Trigun

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Megölnéd a pókot, hogy megmentsd a pillangót?

Mindállat
36
36%
A pillangót ölném meg /... és nem láttam a Trigun-t/
3
3%
Nem. Megpróbálnám megmenteni mindkettőt.
55
55%
Megölnék mindenkit. >:) /én se láttam a Trigun-t/
6
6%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Az, hogy nem Chapel lőtt, a végeredményt tekintve vajmi keveset számít :( . Wolfwood legalább annyit megtehetett volna, hogy a fegyvereit elveszi, és akkor nem kellett volna meghalnia. Egyébként szerintem Vash anélkül is elment volna Knivesért, mert nem nagyon tolerálta, hogy Legatho elrabolta a lányokat...ettől egy kicsit bepöccent. Tényleg majdnem összeomlott amikor lelőtte Legathót, de ez csak megerősítette a döntését, hogy ennek már véget kell vetni. Wolfwood halála tehát nem lett volna szükségszerű.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Xelloss írta:Az, hogy nem Chapel lőtt, a végeredményt tekintve vajmi keveset számít
Hát azért számít, már csak azért is, mert éppenhogy bizonyítja, hogy a hozzáállás nem volt rossz, hiszen Chapel feladta a harcot, és nem akarta megölni Wolfit.
Xelloss írta:Wolfwood legalább annyit megtehetett volna, hogy a fegyvereit elveszi, és akkor nem kellett volna meghalnia.
Ha Legato meg akar ölni valakit, akkor azt megteszi fegyverrel vagy anélkül. Megtehette volna, hogy Chapelt nekiugrasztja Wolfwoodnak; ha Wolfwood erre megöli Chapelt, az se számít. A kocsmában azzal a bandataggal kitépette a saját szívét, Wolfwooddal is könnyedén megtette volna.
Xelloss írta:Egyébként szerintem Vash anélkül is elment volna Knivesért, mert nem nagyon tolerálta, hogy Legatho elrabolta a lányokat...ettől egy kicsit bepöccent.
Izé! Annak a jelenetnek nagyon nem az volt a lényege, hogy elrabolta a lányokat, ettől Vash bepöccent és "na akkor ezt nektek" alapon ledurrantotta Legatót! Arról szólt a dolog, hogy Legato nem hagyott neki választást, kénytelen volt megölni. Ennyiért nem döntött volna úgy, hogy megy és egyszer s mindenkorra lerendezi a dolgot Knives-zal.
Xelloss írta:Wolfwood halála tehát nem lett volna szükségszerű.
Ha úgy vesszük, az sem volt szükségszerű, hogy Rem meghaljon... *shrug* Ha Wolfwood nem hal meg, akkor Legato máskor ölte volna meg - Legato akkor már egyértelműen arra játszott, hogy megöleti magát Vash-sal, és megölte volna Wolfit, ha ezt megpróbálja megakadályozni, márpedig megpróbálta volna.

Rossz, hogy Wolfi meghalt, de ennek így kellett lennie. Evvan.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Egyetértek. Wolfi halála tényleg fájó pont a sorozatban, de ez a fájó dolog nem feltétlenül értendő negatívan. Halálával Vash közelebb került az elhatározásig, hogy ne meneküljön tovább, és megfordulva szembenézzen avval ami elől menekült.

Avval h Chapellel ölette meg Legat Wolfwood-ot, azt hiszem az egyik legdrámaibb megoldást hozták ki. Mert tegyük fel, ha Chapel megöli Wolfit, akkor "jééj, hát ez de genya egy ember ez a Chapel". De így sokkal drámaibb lett, mintha mondjuk Legato Wolfwooddal kitépeti a szívét. SZóval szerintem evvel a jelenettel nincs semmi gond. Ezt így kellett. Nemtudom hogy lehetett volna jobban :)
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Nem azt mondom, hogy nem játszott szerepet abban, hogy Vash végre eldöntse, mit is akar tenni. Egyszerűen nem gondolom azt, hogy feltétlenül meg kellett volna halnia, mivel Vash akkor, és ott, azért lőtte le Legathót, mert a lányok életét fenyegette, tudta, hogy Vash nem hagyná őket meghalni. Bár azt elismerem, hogy valószínűleg kevésbé lett volna drámai, ha Wolfwood nem hal meg.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Xelloss írta:Vash akkor, és ott, azért lőtte le Legathót, mert a lányok életét fenyegette,
Egyrészt ld. amit fent mondtam - ha Wolfwood nem hal meg, akkor ott lett volna, Legato megölte volna, sz'al végülis tökmindegy.
Másrészt meg NEM csak azért lőtte le Legatót (btw, Legato, h nélkül), mert a lányok életére tört a galád, hanem mert tudta, hogy ha nem teszi meg, akkor nem csak a lányokat fogja megölni, hanem ki tudja még hány embert, egészen addig, amíg rá nem kényszeríti Vasht arra, hogy megölje őt. Ennyi. Midvalley ugyanezt próbálta, csak őt Vash le tudta győzni. Legatót nem.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Amikor Legato közölte vele, hogy, ha Vash nem öli meg őt, akkor a lányok meghalnak, szerintem Vash vajmi keveset törődött azzal, hogy, ha nem teszi meg, akkor mások is meghalnának, hiszen akkor, és ott nem mások élete forgott kockán, hanem az övéké.
Az egyébként könnyen lehet, hogyha Wolfwood életben marad, akkor Legato ott öli meg...nincs kizárva...
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Legato már megmutatta Vashnak h akár egy egész várost ki tud nyírni, és ezt Vash nagyon jól tudta, szóval, nem csak a lányok miatt húzta meg a ravaszt. Tudta, h ha ezt az egy életet nem oltja ki, akkor akár több ezer ártatlan élete is porba hullhat. Döntenie kellett. Vagy betartja az elveit, és tiszta marad a keze, de emellett több ártatlan élete is kimúl, vagy Feladja az elvét, bemocskolva evvel a kezét, de több ártatlan életet is megment evvel...
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Igen, végső soron ez okozta benne a konfliktust, hogy mit tegyen. Én csak arra utaltam, hogy könnyebb volt számára maga elé képzelni, mi lesz a lányokkal, mint egy egész várossal, amikor pisztolyt szegez valaki fejéhez, akit nem is akar megölni. A mások iránti felelősség érzete is nyilván szerepet játszott(nem is kicsit), pusztán nem vagyok biztos benne, hogy ez volt a fő indítéka(hiába, én már csak ilyen gyanakvó vagyok...). Persze, lehet, hogy tévedek. Egyébként, amikor eljutott oda, hogy választani kell kettejük, vagy a város lakóinak pusztulása között, Vash már túljutott azon a ponton, hogy tiszta maradhat-e a keze. Hiszen, vagy Legato, vagy a város lakói fognak meghalni, innentől fogva pedig Vash keze sajnos már nem maradhatott tiszta :cry: .
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Xelloss 2006.06.01. 12:28-kor.
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Szegény Legato :( Hát igen, jól bekeményített a Trigun az első pár rész után! Elsőnek azt hittem, hogy valami kis funny kaland lesz a sivatagon át, meghogy ennek a piroskabátos srácnak a hülyülései lesznek a központban.. na meg az első részben a "Boss" meg a kis csapata, és aza fejvadász! Én tökre azt hittem hogy ők amolyan "rakéta csapat módjára" mindig megjelennek majd, de aztán ráfáznak.. Ééés nem! A Trigun nagyon jó szép szomorú, és hiteles sztorija van :) Három nagy egyéniség- Vash Legato Wolfwood. (Knivest direkt nem írom) Érdekes, hogy Milli, meg Meryl számomra egyáltalán nem megkapó karakterek.. pedig többet szerepeltek mint mondjuk Wolfwood, vagy Legato.
Na jó, még akiből ESETLEG jó karakter lehetett volna, ha összesen nem2percet szerepeltetik, az a Caine (azzal a mega mesterlövész puskával,és a stealth camufulage-al.. whoow)
Mufurc Te meg gonosz vagy mert nem válaszoltál privi kérdésre :( :)
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Hát, pont hogy mi sem áll távolabb a Triguntól, mint a Pokémonos "rakéta-csapat"... Annál sokkal komolyabb anime.
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Xellos Nem olvastad el figyelmesen!én tudom, csak Elsőre azt hittem, erről szól, hogy haladnak, és lesz egy Team-Balek akik mindig útban állnak, tehát olyasmi mint a slayers-ben az épp aktuális balekok, akik folyamatosan jelen vannak /mint az első sorozatban a klónozott varázsló,-nem a vörös pap- meg az a fekete hajú, kalapos fazon, aki aztán késöbb átáll hozzájuk/-de nyugi, tudom-és fentebb le is írtam- hogy aTrigun-nak vérkomoly a sztorija.
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Igen, igazad van. Bár a Rakéta-csapattal ellentétben ők nem halhatatlanok...
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

OFF: a rakéta csapat sem halhatatlan, csak éppen egy gyerekeknek szánt műsorban hülyén nézne ki ha egyes szereplők csúnyán elhaláloznának :-P /OFF
Kép
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Kéne folytatás.. vagy valami.. azt mondjuk továbbra se értem, hogy Knives-t miért vitte vissza a városba, miután legyőzte.. nemhinném hogy felkelne és azt mondaná jajj milyen sok gonosz dolgot tettem, de mától szeretet ééés bééke.. na meg a másik hogy ki ez a Black Vash..? Mert hogy nagyon kultizálják külföldi cosplayeken az addig oké.. nem hinném hogy knives.. de azt se hogy Vash..
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Öhm, azt hiszem, itt valami félreértés van... Knives, nos Vash testvére, ha nem tévedek. Az alapvető különbség köztük, hogy Vash őszintén szereti az embereket(mindenekfelett Rem-et, és a nőket :D), Knives viszont kiírtaná őket az utolsó szálig, mert alsóbbrendű lényeknek tekinti őket. Feltételezem, legalábbis, hogy Knives-ra gondolsz, "Black Vash" alatt legalábbis, de javíts ki, ha mégsem.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Doom írta:Kéne folytatás.. vagy valami..
Hát a mangában továbbvitték a történetet, pont ezért csodálom, hogy az animében ilyen drasztikus döntéseket mertek hozni, mint pl. Wolfwood halála vagy Knives legyőzése, amikor a mangában ezek még nem történtek meg. :D (mondjuk nem olvastam a mangát, csak néhány részletete belőle, de mivel még ma sincs vége, valószínűleg sokkal hosszabb, mint az anime)
Doom írta:azt mondjuk továbbra se értem, hogy Knives-t miért vitte vissza a városba, miután legyőzte.. nemhinném hogy felkelne és azt mondaná jajj milyen sok gonosz dolgot tettem, de mától szeretet ééés bééke..
Pont azért vitte szerintem vissza, mert ő az egyetlen, aki féken tudja tartani, Remnek is megígérte, hogy vigyázni fog rá. És talán még a pacifista nézeteit is sikerülne megértetnie vele, azok után, hogy legyőzte, bár erre nem látok sok esélyt. :wink:
Doom írta:na meg a másik hogy ki ez a Black Vash..? Mert hogy nagyon kultizálják külföldi cosplayeken az addig oké.. nem hinném hogy knives.. de azt se hogy Vash..
Személyes tippem, hogy akik nagyon a darkos és coolos szereplők rajongói, azok kitalálták, hogy "milyen má' Vash ebben a piros kabátban, meg a szőke kefehajával, csináljunk egy darkosabbat!" :-P (csak én pont ezért kapok frászt tőle, mert tökéletesen elüt Vash jellemétől, abszolút nem illik hozzá) Szóval nem hinném, hogy konkrét szereplő lenne, vagy ilyesmi, bár a mangát nem annyira ismerem, hogy abban mik vannak.
Xelloss írta:Feltételezem, legalábbis, hogy Knives-ra gondolsz, "Black Vash" alatt legalábbis, de javíts ki, ha mégsem.
Nem, ő arra gondolt aki az avatárján is van, illetve cosplayeken szoktak beöltözni annak. Olyan, mint Vash, csak fekete a kabátja, és szürke a haja.
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Titkos írta:Hát a mangában továbbvitték a történetet, pont ezért csodálom, hogy az animében ilyen drasztikus döntéseket mertek hozni, mint pl. Wolfwood halála vagy Knives legyőzése, amikor a mangában ezek még nem történtek meg. :D
Mégpedig azért nem történtek meg, mert a mangában egész sztori teljesen más, karakterek mások, a háttér más, stb. Azonban akkor, amikor az anime készült, ez még a mangában sem volt teljesen tiszta, úgyhogy egyértelmű döntés lehetett, hogy akkor inkább találjunk ki egy másik sztorit, amit be tudunk fejezni. (A "hogyan mertek" dolog meg... sz'al, a manga írója, Yasuhiro Nightow, tevékenyen résztvett az anime írásában és készítésében. :3 Az animébe nem került bele olyasmi, amivel ő ne értett volna egyet.)

Mellesleg a manga jelenleg a 18. köteténél jár (...ha jól számolom), és nemsokára vége lesz... én legalábbis még max. két kötetet adok neki. Ja, és Wolfwood már a mangában is halott. (Szép halála volt ott is.)
Doom írta:azt mondjuk továbbra se értem, hogy Knives-t miért vitte vissza a városba,
Miért, hagyta volna ott? Abban a pillanatban, hogy legyőzte Knivest, Vashnak három választása volt (mellesleg érdemes észben tartani, hogy ott helyben döntött, nem előre megfontolt szándékkal tette amit tett):

a) megöli Knivest, mely esetben ugyan bosszút áll Remért, Wolfwoodért és mindenki másért, de oda a filozófiája, ami szerint eddig élt, megcsúfolja Rem emlékét, stbstb. Ez nyilván nem jó.
b) otthagyja Knivest - meghalni ugye nem fog, de alkalmasint még jobban bekattan, és amint összekapja magát, kezdődik az egész elölről. Ez sem a legjobb megoldás.
c) segít rajta és elviszi, megmutatja neki, hogy ezt így is lehet, és tetszik, nem tetszik, Vash így él, így gondolkodik, és nem hagyja magát megváltoztatni. Aztán hogy Knives ezt hogy reagálja le, az már a jövő zenéje, de ahogy Rem is mondta, sose tudhatjuk, mit hoz a jövő.
Titkos írta:
Doom írta:na meg a másik hogy ki ez a Black Vash..?
Személyes tippem, hogy akik nagyon a darkos és coolos szereplők rajongói, azok kitalálták, hogy "milyen má' Vash ebben a piros kabátban, meg a szőke kefehajával, csináljunk egy darkosabbat!" :-P (csak én pont ezért kapok frászt tőle, mert tökéletesen elüt Vash jellemétől, abszolút nem illik hozzá)
Ezt akkor beszéld meg Nightow-val, aki Kuro-Vasht kitalálta. :D Btw nem szerepel sehol se, csak merchandising fogás. Nightow gondolom egy nap leült, és kitalálta, hogy "milyen má' Vash ebben a piros kabátban meg a szőke kefehajával, csináljunk egy darkosabbat!" :D

Btw Kuro-Vash nem csak cosplayként fordul elő, csomó figura és egyéb is készült róla. (Érdekesség, hogy Kuro-Vash megjelenése - vörös szemek, fehér haj, stb. - épp olyan, mint a Gungrave-ben a necrolized zombiké... :D)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Nekem spec bejön a Black Vash, nem mintha a normál-lal bajom lenne, mondjuk a fekete kabátot simán hordanám ősztől a pirosat meg max cosplay-re használnám :) Már írtam is egy beszerző cégnek, de eddig nem írtak vissza semmit.. pedig láttam amcsi üzlet honlapján, és átszámítva 20 ezer alatt van a kabát. /nem a pvc verzió--fúj../ Szóval gyakorlatilag se manga se anime csak fantázia.. kár. Én meg azt hittem hogy Vash valami gonosz énje, mert láttam olyan képet a neten (nyílván akkor fan-art) hogy Vash a földön fekszik sérülten, Black Vash meg ott áll felette , kezében a black angel arm, és vigyorog. Ami Knivest illeti.. több mint 100évig gyülölte az embereket, szerintem ha magához tért volna elég lett volna csak egy találomra eleresztett angel arm, aztán hali a városnak.. jó gondolom vash nyílván elvette tőlle az ehhez elmaradhatatlan fegyvert. Ami az elveit illeti, olyasmit is mond, hogy szeretlek Rem, de mától a magam útját járom-majd ledobja magáról a kabátot.
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Doom írta:Ami az elveit illeti, olyasmit is mond, hogy szeretlek Rem, de mától a magam útját járom-majd ledobja magáról a kabátot.
Persze, de ez nem azt jelenti, hogy feladja Rem vagy önmaga elveit, csak eddig tényleg nem a saját útját járta, hanem Knives kis játékának a része volt, és mindig menekülnie kellett. Most, hogy az öcsikét "megnevelte", végre békében élheti a saját életét, azt csinálhatja amit akar, már nem kell Knivestól rettegnie. :)
Kép
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Köszönöm a mélyenszántó kielemzést, örülök hogy válaszoltatok :)
Mindenesetre kár hogy vége.. Mennyi is volt, 23 rész? Én még azért el bírnám nézni. Vash kimondottan az a figura akit csak kedvelni lehet. Hát igen valahol jó is meg nem is hogy nem folytatták. Végül is a "lényeg" megtörtént, Ezek után már max valami olyami jöhetne, hogy "és már kezdett kialakulni a béke az emberek között, de akkor egyszercsak.." Ja és akkor már nem lenne meg a piros kabátja /nem azért mert nem tudnának neki varrni egy másikat :) / Na de nem fogytam ki a kérdésekből! :) Mi a TRIGUN? a Gun gondolom az angol fegyver szóból a Tri meg gondolom én a három. (a Trió-ból következtettem ki :) ) Tehát három fegyver? Pedig csak két Angel Arm van. Ja ide kapcsolódó- az igaz, hogy amíg sima pisztoly, addig Eagle Arm (kicsit olyan mint a Desert Eagle stukker) de amikor átalakul, akkor lesz Angel Arm..?
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Doom írta:Tehát három fegyver? Pedig csak két Angel Arm van.
Egy Angel Arm, a műkarja és a pisztolya. Három fegyver, TriGun.
Doom írta:Ja ide kapcsolódó- az igaz, hogy amíg sima pisztoly, addig Eagle Arm (kicsit olyan mint a Desert Eagle stukker) de amikor átalakul, akkor lesz Angel Arm..?
Uh... nem. Az csak egy sima pisztoly (aki ért hozzá, biztos meg tudja mondani, milyen típusból lett átalakítva), nincs se neve, se semmi.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Kösz :) na éés mit tudsz Legato Bluesummers-ről? A Legato szó asszem mintha a zenei hangjegyek-kották lennének vagy neem? Miért kering egy olyan kép a neten, amin Vash van, de a ruháján egy csomó "Legato-s" elem van..? Pl a karján az a gömb, vagy a jobb lábán egy szíj. (vagy ez is csak fantázia mint Black Vash?)Na meg a fekete macsek. Ugy tudom van neve is (Kuro Neko..?) csak a létének okát nem vágom, mertaz összes részben benne van, az tuti. Van aki azt mondja hogy Vash macskája (éééérted vas-macska hehe) de utolsó elötti részben amikor meg akarja simogatni az megkarmolja.. nyaaaa.. :)
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

A "legato" egyenletes, szünet nélküli hangot (illetve játékot) jelent... és Legatót csak azért hívják így, mert ez jól hangzik. (Jobban mondva, mert Knives olyan nevet akart neki adni, ami egyszerre furcsa és erőt sugárzó.) Bluesummers dettó. Arról a képről sosem hallottam, és nagyon kétlem, hogy hivatalos lenne. (Fanartokat nem kell összekeverni hivatalos képekkel...)

A macska meg macska, csak úgy van. Ő a bolygó istene (vagyis istennője).
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

mufurc írta:A macska meg macska, csak úgy van. Ő a bolygó istene (vagyis istennője).
Wow, ezt nem gondoltam volna. :D (akkor ez megmagyarázza, hogyan élt mindent túl :) ) Amúgy speciel nekem Vash mellett Kuroneko-sama a másik kedvencem. :D
Kép
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

mufurc írta: Arról a képről sosem hallottam, és nagyon kétlem, hogy hivatalos lenne. (Fanartokat nem kell összekeverni hivatalos képekkel...)
Én is azért írtam hogy esetleg fantázia szülemény lenne-e mint Black Vash. Megint csak más azt mondta, hogy azt a képet úgy kell értelmezni, hogy amikor Vash megölte Legato-t akkor Legato egy része Vash-ban élt tovább..? Ami szerintem kicsit hülyeség mert Vash meg Legato még talán ellentétesebbek mint Vash és Knives. Tehát a Legato szó akkor "zenei játék" akkor ez valami utalás is egyben hogy Legato úgy játszik az emberekkel mint a zenész a hangszerén? Na jó bocs ha ez hülye kérdés volt :)
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Válasz küldése