Anime Zene

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Karin drama album rox! XD
Kép
Avatar
Lione
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2006.05.15. 18:42
Tartózkodási hely: Za Warudo
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lione »

Valaki!!! nem tudjátok véletlen, milyen hangszer a fafúvós (fafúvósok) a Naruto Main Theme-ben? (szobrán furulyánál mintha (bár lehet h csak az én furulyám xar) egy hanggal lejjebb lenne...) :drop:
Kép
Avatar
Mimette
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2006.02.04. 12:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimette »

Szóval az aktuális kedvencek:
Key - Tori no Uta
Key - Tori no Uta (off vocal ver)
Key - Futari

Full Moon:
Eternal Snow
Eternal Snow (Route L Version) :wink:
Avatar
Kurz Weber
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2006.05.26. 15:40

Hozzászólás Szerző: Kurz Weber »

Nagy kedvencem a AMG Movieből a Coro di dea (remélem jól írtam)
Az nagyon jó, kár, hogy nem sikerült a filmben a szájmozgást alárakni rendesen (de hülyén fogalmaztam meg)
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Én még mindig a Honey and Clover ost-nél vagyok leragadva.. és még az anti-animés barátaimnak is megtetszett :D
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Naaa valaki légyszi mondja már meg hogy mi az a zene a Trigun-ból, a mit akkor is játszanak, amikor Steve meghal (aki bevédi Vash-t a bábútól)de nem csak akkor. Asszem E-gitárral nyomják, persze semmi se biztos :) már szinte minden zene megvan, ezt kivéve /amúgy nem a guitar solo, az más/ Thanks

-----

Kurz Misu megkerestem amit írtatok.. hát izéé.. azért még meghallgatom hátha megfog benne valami, addig Nektek ajánlom a Yoko Kanno féle Some Other Time-t /Stand alone complex/ nagyon jó, szép, lágy zene :)

-----

Na megtaláltam. Trigun OST - Scattered Rain. Király vagyok :)
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
neuhikari
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2006.05.29. 17:40
Tartózkodási hely: Budapest/Dreamland
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: neuhikari »

Gantz-openingje
Hellsing-endingje
Wolf's rain-op,end
Wedding peach első opja
Patlabor-opja
Kaleido star-opja mindegyik
Vandread first stage-Turst, spacy spice love
Gundam wing-opja-end
gundam seed-összes opja endje

és kifogytam ezeket szeretem és halgatom is persze több van de ezek az első kedvenceim
Szerelemben háborúban mindent szabad
-Ezért nem tudom megnyerni egyiket sem
Avatar
Kishi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2006.01.28. 18:38
Tartózkodási hely: -vadon-

Hozzászólás Szerző: Kishi »

Dokuro chaaaaaaaaaaaaaan
pipirupirupirupipirupi.............
és dragon half ending
:)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kishi írta:Dokuro chaaaaaaaaaaaaaan
pipirupirupirupipirupi.............
és dragon half ending
:)
Ezek tényleg jók, illetve ugyanilyen stílusú a Dai Mahou Touge openingje. :)
Kép
Avatar
Kurz Weber
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2006.05.26. 15:40

Hozzászólás Szerző: Kurz Weber »

Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, meg lehet, hogy volt már, de miért van az, hogy a japán szövegekben van legalább egy angol szó/kifejezés, bár most pl a Kaleidostar openingben többet is találtam (kb egy harmad) ???
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Azért, mert az angol számukra egy nagyon "egzotikus" nyelv (mindemellett persze tök trendi és "kúlos" is).
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Kishi írta:Dokuro chaaaaaaaaaaaaaan
és dragon half ending
A Dragon Half-nal igy :shock: neztem h most mi van? Nagyon elborult az az ending..
Dokuro-chan opening is olyan, hogy az emebr csak nez es vigyorog? (meg a Puni Puni Poemi is, en azon rohogtem a legtobbet, plane ott, hogy - nem pontos idezes - "Utam vegtelen, busszal negyed ora, gyalog 20 perc" XD)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

IloveRenji írta:Dokuro-chan opening is olyan, hogy az emebr csak nez es vigyorog?
Az olyan, hogy ha mp3-ban hallgatod, azt mondod, hogy aranyos de semmi több, ha klippel együtt nézed, már röhögsz egy jót, ha pedig angol szöveg is van alatta, akkor leborulsz az asztal alá. :D (tapasztaltam, hogy utána már az mp3-on is kidől az ember XD)
IloveRenji írta:(meg a Puni Puni Poemi is, en azon rohogtem a legtobbet, plane ott, hogy - nem pontos idezes - "Utam vegtelen, busszal negyed ora, gyalog 20 perc" XD)
Ott a szövegre valahogy nem figyeltem, lehet azért, mert sem a klipp, sem a zene nem fogott meg annyira, de akkor majd pótolom. :D
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

En nem viszek ilyeneket magammal mp3ban, mert olyan gaz amikor hangosan rohogsz, meg vigyorogsz osszevissza (mint pl a karaoke szamunk eseteben) XD (es sztem "nezd at" a Puni Puni Puemi szoveget, nem semmi, mondjuk engem azert "fogott meg" annyira, mert az volt elso ilyen elborult idiotasag, amit lattam..)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

IloveRenji írta:En nem viszek ilyeneket magammal mp3ban, mert olyan gaz amikor hangosan rohogsz, meg vigyorogsz osszevissza (mint pl a karaoke szamunk eseteben) XD (es sztem "nezd at" a Puni Puni Puemi szoveget, nem semmi, mondjuk engem azert "fogott meg" annyira, mert az volt elso ilyen elborult idiotasag, amit lattam..)
Vinni én sem viszem, otthon szoktam hallgatni. :) A PPP meglesz. :D
Kép
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Titkos írta:Vinni én sem viszem, otthon szoktam hallgatni. :)
Pedig tapasztalataim szerint metrón a jpop-ot lehet legjobban hallani. Nemtom miért, de a többi zenéből mindig sok vész el a zajban, és ezért nem szeretek néha discmannel metrózni :)
Kép
Avatar
Kurz Weber
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2006.05.26. 15:40

Hozzászólás Szerző: Kurz Weber »

Tudna valaki segíteni abban:
Mi a Maison Ikkoku anime 2nd endingnek a címe? Vagy akármi infó jó lenne róla, ami alapján rá tudnék keresni. Arról van szó, amelyik elején egy kulcsot látunk, amire folyamatosan fény vetül, kb a 15-16-résztől kezdődően volt ez az ending idáig (30. részig jutottam el)
Előre is kösz
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kurz Weber írta:Tudna valaki segíteni abban:
Mi a Maison Ikkoku anime 2nd endingnek a címe? Vagy akármi infó jó lenne róla, ami alapján rá tudnék keresni. Arról van szó, amelyik elején egy kulcsot látunk, amire folyamatosan fény vetül, kb a 15-16-résztől kezdődően volt ez az ending idáig (30. részig jutottam el)
Előre is kösz
Animenewsnetwork szerint:
Ending Theme:
#2: "Ci-ne-ma" by Picasso (eps 15-23,25-33)

Legújabb kedvenceim a MÄR zenéi, openingek, endingek, háttérzenék egyaránt, utoljára az IY-nél passzoltak ennyire a zenék egy adott sorozathoz. Mai HiME-ből említeném még a Chiisana Hoshiga Oriru Toki című számot (a 15., illetve az utolsó részben hangzik el), valamint a Mai Otome második openingjét a Crystal Energy-t, aminek nem csak a zenéje, de a szövege is kiváló. :D
Kép
Avatar
Little_One
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2005.08.05. 19:08

Hozzászólás Szerző: Little_One »

Az aktuális kedvenc: Blood+ OST
Főleg négy lassú szám: Saya's Love, Saya's Destiny, Saya's Courage, Saya's Daily Life, na meg a Diva...az se egyszerű :)
"They may have taken your body from me, they may have taken your life force, but they cannot take my memories or the love we shared."
Avatar
Sagesse
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.08.30. 05:16
Tartózkodási hely: Wudersch

Hozzászólás Szerző: Sagesse »

Az aktuális kedvencem a Zettai Shonen nyitózenéje (CooRie: Hikari no Silhouette). :cool:
A School Rumble openinget sem sikerült még megunnom. :D (Yui Horie with UNSCANDAL: Scramble)
És ami hetek óta kínoz: Yumi Matsuzawa: Kyou Kara Ashita E (Gate Keepers ED). Több, mint ismerős, de képtelen vagyok rájönni, honnan. Nem tudja véletlenül valaki, mi az eredetije?
Deo favente navigas vel limine. - Horatius
Ira impedit animi iuditium. – Cato
Waff! - Ein
Avatar
Sephiroth
Profi
Profi
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006.09.26. 09:30
Tartózkodási hely: In the Lifestream

Hozzászólás Szerző: Sephiroth »

Volna egy kérdésem "hátha" alapon: mint gondolom többünknek, nekem is az egyik kedvencem a Cowboy Bebop zenéje (érdekes módon úgy érzem, a zene jobban sikerült mint maga a sorozat, pedig az is igen kiváló). Van ebben (a collectors box set limited edition-ban pontosabban) egy "Spokey Dokey (alternative take)" nevű trekk, ami a személyes kedvencem, olyannyira, hogy miatta kezdtem nemrégiben szájharmonikával foglalkozni. Nem tud e valaki hozzáértő kottát hozzá? a neten mindenhol néztem, de csak pár félkész "tipp" jellegű kottát láttam. Előre is kösz, ha valaki tud segíteni!
God's in his heaven, All's right with the world
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Én most a Gantz openingjével vagyok eltelve, nagyon megadja a kellő hangulatot... :wink:
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Az nagyon jo..en leszedtem az egesz Ost-t, meg ugy mindent, es "5 more minutes"tetszett meg a legjobban..egy ideig csak az ment a winampban..lehet h nosztalgiabol be is rakom megint :D
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ha a 5 more minutes tetszik, nézz utána Bonnie Pink egyéb cuccainak is... Én nagyon kedvelem, nagyon kellemes zenét csinál.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Most tortenik^^ ..amugy a masik szama is tetszett (Last Kiss) nem tudom miert nem neztem utana anno..de mostmar senki nem allithat meg :D
Válasz küldése