High School of the Dead

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: zebra »

Titkos írta:Dehogy, már az előző oldalon is megjegyeztem:
Én emlékszem. :wink:
Titkos írta:ez már nem is mell, hanem két görögdinnye, amiket előzőleg egy hétig a napon hagytak megszottyadni.
Hakuma, nem véletlenül választottam pont róla képet a "női bájak" illusztrálására. :irony: :vigyor:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Titkos »

zebra írta:Hakuma, nem véletlenül választottam pont róla képet a "női bájak" illusztrálására. :irony: :vigyor:
Hehe, gondoltam. :) Eszembe is jutott egy reakció, még amikor elindult a sorozat. Valahogy így hangzott: "Érdemes ezt elkezdeni? A mangát nem olvastam, de egyelőre nem tűnik nagy számnak, és ezek a doujincsöcsök külön riasztóak." XDDDDDD
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1541
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: scineram »

Hát a plotot nem kapkodják el, az biztos. A takargatást a doktornőnél tényleg jól oldották meg, csak azt nem értem, miért gondolják egyesek, hogy a gigantikus, formátlan csöcsökben bármi is jó. Még azt nem vágtam rohadtul, hogy Saeko nem akart volna, amolyan később még jól jöhet alapon, némi ruhát magához venni indulás előtt, bugyi és kötény mellett? Összességében eddig a loli hozzáadása tünik a legjobb húzásnak. Kohtára nagyon szépen ráült, a pisilés még jobb volt, csak sajnáltam a végén a többiek nem kérdeztek rá, mi ez a pisiszag.
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Lehet hogy nem értek rá szaglászni a sok bomlásnak indult tetem között... :wink:
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

a szöszi melleiről és a pasik véleményéről írt kommentemet sztereotípiákra alapoztam. (meg a sajnálatos perverz ismerőseim jellemére). tudom, hogy nem mindenkinek jönnek be ezek a gigászi lufimellek amik úgy mozognak mint egy jól megtöltött vizibomba! :vigyor:
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Nemrég kezdetem el olvasni a mangát és hát elég jó úgy nagyjából követi az animét de a szöszi-re valaki nagyon bukhat az alkotók közül mert ilyen képek láttán mi jut az eszembe!(kép alsó részén) lehet hogy én vagyok ilyen "előítéletes" de ismerve a sorozat perverz mivoltát szerintem másra nem utalhatnak!!!
http://www.mangafox.com/manga/highschoo ... 10/16.html

To Hakuma: Nekem sem jönnek be a "Lufi Didi-k" szóval az elméleted megdölni látszik mármint itt a fórumon!!! :)
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: zebra »

Kashim írta:lehet hogy én vagyok ilyen "előítéletes" de ismerve a sorozat perverz mivoltát szerintem másra nem utalhatnak!!!
Előítéletes vagy. :-P Tuti, h a kövi oldalon előkap egy kotont, és felhúzza a banánra, ezzel mutatva meg a fiataloknak, hogyan kell ezt csinálni. Rögtönzött felvilágosító óra. :hammer: Elvégre csak ő volt a sulidoki, nem? :vigyor:
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

A hetedik rész volt eddig a legjobb, arról viszont véglegesen megbizonyosodtam, hogy horrornak egy nagy lótúró, viszont elsőosztályú vígjáték. Ennyi marhaságot még életemben nem láttam animében. :D
Az biztos, hogy nem öltöztek túl a lányok az akcióhoz, a bepisilős jelentnél pedig azt hittem, hogy a kiscsaj a zombik között fog landolni, bár főhős barátunk a csordogálás közepette igen perverz képet vágott.
Ennél már csak a zombidodzsem volt jobb. Amúgy kíváncsi lennék, hogy Marikawa szundi közben mit csinált a takaró alatti kezével, először tényleg azt hittem, hogy AZT ( :twisted: ), de aztán láttam, hogy alszik.

Az ANN-ön, ott csak 12 részt írnak, az AniDB-n ismeretlen epizódszámot, úgyhogy valószínű, hogy lesz második évad. Talán már januárban ismét készülhetünk. :cool:
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

zebra írta:
Lehet, h a zombiapokalipszis kitörése után bevette a gazdája összes nyugtatóját. Az én cicáim amilyen vadállatok, neki álltak volna zombit irtani. :D



Berzerk macskákat tartasz ? XD

Az mieink olyan lusta dögök hogy legfeljebb akkor védenének meg ha vacsorájukat vinném ki nekik.

Amúgy megnéznék egy macs vs zombi párbajt. XP
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: zebra »

JimRaynor írta:Berzerk macskákat tartasz ?
Hozzájuk képest annyira nem is berzerkek a cicáim. :vigyor:
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1541
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: scineram »

Crossposted a dctp fórumról:
scineram írta: Am I the only one who think the guy should have held out the loli to pee on the zombies' heads?
Kép
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: zebra »

scineram írta: Am I the only one who think the guy should have held out the loli to pee on the zombies' heads?
:LOL: De lehet, h a srác látens pisi fetisiszta. :vigyor:
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

Mondom én...
Kép
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Nemrég befejeztem a manga eddig kiadott részeinek az áttanulmányozását!!!Nem rossz nem rossz de kíváncsi leszek hogy végül milyen magyarázatot adnak majd a zombik megjelenésére bár szerintem a jó öreg Resident Evil-ös megfejtés lesz a dologban!!!Ezek után még arra lennék kíváncsi hogy a történet végén ki lesz a "fő mumus" mert anélkül még nagyon nem láttam ilyen alkotást!!!

Mindazonáltal egy kicsit nevettem is a részek alatt jó tudni hogy a Post apokaliptikus feelinghez már az EMP is kötelező effekt lett!!!Azon meg külön elmosolyodtam amikor az a Takagi csaj a red dot-onl ellenőriztette le valóban EMP robbanás történt!!!Lehet hogy az alkotó(k) játszottak a Modern Warfare 2-vel mert abban volt ilyen módon leellenőrizve a robbanás és annak hatása!!!(Mondjuk ez csak egy teória) :knife: :vigyor:
Szóval röviden:Hamarosan az anime részekben is kimegy majd az áram!!! :twisted:

Ja akinek kínai lenne az E.M.P és H.A.N.E fogalma annak itt egy magyarázat rá!(Szokásosan gyerekes japán illusztrációval!!!)
http://www.mangafox.com/manga/highschoo ... 15/13.html
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ím megnyitom a vitát a 8. részről.

Részemről a sorozat minőségileg lassú javulást mutat.

Rei mellei rusnyán porul jártak szerintem.(egy ekkora fegyver visszarugása drabális lehet:)
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

uff az fájhat! mondjuk...áh nem érdekes, nem untatlak a sulis történeteimmel...
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Pedig épp most keltetted föl az érdeklődésemet .

Végülis ha erről sorozatról van szó akkor még témánál is vagyunk :D
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

blee :-P :-P :-P ... erről ha szeretnél tudni, inkább pmben...
nem nagyközönség elé tárandó téma...
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Na jó a tárogatás már tényleg hagyni kéne erre felé... :cool:
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

akkor vmiben eggyetértünk.
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Hakuma Riyuichi írta:szerintem a férfi animések szemében (főlleg a 6.rész) tényleg nem roszz! :D :-P
de nég női szemmel nézve is jó!
(ne értsetek félre!!!)
Engem félre szabad érteni. Hihetetlenül kíváncsi vagyok milyen lehet egy olyan viziszilikonizé érintése.
JimRaynor írta:Látom alaposan kilettem vesézve :) . Igen fantáziátlan modon tökéletesen ugyanaz az avatarom mint a nevem SC2 prem. alkalmából marad is sokáig...

7. nem volt rossz sztm de az az alvó macska marhára bosszantó volt,hogyan képes horpasztani az dög lövöldözés sikoltozás marcangolás közepén!?
Nekem az volt eddig a kedvencem ebben a sz*rban!

Nos. Úgynézki megint eléggé kiakadtam egy animén annyira hogy visszamásszak fórumra. Ez az egész egy újabb sablonos amerikai vacak. Az első részt végignevettem, mert egyszerűen nem bírta feldolgozni az agyam azt, hogy animében olyan jelenteket láttunk, mint:
- a rémülettől (!) nem tud szaladni, pedig van HOVÁ!
- a srác legyilkolja a legjobb barátját
- az ismeretlen eredetű megfejthetelen vírus ami tömegpusztít, röviden Resident Evil. És a jelente, hogy a CNN vagy CMM en is megnézik a főhőseink
- a tipikus animehősök mindebben: a megane, a military otaku, a loli, a csöndes és megközelíthetetlen sempai, a szőke főliba, aki itt világosbarna és a szuperhős hűdeférfias srác akinek az arcáról nem lehet leolvasni az érzéseit, de a gondolatatait jó animés módon hallgatjuk meg persze a Nurse aki igazi szőke és nagymellű a másik 3 mellett a toppon.

És mindezek együtt aztán bemagyarázott magyarázatokkal nagyon erősek lesznek.

Kész poén már alapból az, hogy pont z összes csaj ilyen tökéletes testtel lett megáldva, meg az is, hogy a nursie, mint felnőtt alig van esze.

Aztán.

Az utsó részben azok a pillanatok amikor a golyó éppen nem találta el a csaj melleit vagy alsórészét végtelenül emélkeztetett erre a klippre: http://www.youtube.com/watch?v=jRGrNDV2mKc&feature=av2e
ami amcsi. :P

Összességében ez egy olyan fanservice anime, mely kifejezetten a kiéhezett gusztustalan otakuknak szól, ahol már csak ezt az egyszerű amcsi gondolkodásmódot tudják követni azok akik napok óta nem aludtak csak játszadoztak magukkal, amig kijön egy új rész valamiből.

És ez szimplán fúj.

Én spec azért nézem mert várom, hogy melyik részben mivel rukkol elő a dagi, és hogy megkedveli-e a megane :P Milyen romantikus XD
Plusz érdekel, hogy mi lesz a vége. És egyéb nem hentai csak ecchi animékből kifogytam XD szóval most be kell érjem ezzel.
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

az a tapintás azért tényleg mond valamit...
a leírás tökéletes! minden elismerésem. az amcsi style és a kritériumok szentem itt fórumszerte hasonlóak...
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Hát nyolcadik rész nem volt annyira nagy megdöbbenés a manga után bár a történet végén a manga és az anime ketté vált a történet módosulása miatt.
De még így is!
1) Dagadt still RULEZ!!!!Ismét jól tolta szerintem ha nincs ott akkor gyorsabban odaértek volna a zombik a Humvee-hez
2)Nagyon perverz volt a mostani rész felirat tudjátok mindig valami tárgyra rávan írva a része száma és címe pl:5. résznél a jumbo jet turbinájára most ezzutal egy alsóneműn volt amit a rádiantennán szárítottak hát tény hogy kreatívak!!
3)Nagyon sok volt a lötyögő didi ismét bár már meg sem lepődtem rajta!
4)Amerikaiak nagyon kedveseket mondanak az elején az Air Force One fedélzetén!!!
JimRaynor írta:Rei mellei rusnyán porul jártak szerintem.(egy ekkora fegyver visszarúgása drabális lehet:)
Azota is keresem melyik fegyverszíj lehet ez de tény hogy egypontos de azt sem tartom kizártnak hogy sufni tunning bár nagymellű nőknek csak ez ajánlottam volna én is!!! :twisted: Amúgy meg a Takashi gyerek elég kancsal mód lőtt az M14-el majdhogy nem Saekot lőtte ki de az a ballisztikai pálya ahogy a golyók alatta meg a mellei között mentek hát a készítők nagyon betegek lehetnek!!! :shock: :hammer:

5)Lusta vagyok már írni Ayla kommentjében amúgy is benne van a maradék amit még írnék durva miközben írtam két komment is ment hogy tartsak így lépést veletek!!! :? :vigyor:
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

mi tagadás gyorsak vagyunk. ti minden leírtatok úgyhogy nekem már nincs több dolgom.
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Ayla írta:- a srác legyilkolja a legjobb barátját
Hát ezzel nem értek egyet mert az a gyerek nem volt a barátja inkább csak a gyerekkori barátjának (Rei-nek aki megígérte neki még gyerekkorában hogy a felesége lesz) a Hapsija volt!!Amúgy is elég féltékeny volt rájuk szerintem ha nem lenne benne emberség még kimondottan örülhetett is volna , hogy ilyen alkalom adódott neki hogy baseball ütővel verje szét neki a fejét!!! :D
Válasz küldése