentem ki :( tök jó hangulat jött le a képekből, nem az mint ezen a bizonyos ballagáson.
KÜLSŐ: ha lenne hosszú fehér kabátom, sárga színű szemem, stílusos kék hajam, meg elmennék a "nagy alakításba" egész kiváló Legato lennék. :)
Amúgy Toguro kb ereje 5%-ánál :D
Vége.
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Hát én Cosplayen igyekeztem megmutatni hogy valamennyire hasonlítok
Son Gohan-ra
Akik esetleg láttak azok majd eldöntik hogy ez mennyire sikerült :wink:
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Szerintem jól választottál :-)
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hat szereny velemenyem szerint nagyon is jol :wink: (Gratula hozza!!)
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Köszön szépen,aranyosak vagytok ::japsmil::
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Ja csatlakozom, jó volt (igaz én csak kép formájában láttalak, de úgy sokszor) Ja a spárgát nem fájt megcsinálni..? :)
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Doom írta:Ja csatlakozom, jó volt (igaz én csak kép formájában láttalak, de úgy sokszor) Ja a spárgát nem fájt megcsinálni..? :)
Neked is köszönöm , és egyébként nem fájt a spárga. (Régebben fájt ám eleget mikor talajtornán nyújtottunk)
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Csak úgy kiváncsiságból, hol találok képeket a cosplayről?
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

http://tesok.fw.hu/cosplayteam2.JPG

és ha a viewtopic.php?t=904&start=150 topicot végigböngészed lesznek még linkek pakkokhoz, és galériákhoz.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Nagyon köszönöm, azt hiszem, megtaláltalak rajta :D
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Ja vagy Kép.Tár.hu keresőbe beírhatod hogy AnimeCon, vagy sakura party vagy cosplay. Mindeggyikre mást talál. Több mint ezer kép.
Ja és a "egész szóra keresést válaszd ki"

-----

Ssj2Viko (hu de könnyű nick name :) ) a következő /Tavaszi-nyári?/ animeCon-on más cuccban mész vagy ebben (de akkor ugye nem indulhatsz a versenyen)
Én szivem szerint Legato-nak öltöznék be, dehát ötletem sincs hogy a jobb vállán lévő "gömb" szerűséget miből csináljam meg.. Láttam külföldi Cosplay-eseket, a gömb majdnem a könyökén volt.. ja és kb 155 magas gyerek.. az én 183-am már talán.. ja meg parókát se vágom hogy lehet fejre "rögziteni"...Mindegy.
Amúgy ti pózoltatok, vagy a fotósok mondták, hogy mit csináljatok?
Van az a kép, amin együtt vagy a piros ruhásokkal (Inu, Vash stb) az jóóó :)
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Doom írta:Ssj2Viko (hu de könnyű nick name :) ) a következő /Tavaszi-nyári?/ animeCon-on más cuccban mész vagy ebben (de akkor ugye nem indulhatsz a versenye
Amúgy ti pózoltatok, vagy a fotósok mondták, hogy mit csináljatok?
Van az a kép, amin együtt vagy a piros ruhásokkal (Inu, Vash stb) az jóóó :)
Hát van egy új ötlet haverjaimmal. Ha sikerül megcsinálni a nyáriig hogy mindenkinek meglegyen jól a kinézet...akkor az lessz.
Ha nem akkor maradok Gohan versenyen kívül :)

Nekem is tetszik a pirosak képe, tök jó így a legkülömbözöbb piros animehősöket eggyüt látni :D

Ja és magadtól kell pózolni. Elvégre te ismered a karaktered beállásait. :wink:
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Hát, mivel az én karakterem (Kurosaki Isshin - Bleach anime) eddig kb egyszer szerepelt és csak is a Bleach manga változatában, kénytelen voltam freestyleban baromkodni :D

Ha őszre összejön egy nagyobb Bleach squad akkor marad Isshin cosplay (mert idén nem indultam) ha nem jön össze akkor ki kell majd találnom vmit :)
Kép
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Mayer írta:Hát, mivel az én karakterem (Kurosaki Isshin - Bleach anime) eddig kb egyszer szerepelt és csak is a Bleach manga változatában, kénytelen voltam freestyleban baromkodni :D

Ha őszre összejön egy nagyobb Bleach squad akkor marad Isshin cosplay (mert idén nem indultam) ha nem jön össze akkor ki kell majd találnom vmit :)
Emlékszem hogy a füvön érdekes mozdulatokat mutattál be.Ami abban a ruhábban nem lehetett egyszerü.
Jól láttam hogy egy Thomas körzés szerü mozdulatot csináltál?
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Öööh... sajna nemtudom a szakszavakat, de valami olyasmivel próbálkoztam :D (de elég primitív és elég egyszerű mozdulat, sajna az én "Brék" tudásom ebben kimerül :))

Egyébként igen, abban a Hakamában tényleg nehéz volt, főleg a kánkán :D
Kép
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Mayer halljak meg, rákerestem erre bedobta vagy 10 tök különböző karakterre ezt a nevet.. Esetleg a tudós köpenyben...?
Amúgy gondoltam hogy bedobom magam, mint Ninja a DoA-ból /hamár Bayman volt/ de ugye az maszkos.. akkor meg mondhatom hogy hé az én vagyok :) Állítólag Metal Gear Solid-ból a Solid Snake-re hasonlítok /ne hogy az mgs-4re gondoljatok-ott már öreg.. a 3-ban meg a faterja a főszereplő, Solidus Snake/ de az meg ugye nem anime...
Maradt Legato
JAJJJ Zacky egyik videójában mekkora már! A Narutos srác meg egy másik nagyban pózolnak /valami varázslat készült :) ) erre besétál a háttérbe egy egész család.. Haahhaaa.. ismerős szitu.. Erre a fotósok filmesek-gyerünk gyerünk csináld még, csináld még! Még nagy a család.. :D meg egy kiscsaj- A nagymama nincs ott a háttérben? :D
Imádom az ilyeneket! Az ilyen még istenes, de amikor a kamera elé állnak be közvetlenül bámészkodni... pfffffffffff... Backlight barátom tudna erről mesélni...
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

http://www.anti-freez.net/bleach/manga/isshin.jpg

:wink:

Csak a hajam nemvolt megcsinálva, sajna arra nemvolt idő :)
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Ilyen topic is van, lehet használni. ;) (Igen, ez célzás akart lenni. :p)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Sokan asszondják, hogy Asuma. Az a baj, hogy én nem tudom eldönteni ^^'
(http://www.animegalleries.net/album/797/page/1)
Annyi a különbség, hogy hátul meg van növesztve a hajam, össze van fogva, és nincs hátra zselézve a hajam :-P
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Egyebkent tenlyeg durvan ugy nezel ki^^
En eloszor vmi regi conos fenykepen lattalak beoltozve, es aztan a karaktert magat, es kb ilyen voltam :shock:
De sztem ez tokjo, en kivulrol nem hasonlitok senkire, de meg megkozelitoleg sem :(
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Hát én még mindig nem tom, hogy ki lehetsz.. pedig van félezer kép a a con-ról.. sőt, több! :( Aki esetleg harcolt Bayman-el? vagy fekete karateruha....?
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Háttööö...én Ise Nanao voltam a Bleachböl, fekete budo-ruha volt rajtam meg egy kamuszemüveg...igy már egyszerübb lesz a beazonositás :)
Amúgy...ki harcolt Baymannel? :D
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Asuma did :-P (és hogy ON legyek sztem Pata tényleg hasonlítasz Asumára :))
Kép
Válasz küldése