Paradise Kiss

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Nálam egyértelműen az Isabelle-es felvonás viszi a pálmát, de ez egyéni, szubjektív vélemény. De mindegyik részt szeretem.
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Nekem a 2. felvonás a kedvencem. (A fény) Nem is tudom miért. Talán mert Yukari abban a részben olyan szépeket gondolt. És abban a részben döntötte el, hogy modelkedni akar. A rész végén pedig, amikor George letörölte a szájáról a rúzst és Yukari azt hitte, hogy meg fogja csókolni, na akkor tök kidőltem :D És utána Yukari magában azt gondolta, hogy George kölniillata sokkal ütősebb volt a pezsgőnél amit ivott. Najó oké abbahagyom. Tudnék még áradozni róla. :)
(ezt a részt láttam először, lehet h ezért is ez a kedvencem)
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

én már nem emlékszem a felvnások cimeire. igazábol mindegyik nagyon tetszett, egyik részt sem untam nézni. amugy ha kicsit gondolkodok akkor talán az a rész tetszett a legjobban ahol már yukari georege-al lakik és george csinál neki egy min pillangos gyűrűt. az annyira meghato :P sztem ott látszik meg igazán, nekem legalábbis, h szerette yukarit :)
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Próbáltam elkészíteni egyszer azt a gyűrűt. Az elején azt hittem sikerül, már a felénél voltam, aztán borzalom lett belőle én meg majdnem sírógörcsöt kaptam. T_T
Avatar
Yayoi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2007.01.21. 17:59

Hozzászólás Szerző: Yayoi »

Az a gyűrű nekem is tetszett! Azt hittem (én is), hogy meg tudom csinálni, de a szárnyánál elakadtam, aztán meguntam a vesződést vele és abba hagytam. Egyáltalán meg lehet azt csinálni?
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Szerintem nem nagyon. Több technikával is próbálkoztam, de nem ment, bár én csak amatőr gyöngyfűző vagyok.
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

mien ügyesek vagytok :) én csak karkötőt tudok bogozni :p
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Yayoi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2007.01.21. 17:59

Hozzászólás Szerző: Yayoi »

Láttam a neten egy képet, amin ékszerként csinálták meg. Nem gyöngyből, hanem asszem ezüst és kövekkel van kirakva! Így biztos meg lehetett csinálni!
Amúgy tök szomorú vagyok :cry: , mert hétfőn vége lesz az animének a tv-ben. Nem tudjátok, hol lehet letölteni a részeket?
Kép
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Nem tudom ilyet szabad e, de itt egy link ahonnan a torrentjét le lehet szedni. http://torrentreactor.net/view.php?id=96705 Ha nem szabad ilyeneket belinkelni, akkor elnézést és töröljétek csak a postot. ^^"
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Juj, gyöngyfűzés :) Egyszerűbb fűzéseket el tudom készíteni, de George-nak több türelme van, mint nekem >.<

Íme egy kép: http://blog.kichimani.com/images/jap2.jpg
Szerintem erre gondoltatok, de én láttam már olyan honlapot, ahonnan meg lehetett rendelni gyöngy gyűrűként is a pillangót.
Avatar
Yayoi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2007.01.21. 17:59

Hozzászólás Szerző: Yayoi »

Hol, hol, hol?
Nekem kell egy olyan gyűrű!

Amúgy én is ezt a képet találtam meg!
Kép
Avatar
Harikén chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2007.10.23. 08:55
Tartózkodási hely: Debrecen :)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Harikén chan »

Hm..Paradis Kiss..Paradise Kiss..hm...IMÁDÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓM!!!!
A ruhák nagyon szépek, a történet se semmi..szal sztem ez egy fantasztikus anime ^.^Am George..áhh..naon helyes pasi ...//és most jönne egy anti-animés beszólása -.-"-->ezek csak rajzolt figurák, nem lehetnek helyesek!!! :mad: // De engem nem érdekel akkor is jó pasi.. :cool:
Ne sírj, ha az élet fáj,
Ha a sors szívedbe váj..
Ne sírj, ha érnek csalódások,
Ha szétszakadnak a szép álmok
Rejtsd el a szív szenvedését
Ne hallgasd az élet nevetését!
Szép szemed lehet néha könnyes,
Sírni lehet de nem érdemes!
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

Harikén chan írta:Hm..Paradis Kiss..Paradise Kiss..hm...IMÁDÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓM!!!!
A ruhák nagyon szépek, a történet se semmi..szal sztem ez egy fantasztikus anime ^.^Am George..áhh..naon helyes pasi ...//és most jönne egy anti-animés beszólása -.-"-->ezek csak rajzolt figurák, nem lehetnek helyesek!!! :mad: // De engem nem érdekel akkor is jó pasi.. :cool:
ugyvan ugyvan :P
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Harikén chan írta://és most jönne egy anti-animés beszólása -.-"-->ezek csak rajzolt figurák, nem lehetnek helyesek!!! :mad: // De engem nem érdekel akkor is jó pasi.. :cool:
igen, ez tök hülyeség. Miért ne lehetnének helyesek? Komolyan sokszor sokkal helyesebbek mint az élők...
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

XD igen sajna ez az igazság. amikor erre gondolok, akkor mindig fáj a szivem XD
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Yayoi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2007.01.21. 17:59

Hozzászólás Szerző: Yayoi »

Persze, h helyesek! Hisz úgy rajzolják meg őket, a természetnek meg nincs szépérzéke! Vagy, ha van...nem lesz belőle kékhajú herceg!
::daisuki:: ::daisuki::
Kép
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

kezdünk eltérni az eredeti témátol.. de azért ezt még leirom :P

ezért találták fel a hajfestéket :D
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Gemini22
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2007.10.31. 00:53
Tartózkodási hely: Im Bankai-Zustand

Hozzászólás Szerző: Gemini22 »

Hát a hajfesték tényleg kicsit eltér a tárgytól, :D bár nekem mától piros a hajam és a Paradise Kiss-t is ma kezdtem el nézni- a dolgok mindig összekapcsolódnak valahogy, nemde? :wink:

ami az animét illeti,elég gyorsan haladok vele mivel nagggyon extra!! A karakterek, a hangok, a ruhák és a "gondolatok" <- nagyon jó húzás mind eredetiek.
Ritkán nézek ilyen animéket, inkább a shounent szeretem, de ez nagyon megfogott. Szerintem a fény-árnyék játék, és a belső terek részletes bemutatása teszi olyan ellenállhatatlanná ezt a sorozatot. Meg a második rész végén a Franz Ferdinánd dal! Na az állat volt...
Der Tod und die Erdbeere
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

oh igen. az ED nagyon ott van. i love that song
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

igenigen, én mondtam, hogy a második rész nagyon jó! :D
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
shizu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007.09.14. 14:37
Nem:
Tartózkodási hely: mindig úton...

Hozzászólás Szerző: shizu »

Én eleinte azt hittem, nem igazán nekem való ez az anime, nem szoktam szeretni a klisés romantikus csöpögéseket (csak nagyon ritkán:dirr: ). Aztán mivel annyian mondták, hogy milyen jó, nekiálltam, mikor Animax nemrég újra leadta, és egyáltalán nem olyan volt, mint amitől féltem. Bár a technikai problémák néhol közbeszóltak - animaxnek vmelyik utolsó részt nem sikerült 5 percen túl leadnia, így ezt angolul néztem - nagyon-nagyon tetszett. Valóságosak voltak a problémák, Yukariban, amellett, hogy végtelenül idegesített az elején, kicsit magamra ismertem, és a többi karakter is jó volt. Meg a zenék. Eleinte eléggé idegesítettek a kis izgő- mozgó vmik két jelenet között, de aztán azokat is megszoktam, passzoltak a hangulathoz. Szóval kellemes csalódás volt, utána pár napig Parakiss- lázban égtem, de aztán elkezdtem FMA- t... ::jsmile:: Ez viszot már egy másik sztori...
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

:) a parakiss láz bennem is égett jo ideig. amugy yukari engem végig idegesitett.. mert nagyon hülye egy csaj... csodálkozok h george megszerette..
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Kumiko
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2007.10.08. 19:21
Nem:
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kumiko »

Hát Yukarinak szegénynek tényleg volt némi baja, de végülis anyja-lánya :). Ahogy azt már George is megjegyezte egyszer (ha jól emlékszem).
Különben érdemes megfigyelni azt amikor valamit mutatnak mondjuk egy szobát... nagyon részletesen kivan dolgozva (ugyan ez igaz a ruhákra is). Bár a ruhák a Paradis Kiss-ben azért sokkal érdekesebbek :D, szerintem tök jók lettek, bár a "főruha" tényleg eléggé túl cuccolt lett (ahogy azt meg is jegyezték páran az animében XD).
Különben egyik nagy kedvencem, mellesleg én is sokáig égtem Paradis Kiss lázban... (és még talán most is egy kicsit, mert olyan JÓ :D)
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

Yazawa Ai munkáit nagyon szeretem. Örökké hálás leszek a Mangafan-nak hogy kiadták a Nana mangát. Holnap megyek és meg is veszem!!!

Amúgy a PKról a véleményem, hogy nagyon szép. A világa teljesen elragadott magával, kicsit én is inkább a Nana-ban megismert világra számítottam ugyan, de annyira nem is volt más.
Azon nevetgéltem, hogy Arashi úgy néz ki mint egy idősebb kevésbé bishibb Nobu.
Ami a szereplőket illeti, Komatsu Nana-t senki nem múlja felül, de Yukari-nak először kifejezettem idegesített a seiyuu-ya, aztán megszoktam. A személyisége egy kicsit furcsa, de értelmes lány ezért szeretem.
Isabell-ről olvastam, hogy ookama, de igazából mindaddig nem hittem el míg be nem rakták a gyerekkorát.
Arashi és Miwako nagyon aranyosak :-P :lol:
George pedig az a szerető féle, aki kb mindig elküld a fenébe, és tök hideg hozzád, de valójában iszonyúan szeret. Ha a külseje nem is, de a jelleme nekem iszonyúan bejön ::neko:: ::tenshii::
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Avatar
Matsuo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2007.04.26. 19:21

Hozzászólás Szerző: Matsuo »

Én többször is végignéztem a PK-t az Animaxon.Yukari jelleme nagyon megfogott mert szerintem sok ilyen lány van (köztük én is) akik hasonlítunk rá és meg akarunk felelni a szülőknek de legbelül viszont azt szeretnénk csinálni amit mi akarunk.
Miwako és Arashi sztem is aranyosak együtt és nagyon összeillenek. :) Viszont George nekem nem a kedvencem. :neutral: :osgy:Valahogy olyan unszimpatikus. :weh:
Válasz küldése