Álmaidban megjelennek az animék?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Xiiau
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006.12.05. 18:25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xiiau »

:-P
asse rossz.
:cool: de a igazi tuti szürreális álmok, animével :P
Avatar
Yayoi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2007.01.21. 17:59

Hozzászólás Szerző: Yayoi »

Én is álmodtam anime szereplőkkel!
Amikor InuYasha fan voltam, akkor Sesshuomaruval álmodtam...egész furcsa volt.
Most, hogy Paradise Kiss őrült vagyok, George-val álmodtam.

Egyenlőre ennyi volt!
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Jelentem ma Death Note-os álmom volt. Light voltam, és úgy tettem mintha Lnek dolgoznék Mikami és Near ellen. XD lol... pedig én L akartam volna lenni T_T (de legalább volt egy Misám *-*)
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

death note-os álom, mi? dejóislenne... én azt nézek már egy párnapja és egy re több részt egyszerre de semmi.. :(
-volt Misád loll.
Nekem még mindig olyn animés álmaim vannak mint egy több animéből készült AMV. :|
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Yayoi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2007.01.21. 17:59

Hozzászólás Szerző: Yayoi »

Valamelyik nap Yukival álmodtam a Gravi-ból! Nekem nagyon, nagyon...tetszett! :wink:
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

hűű.. azthiszem átléptem a határt.
Egy abszolút komplex álmom volt több animeszereplővel is ééés úgy beszélgettem velük az alomban mintha eddig is köztünk éltek volna, merthogy megelevendtek..Nemmondom állatijóvolt és élethű.. Azt az álmot soha nem felejtem el. Az érdekes viszont az hogy nemigazán magyarul beszélgettem velük... de hogy milyen másik nyelven? fogalmam sincs...
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Én azt álmodtam pár napja, hogy épp fogat mostam egy nagy gyógyszertár mosdójában (nem ott, ahol gyakorlaton voltam...), és valamilyen okból kifolyólag ott volt Chibiusa, és közölte velem, hogy jövő februárban lesz 15 éves. Én meg hüledeztem, hogy így elrepült az idő. XD
Egyébként a kérdésre válaszolva: igen, szoktam animéset álmodni, de nagyon ritkán. Egyébként az én esetemben animés álom = Sailor Moon-os álom. Nem emlékszem, hogy álmodtam volna már más anime szereplőivel is.
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

Khmmm...ezeréves animés "játékaim" jelentek meg mult éjjel(értsd Songokus figuráim) az álmomban aszsze...megh még vmi de nem tom mi.XD
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Hát volt nemrégiben egy nagyon furcsa álmom. Aznap este néztem a Yu Yu Hakushonak azt a részét mikor Toguroval harcol a sötét harcművészetek viadalán. Utána msn-en beszélgettem a spanyol barátommal. Ennek az lett a végeredménye hogy Spanyolországban kellett megküzdenünk Toguroval a szobájában :lol:
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
seiya30
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2006.08.30. 13:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: seiya30 »

Sziasztok!

Én a minap álmodtam érdekeset. Miután felébredtem és újra játszottam a fejemben a "filmet" rájöttem hogy álmomban én Meroko voltam a Fullmoon wo sagashite-ből, és Mitsukival vesztem össze. Ő ment az ő kis Eichi-jét kereste én meg kiabáltam vele. Takuto is ott volt mellettem és miatta kiabáltam Mitsukival, hogy miért nem veszi észre azt aki igazán szereti meg ilyeneket. Az érdekesség az egészben az hogy ezt a sorozatot hónapokkal ezelőtt láttam, nem mostanában.... tehát nem azért álmondtam ezzel mert most nézem és annyira beleélem magam... :)
Avatar
shizu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007.09.14. 14:37
Nem:
Tartózkodási hely: mindig úton...

Hozzászólás Szerző: shizu »

Hehh...
Én a múltkor Rei voltam az NGE-ból, és vmi totális zavar volt, mert az egész a kis falunk utcáin játszódott, és elindultunk megmenteni a világot a plug-suitokban - gyalog - , meg Shinjire hajtottam közben, és vándorcigányok is csatlakoztak hozzánk...
Hát igen, álmomban nagyon össze szoktak kavarodni a dolgok... ::jhihi::
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Heh, nekem a minap volt egy elég idióta álmom. Benne volt Sephiroth is(Advent Children-es kivitelben :P), de a kabátján csattok helyett cipzár volt. Megkérdeztem tőle, hogy miért csak a derekáig cipzározza be. Erre ő azt mondja, hogy azért csak addig, mert ott mindig beakad és nem megy tovább :dirr: Aztán elkezde rángatni és végre tovább ment és nyakig becipzározta a kabátját.

Amikor felébredtem, elröhögtem magam XD
Avatar
Hanon
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2007.09.15. 14:55
Tartózkodási hely: At pinball

Hozzászólás Szerző: Hanon »

Valamelyik friss Higurashi no Naku Koro ni Kai rész után. Épp kiderültek dolgok (kb 6. 7. rész?), és úgy feküdtem le, hogy akkor most hogy is van? Álmomban pedig ott voltam Hinamizawában, de igaz csak külső szemlélőként. Bár a szereplők nem pont úgy néztek ki, mint ahogy eredetileg, de mégis, valahogy tudtam, hogy az Hinamizawa :weh:
De sajnos okosabb nem lettem az álom után sem XD

//update: jesszus, de bandzsa vagyok, kifelejtettem a legutóbbit ^^"
Olyan volt, mintha valami film trailert néznék, zuhog az eső, minden tiszta fekete, villámlik, egyre közelebb megy a kamera egy hatalmas, kastélyszerű épülethez, körbejárja, ráközelít az egyik földszinti ablakra, folyosó, két ember egymás előtt, majd a következő jelenetet láthatjuk: az örök favorit, Hellsing Integrája teljesen ki van akadva valamitől, és üvölt egy kicsi, Inuyashából Shippora emlékeztető alakra. Ráadásul Integra "szinkronja" a Jóbarátok (Friends) Monicájának szinkronja volt O.o Mikor felébredtem elkezdtem röhögni XD
Avatar
Kyra
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2006.04.11. 07:41

Hozzászólás Szerző: Kyra »

Nekem elég sokszor fordult elő, hogy anime szereplőkkel álmodtam.
Sailor Moon,Yu-gi-oh és aDigimon.
Erre a háromra emlékszem.
Példa képpen volt már olyan, hogy én voltam Sailor Moon és nem tudtam eldonteni, hogy alakuljk át mert 3-om lehetőség volt.
Telhetetlen vagyok mi ^^ :-P .
Én nagyon örülök ha animés álmaim vanak. :)
Avatar
kaminaga
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2007.10.28. 11:17
Tartózkodási hely: Konoha:P
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kaminaga »

Még soha nem álmodtam Animekkel...:( már annak is örülnék ha álmodnék. xD
,,Ez a világ vége játék nekem nem kell!"
Avatar
Jaaku
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2007.03.10. 20:19
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jaaku »

Olyan igazi animés álmom nem volt, bár nem rég volt egy amiben azért fellelhetők bizonyos jelek:
Valami okból fogva elkezdtem az iskolámban embereket ölni, de persze rám senki sem gyanakodott, amikor is megjött az egyik legjobb haverom, és elkezdett nyomozgatni az ügyben.
(a végén kiderült hogy én voltam, ő pedig törpe lett. :lol: )
Kép
Avatar
Nausicaa
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2007.11.02. 20:17
Tartózkodási hely: valahol , a világ egy távoli zugában , egy számítógép elött ...

Hozzászólás Szerző: Nausicaa »

eh , elég érdekesek álmodtok ...
nekem néhány hete volt egy animés álmom
tömören : belecsöppentem a d.n.angel kicsit átalaított változatába... én voltam " daisuke " és az osztályunk legnépszerűbb lánya , fanni pedig " satoshi "
mellesleg mindenki eszméletlen jól nézett ki és fellehett ismerni a dnangel sztoriját ...
átváltoztam és tök jól megvoltam a belső énemmel / akinek mai napig nem tudom a nevét / , mayának hívtak és nagyon jóó volt !
aztán a végén amikor legyilkolták az ' anygali ' belsőének egymást akkor meg felégredtem és folytak a könnyeim / részben a röhögéstől , részben a szomorú végtől /

aztán nemrég pedig szintén volt egy álmom , rendesen a dn angelben benne voltam , én voltam risa és mindenfélét csináltam , aztán felébredtem és hülye képet vágtam , aztán visszaaludtam
utána meg a falunkban mindenki anime és manga hősökké változott , naruto , dn angel, loveless minden volt itt :S
megdöbbentő egy látvány volt ...
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

júúj két nappal ezelőtt nagyon furát álmodtam... igazi élő megelevenedett Hyuuga Neji vel beszélgettem valami meet -en( ami startból poén mert szvsz még egyen sem voltam XD ) És normális volt meg minden. És olyanról kérdezett hogy mi hol van a suliban :dirr: aszittem kidőlök.

U.I: nemvagyok Neji fangirl. :dirr:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
bandiras2
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2005.11.10. 10:00
Tartózkodási hely: Fehérvár

Hozzászólás Szerző: bandiras2 »

shizu írta:Hehh...
Én a múltkor Rei voltam az NGE-ból, és vmi totális zavar volt, mert az egész a kis falunk utcáin játszódott, és elindultunk megmenteni a világot a plug-suitokban - gyalog - , meg Shinjire hajtottam közben, és vándorcigányok is csatlakoztak hozzánk...
Hát igen, álmomban nagyon össze szoktak kavarodni a dolgok... ::jhihi::
Egyszer még régebben bent ültem az osztályukban, valami óra volt, Rei mögött ültem és mielőtt körülnézhettem volna már meg is szólalt a vekker. Haragudtam a világra.
Press any key to continue or any other key to quit
Avatar
Hanon
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2007.09.15. 14:55
Tartózkodási hely: At pinball

Hozzászólás Szerző: Hanon »

Hajajajj...O.o

Elvileg a ballagásomon voltam (mindenki ki volt öltözve), csak épp egy puszta szerűségen, szép környezet, jó levegő, napsütés, stb. És akkor kitalálták, hogy üljünk be a kisvasútba és szedjük össze az inventorybe (túl sok mmorpg...) a ballagási ajándékainkat. Nos, be is csücsültem előre, mentünk szépen, szedegettük a különböző elektromos konyhai cuccokat (wtf mikrosütő és toaster o.o), aztán itt valami filmszakadás, mert a következő pillanatban már szabadfoglalkozás volt, én pedig gondoltam egyet, mivel úgyis kurva meleg van, meg minden olyan szép, felmásztam a nagy (nagyon nagy) matracra (ami mellesleg nem tudom mit keresett egy tisztás közepén x3), és arról akartam leugrálni a másik matracra, de nagyon instabil volt az egész, meg ott hullámzott meg mittudomén, és akkor leesetem (vagy nem, nem tudom, lényeg lekerültem a matracról), és akkor ott megláttam a Mermaid Melody főgonoszának 2 csatlósát (bár lehet hárman voltak), Izul (Izuru) és Eril (Eriru), és ott motyogtak magukban valamit, de aztán észrevettek én pedig beszélgetni akartam velük, ők viszont nem fogadtak túl nagy kedéllyel...
Itt újabb filmszakadás, jött a második epizód x3 Valami nagyon ködös és sötét helyen (valami hegy lehetett) járkálok valakikkel, és az a feladatunk, hogy megvédjük a szegény konyhai berendezéseket (minihűtö, sütő stb O.o), amik beszéltek természetesen xD És akkor meglátom a főfaszit és na ki az? Az ifjú Hellsing - Dawn verziójú kisWalter C. Dornez XD Hát nagyon örültem neki =D És akkor valami furcsa ereje volt, mert mikor megtámadott minket egy villám (?) elkezdett ordítani, hogy "csak a sütőt ne!" (XD) majd átkarolt engem (<3 *o*), meg odhívta a kis konyhai cuccokat, és nem lett semmi bajunk. Ekkor megszólalt a minihűtő (kb úgy nézett ki, mint a hotelekben a minibáras piás hűtők), hogy "már közel járunk". És akkor itt hirtelen egy apró filmszakadás, és csak azt látom, hogy anyám és apám egy kis (nagyon kicsi) konyhában üldögélnek, nézik a tv-t (amiben elvileg ez az egész kisWalteres akció lement), majd kisWalter betoppan és elkezd prédikálni valamit, elsüt egy poént, nagyon vicces volt, aztán visszament a tv-be, próbáltam beszélni anyáékkal, de amint eltűnt kisWalter egyből átváltott a pofájuk valami eszméletelen unottra (tiszta Guu szindróma xD), és akkor mentem volna én is kisWalterrel, menteni a további konyhai cuccokat csak felébredtem T_T

Na ezt fejtse meg valaki xD
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

Hanon írta:Hajajajj...O.o

Elvileg a ballagásomon voltam (mindenki ki volt öltözve), csak épp egy puszta szerűségen, szép környezet, jó levegő, napsütés, stb. És akkor kitalálták, hogy üljünk be a kisvasútba és szedjük össze az inventorybe (túl sok mmorpg...) a ballagási ajándékainkat. Nos, be is csücsültem előre, mentünk szépen, szedegettük a különböző elektromos konyhai cuccokat (wtf mikrosütő és toaster o.o), aztán itt valami filmszakadás, mert a következő pillanatban már szabadfoglalkozás volt, én pedig gondoltam egyet, mivel úgyis kurva meleg van, meg minden olyan szép, felmásztam a nagy (nagyon nagy) matracra (ami mellesleg nem tudom mit keresett egy tisztás közepén x3), és arról akartam leugrálni a másik matracra, de nagyon instabil volt az egész, meg ott hullámzott meg mittudomén, és akkor leesetem (vagy nem, nem tudom, lényeg lekerültem a matracról), és akkor ott megláttam a Mermaid Melody főgonoszának 2 csatlósát (bár lehet hárman voltak), Izul (Izuru) és Eril (Eriru), és ott motyogtak magukban valamit, de aztán észrevettek én pedig beszélgetni akartam velük, ők viszont nem fogadtak túl nagy kedéllyel...
Itt újabb filmszakadás, jött a második epizód x3 Valami nagyon ködös és sötét helyen (valami hegy lehetett) járkálok valakikkel, és az a feladatunk, hogy megvédjük a szegény konyhai berendezéseket (minihűtö, sütő stb O.o), amik beszéltek természetesen xD És akkor meglátom a főfaszit és na ki az? Az ifjú Hellsing - Dawn verziójú kisWalter C. Dornez XD Hát nagyon örültem neki =D És akkor valami furcsa ereje volt, mert mikor megtámadott minket egy villám (?) elkezdett ordítani, hogy "csak a sütőt ne!" (XD) majd átkarolt engem (<3 *o*), meg odhívta a kis konyhai cuccokat, és nem lett semmi bajunk. Ekkor megszólalt a minihűtő (kb úgy nézett ki, mint a hotelekben a minibáras piás hűtők), hogy "már közel járunk". És akkor itt hirtelen egy apró filmszakadás, és csak azt látom, hogy anyám és apám egy kis (nagyon kicsi) konyhában üldögélnek, nézik a tv-t (amiben elvileg ez az egész kisWalteres akció lement), majd kisWalter betoppan és elkezd prédikálni valamit, elsüt egy poént, nagyon vicces volt, aztán visszament a tv-be, próbáltam beszélni anyáékkal, de amint eltűnt kisWalter egyből átváltott a pofájuk valami eszméletelen unottra (tiszta Guu szindróma xD), és akkor mentem volna én is kisWalterrel, menteni a további konyhai cuccokat csak felébredtem T_T

Na ezt fejtse meg valaki xD
Gyáéááááááá....sorry...de halála röhögtem magam ezen.(és most a pokol fenekéről írok...nah jóóó...nem onnanXD)...ehhh...h a konyhai cuccok mint ellenfelek?XD
Gyáááá...ez haláli!!!XD
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
Hanon
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2007.09.15. 14:55
Tartózkodási hely: At pinball

Hozzászólás Szerző: Hanon »

Nem nem, pont fordítva, az egyikben ők voltak az ajándékok, a másikban pedig meg kellett őket védeni valamitől, és elvinni őket valahova. Mondjuk halvány gőzöm nincs arról, hogy hova. Talán a Hellsing Intézet épp kifogyott serpenyőkből plusz kiolvadt, majd tönkrement a hűtő, passz x33 Vagy csak simán Sir Integrának kell egy minibár a szobájába, hogy legyen mivel elütni a magányos órákat, vagy esetleg épp vígasztalódjon Alucard hiánya miatt, na xD
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

jajdelol, bocsi :D

Amúgy meg nemsok fejtenivaló van rajta. : P De most nemjátszok pszihológust XD

De téged átölelt az egyik kari.. *__*
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Hanon
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2007.09.15. 14:55
Tartózkodási hely: At pinball

Hozzászólás Szerző: Hanon »

Igen, átölelt és megvédett a konyhai berendezésekkel együtt, ááá *_*
Amúgy szerintem is vicces, nem kell itt bocsánatot kéregetni =P De miért álmodok olyat, ami úgysem válik soha valóra, miért?! Pont a kisWalter, az kis cunci shota, a kis cigi-addict kaszabolóskisfiú, az a drága, a szemei, az a cukin fésült hajacskája és az a komornyik ruha, hát bepisilek ::daisuki:: (megjegyzem 70 éves korára már nem áll ilyen jól neki xD)
Aki nem lenne túl jártas a témában annak itt egy kép, róla van szó: kisWalter con cigi
Avatar
Michiyo-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2007.12.27. 10:24
Tartózkodási hely: Ahol éppen vagyok....^^"

Hozzászólás Szerző: Michiyo-chan »

Egyszer azt álmodtam, hogy a Kaleido-nál dolgoztam és egy új trapézt próbáltam... Máskor meg a Sámán Királyból Zeke ketté vágja Yoht... ::japtoun::
Megfigyelés alatt tartalak. Most olvasol. ^.^
Válasz küldése