AMV

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Nekem is nagyon tetszik! ::^_^:: Már mikor írtál róla, akkor beterveztem az animét, de ez még jobban meghozta a kedvemet hozzá.

Egyébként most én is tervezem életem első AMV-jét, a fejemben nagyjából már össze is állt, csak először meg kéne tanulni videót szerkeszteni. xD
Avatar
Risa
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2017.06.23. 20:01
Tartózkodási hely: 井戸の底

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Risa »

Akosss írta: 2017.10.14. 21:33Egyébként most én is tervezem életem első AMV-jét, a fejemben nagyjából már össze is állt, csak először meg kéne tanulni videót szerkeszteni. xD
Ismerős érzés... :'D Annyi ötletem lenne (vagy inkább lett volna, múlt időben), de még a videószerkesztés megtanulására sincs esélyem, annyira gyenge a gépem. :cry:
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Ákosnak és Ruinak is köszönöm! ::^_^:: (Nézzetek MicsiHacsiiit!)
És tényleg hajrá az ötleteitekhez, bár dettó így voltam vele, hogy a laptopomon sose vitt rá semmi a vágásra. :S Az új gép most úgy néz ki, motiváló (a programot mondjuk én se tanultam meg, de a terveimhez nem is igénylemXD), de vicces, hogy a korábbi 4-5 elképzelésemnek még mindig nem ültem neki, és inkább az új ötletek jönnek (talán aktualitásukat veszették nálam). Mondjuk a következő tervem az egy ilyen pótlás lesz, de még a hiszem, ha elkezdem fázisban van.XD
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Surci »

Amikor Cat elküldte a fenti AMV-t, elkezdtem keresgélni hogy vannak-e még jók ebből a CUCCból,és találtam is belőle kőkemény 3 darab áemvét (a világon!!!!) amiből az egyik eléggé bejött, úgyhogy ha már ilyen MicsiHacsi szessönt tartunk, linkelném is. Nézze mindenki. AZ ANIMÉT. Is :D

Akosss írta: 2017.10.14. 21:33 Egyébként most én is tervezem életem első AMV-jét, a fejemben nagyjából már össze is állt, csak először meg kéne tanulni videót szerkeszteni. xD
Melyik animu lenne az alapanyag?
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Surci írta: 2017.10.18. 21:28
Akosss írta: 2017.10.14. 21:33 Egyébként most én is tervezem életem első AMV-jét, a fejemben nagyjából már össze is állt, csak először meg kéne tanulni videót szerkeszteni. xD
Melyik animu lenne az alapanyag?

Sangatsu no Lion. Reménykedtél benne, hogy a Madoka az, mi? :D (Bocsi, elfelejtettem válaszolni. :drop:)
Avatar
Risa
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2017.06.23. 20:01
Tartózkodási hely: 井戸の底

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Risa »

Akosss írta: 2017.10.29. 08:53Sangatsu no Lion. Reménykedtél benne, hogy a Madoka az, mi? :D
Én a Sangatsu no Lionra inkább kíváncsi lennék. *_*

Surci, köszi a Michiko amv-t, tényleg tuti. :cool:

És ha már itt vagyok, belinkelem ezt a nagyon szép YoI videót: Rules for Lovers. Biztos minden érintett ismeri már, de youtube-on szebb minőségben van fent, mint tumblr-ön, és olyan gyönyörűen passzol rá a dalszöveg~ *cries*
Avatar
Katana
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2017.01.15. 16:40
Nem: Férfi

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Katana »

Nos hát jelenleg 2 van,és benn is van a listámban.Jelenleg
AMV Extraterrestrial Much? Anime:Denpa Onna to Seishun Otoko
Getsuyoubi no Tawawa Anime: Getsuyoubi no Tawawa
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Mindenki figyelmébe ajánlanám ezt az alkotást.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Catrin »

^Uhm, szeretem ezt a filmet, köszi, hogy emlékeztettél!

Téli Mondonconra azt hittem nem fogok beküldeni semmit, de a határidő előtti napokban beugrott, hogy korábban Hirotaka ajánlotta nekem a "Hát bújj hozzám, ha fázol a hidegben" című Elton John paródiát az IHM-tőlXD, mint Yuri on Ice amv ötlet. :thumb: Szerencsére ez beugrott, és a szöveg okozta erős késztetésnek köszönhetően gyors összecsaptam egy kis rövid valamit. (Azt hittem olyan gagyi lett, hogy be sem kerül, de egészen örültek neki.XD)
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Catrin írta: 2018.01.14. 12:30 Yuri on Ice amv
OMG, ez tök jó! Szerintem nagyon jópofa lett, jót kuncogtam rajta :thumb:
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Köszi! :oops: A vetítésen is végignevették.^^ Az igazság az, hogy ennél sokkal extrémebb lehetett volna, ha a teljes paródia jelenet párbeszédeit is benne hagyom, mert masszívan megvoltak a fejemben a jelenetek hozzá.X'DDD (Különösen az oroszos duma és a legvége.) De ennyire nem akartam gonosz lenni az én drága Viktuurimmal :vigyor: , és ennyire erőltetni a poént, plusz amúgy sem fért volna bele abba az 1-2 órába, amit egyik szabim éjjelén a videóra szántam. XD Mindegy, nem bántam meg végül, hogy kivágtam azokat a túltolt és kínos blablákat.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Titkos »

LOL. XD (Mindig eszembe jut egyik haver, aki azzal jött, hogy ő végignézte ezt a sorozatot, de nem érzett rajta semmilyen BL-felhangot... XDDDDD) Btw, ennek az IHM számnak hogy szerezted meg a nem-belepofázós változatát? Vagy ebből a klipből vágtad ki azokat a részeket, ahol épp nem dumálnak bele IHM-ék? Csak azért, mert van egy csomó olyan számuk, ami tudtommal kizárólag ehhez a TV 2-es sorozatukhoz készült, viszont ezekben rendszeres a belepofázás, emiatt némileg kevésbé lehet őket élvezni. :/
Kép
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: annarancs »

Az ilyen vicces AMV-k nézésekor sajnálom, hogy nem folytatták a Magyar AMV Rettenet összeállítását. Egyébként azzal mi történt? A 8. részhez még gyűjtötték a videókat, aztán váratlanul fellépő technikai problémára hivatkozva elhalasztották a premiert, és azóta sem hallani semmit a projektről... pedig 3 szösszenetet is beküldtem rá...
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Titkos írta: 2018.01.14. 18:32 Vagy ebből a klipből vágtad ki azokat a részeket, ahol épp nem dumálnak bele IHM-ék
Jaja, ez, sajnos nem találtam meg másképp. Kicsit időztem is vele, és valahol hallani is a vágást.
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Nagyon jó lett az AMV :) Nehéz eldönteni, hogy a számot készítették a sorozathoz vagy a sorozatot a számhoz.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Mostanában az AMV-ket is kissé elhanyagoltam, meg nem is igazán találtam olyat, ami nagyon tetszene. Tegnap viszont találtam egy jót. Még a Shannara kapcsán ismerkedtem meg Ruelle zenéjével és nekem bejön. Ezt pont az ő egyik számára vágták.
Kép
Avatar
Flame
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2018.02.25. 19:30
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Flame »

Catrin írta: 2018.01.14. 12:30 ^Uhm, szeretem ezt a filmet, köszi, hogy emlékeztettél!

Téli Mondonconra azt hittem nem fogok beküldeni semmit, de a határidő előtti napokban beugrott, hogy korábban Hirotaka ajánlotta nekem a "Hát bújj hozzám, ha fázol a hidegben" című Elton John paródiát az IHM-tőlXD, mint Yuri on Ice amv ötlet. :thumb: Szerencsére ez beugrott, és a szöveg okozta erős késztetésnek köszönhetően gyors összecsaptam egy kis rövid valamit. (Azt hittem olyan gagyi lett, hogy be sem kerül, de egészen örültek neki.XD)

Napok óta ez megy a fejemben, IMÁDOM!!!!!! :D
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Örülök, köszi. :D

(Sajnos a mostani conra nem volt időm összedobni semmit.XD)
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Ha már mostanság úgyis minden olyan fagyos.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Risa
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2017.06.23. 20:01
Tartózkodási hely: 井戸の底

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Risa »

iskariotes írta: 2018.03.21. 20:46 Ha már mostanság úgyis minden olyan fagyos.
Lol, nem is rossz. XD Mondjuk ez lenne az az opening, amire rögtön mindenki ordítaná, hogy SPOILERES!! :lol:

Nem anime, hanem Disney, de muszáj belinkelnem, mert eszméletlen epic.
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: annarancs »

Nekem is a Terézanya volt a kedvencem, de tetszett többek között a Nana amv is (nem hajszálpontos benne a vágás, de nincs agyoneffektezve, illik a zene a képsorokhoz... kicsit a régi amv-kre emlékeztet, már-már nosztalgikus hangulatom lesz tőle :)).
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Ma végre kiderült mi újság a conos nevezésekkel, és most nem került be az enyém a vetítettek közé (valahogy nem lep meg, már a címe is prezentálta az ezzel kapcsolatos érzéseimetXD), így előbb jött a linkelési késztetésem is. :D

Szóval akit érdekelne, a három kedvenc fafner számomra a kedvenc fafner OTP-m: Kazuki x Soushi OVERLOADED ::daisuki::

Kíváncsian várom conon a többit. :vigyor:
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Most direkt végig néztem az összes elérhető munkádat és ez az utolsó aminek a zenéje nem tetszik. Nem rossz csak nem tetszik számomra és hát az AMV-t jó részt maga a zene viszi el a hátán.

Ja igen Yuri auf Eis alkotásnál nincs hang.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Hehe, hát én az angela zenéket nem tudom nem imádni, ezért is pakoltam bele többet, de sejtettem, hogy ez sokaknak nem fog bejönni.
iskariotes írta: 2018.07.13. 20:12 Ja igen Yuri auf Eis alkotásnál nincs hang.
Tudom, yt blokkolta, de a videó leírásában (meg már korábban itt is) linkeltem a rendes verziót (nekem még mindig ez a kedvencemXD).
Válasz küldése