A+ / Animax

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Antras írta: Az A+ba még az tetszik, hogy nincsenek idegesítő kereskedelmi reklámok. ::jthrill::
Remélem így is marad.
A csatorna gazdasági vezetői szerintem az ellenkezőjét remélik ennek. Mellesleg ha több bevételük lenne akkor több animét is tudnának beszerezni és szélesebb lenne a műsorskála, stbstb...
Kép
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Antras írta:Teljesen igazad van. Amúgy énnekem is ez a kedvenc csatornám. Nekem egy két anime van, ami nem tetszik és szerintem fiatalabb korosztálynak készülnek direkt.
Igen, ez így van. Mondjuk én a Megament sem néztem a Yugioht se, a Pokemont se..most bejött ez az F-zero... :neutral: néztem az elejét..de meguntam annyira idegesít engem, hogy szar-már bocsánat, de nekem nem jött be. Meg azt nem értem, hogy a Blue Gendert minek még mindig ismételni... :weh: Esküszöm már 20-adjára adják, enyhe túlzással. Amúgy sztem egyszer nézhetős anime, nyílván más nem így véli, de más animét nem ismételtek ennyiszer, mint ezt...
Antras írta:Örülök, hogy visszatették az Inuyashát és a Cowboy Bebobot. De inkább az utóbbi. :) A Yu Yu Hakushora én is véletlenül találtam rá hétvégén. :)
Igen, én is örülök, hogy van Inu megint! YEEEeee. ::daisuki:: *táncol* ::hehe:: ::jsmile:: ::jeye:: ::japhaha:: ::jthrill:: ::japsmil:: ::taka:: ::vic:: :taps: :sing: ::tenshii:: ::jcheers:: XDDDD Szal nagyon örülök, veszem is fel kazira a részeket. ^-^ A CB-t is szerettem. ::daisuki:: :D Most néztük meg az előbb a felvett YYH-s részeket, nagy volt. :D

Antras írta: Az A+ba még az tetszik, hogy nincsenek idegesítő kereskedelmi reklámok. ::jthrill::
Remélem így is marad.
Igen, ezen már én is csodálkoztam, hogy miért nincs, bár néha napján reklámoznak játékokat, a múltkor pl a tininindzsa teknőcökkel... ::jwar:: De tényleg nagy ritkán látni ilyet. Én is remélem, hogy nem fog reklám adásokba fulladni a csatorna... De ha választhatok aközött, hogy a+ reklámokkal, vagy a+ sehogy, akkor asszem a reklámos változatot választom. :drop: Bár természetesen én is utálom a reklámokat...


Üdv:

XTea
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

emotikon rulez... ^^
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Jövőhéttől remélem nekem is lesz A+-om.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Antras
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2005.06.25. 09:56
Tartózkodási hely: Zeg

Hozzászólás Szerző: Antras »

paTKany írta: A csatorna gazdasági vezetői szerintem az ellenkezőjét remélik ennek. Mellesleg ha több bevételük lenne akkor több animét is tudnának beszerezni és szélesebb lenne a műsorskála, stbstb...
HMMM.. Ez érdekes felvetés erre nem is gondoltam! Csak ne vigyék túlzásba a reklámozást, ha majd egyszer elkezdik.
XTea írta:Igen, ezen már én is csodálkoztam, hogy miért nincs, bár néha napján reklámoznak játékokat, a múltkor pl a tininindzsa teknőcökkel...
Tényleg én is láttam ezt a reklámot.
Nekem a Yu Gi Oh tetszett. Csak kár, hogy nem folytatják, pedig még csak most jött volna a java. Az F-Zero-t én se szeretem. Én még két útált sorozat: Mary-Kate és Pokémon. :wviolent: :x_x:
Viszont a Megaman nem volt olyan rossz. Bár a sorozat eléjén nem tetszett. A BG meg tényleg uncsi. ::jsleep:: Lehetne más is helyette.
Elhaym írta:Jövőhéttől remélem nekem is lesz A+-om.
Ha van teletexed akkor 331-337. oldalig megtudod nézni a napi A+ programot. Pl. Ma péntek van akkor 335. old.
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

A műsort a honlapon szoktam nézni,már három héttel előre fent van.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Antras írta:Tényleg én is láttam ezt a reklámot.
Nekem a Yu Gi Oh tetszett. Csak kár, hogy nem folytatják, pedig még csak most jött volna a java. Az F-Zero-t én se szeretem. Én még két útált sorozat: Mary-Kate és Pokémon. :wviolent: :x_x:
Viszont a Megaman nem volt olyan rossz. Bár a sorozat eléjén nem tetszett. A BG meg tényleg uncsi. ::jsleep:: Lehetne más is helyette.

Oh, látod azokát én már számba sem veszem... XDDD Na, ná hogy én is utálom a Mary kate-et és a Tininindzsákat is... nem is nézem egyiket sem....
A Megamen biztos nem volt rossz, de valahogy mégsem érdekelt... :oops:
Ja a BG uncsi, de már megint reklámozzák, hogy lesz...-__-
Kép
Avatar
Antras
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2005.06.25. 09:56
Tartózkodási hely: Zeg

Hozzászólás Szerző: Antras »

XTea írta: Ja a BG uncsi, de már megint reklámozzák, hogy lesz...-__-
Szerintem az egy alternatív sorozat lesz új részekkel. Nem tudom, érdemes folytatni? A CB rövid volt és velős. A témája ilyen hosszúságú sorozatot követelt. De a BG is. Miért nyújtják meg? :?:
Nem baj majd kihagyom ezt is.
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Antras írta: Szerintem az egy alternatív sorozat lesz új részekkel. Nem tudom, érdemes folytatni? A CB rövid volt és velős. A témája ilyen hosszúságú sorozatot követelt. De a BG is. Miért nyújtják meg? :?:
Nem baj majd kihagyom ezt is.
Jah, oké. azt hittem azért láttam benne új jeleneteket, mert pár részt nem láttunk... de ezekszerint mégsem...inkább más animének vennék meg a folytatását, minthogy ezt adják... Jó nyílván más. mindegy. Valszeg én is kihagyom... mindegy ez van
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

A Blue Gendert én sem fogom nézni,nem tetszik a rajzolása.

Az Inuyashát adhatnák hétköznap a Tini Ninja után is.Úgy jobb lenne.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Elhaym írta:A Blue Gendert én sem fogom nézni,nem tetszik a rajzolása.
nekem sem teccik.....
a Cowboy Bebop-ot ismételjék majd meg!!! na meg a Slayers-t is :D
Avatar
Antras
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2005.06.25. 09:56
Tartózkodási hely: Zeg

Hozzászólás Szerző: Antras »

Elhaym írta: Az Inuyashát adhatnák hétköznap a Tini Ninja után is.Úgy jobb lenne.
Az nagyon jó lenne tényleg. Bár úgy lenne, hogy először a CB aztán Inu és végül Yu Yu Hakusho. ::smug:: Aztán jöhetne a többi. Ja és visszahozhatnák a Yu Gi Oh-t.
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Antras írta: Ja és visszahozhatnák a Yu Gi Oh-t.
*TELJESEN EGYETÉRT!!!!!!! :mad:
ja és folytathatnák is ha már itt tartunk :roll:
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Antras írta: Az nagyon jó lenne tényleg. Bár úgy lenne, hogy először a CB aztán Inu és végül Yu Yu Hakusho. ::smug:: Aztán jöhetne a többi. Ja és visszahozhatnák a Yu Gi Oh-t.
Így tényleg jó lenne.És akkor az Inuyasha nem lenne olyan korán mint most,mert így csak az ísmétlést tudom majd nézni.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Antras
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2005.06.25. 09:56
Tartózkodási hely: Zeg

Hozzászólás Szerző: Antras »

K@e-chan írta:*TELJESEN EGYETÉRT!!!!!!! :mad:
ja és folytathatnák is ha már itt tartunk :roll:
Én is kívácsi vagyok a folytatásra. Az utolsó rész csak sejtette milyen kalandok várnak még Yugiékra. Remélem egyszer ezeket megveszik is levetítik majd. Főleg az Egyiptomi részekre vagyok kíváncsi. :shock:
Elhaym írta:Így tényleg jó lenne.És akkor az Inuyasha nem lenne olyan korán mint most
Inu tényleg jó korán van. Pedig akkor még sok kisebb kölyök fent van és valószínű nézik is. Tényleg későbbre kéne rakni. :neutral:
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Nekem valahogy nem hiányzik a Yu-Gi-Oh!.... Szép volt, jó volt.....elég volt.. Ami viszont az /+ -t illeti ....új animééééééééééééééét!!!!
Avatar
Antras
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2005.06.25. 09:56
Tartózkodási hely: Zeg

Hozzászólás Szerző: Antras »

Jó lehet új animéket, de folytatást is akarunk látni. ::jthrill::
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Szerintem kivehetnék a tini nindzsa tekiket mert arra ki kíváncsi? :? sztem úgy kéne hogy Pokényom aztán YGO; YYH ; CB ; új anime; és Inu nekem így teccene a sorrend :)
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Tudjuk manci hogy, neked csak Yu-Gi-Oh! yaoi hint-ek kellenek :cool: ...amúgy a sorrend sztem gáz.... különben is!!!a Tini tekik engem érdekelnek...néha egy gyenge pillanatomban...
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Ha éjjel rámjön és elkezdem nézni, akkor mindig bealszom a hülye tekik miatt [alatt XD], szerintem kár volt berakni... pont oda... kisebb koromban [kb. 15 éve] persze én is nagy rajongójuk voltam :P
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Tényleg lehetne a folytatások mellett új anime is.Bár tudom,hogy drága.PL:A Scrapped Princess mindenkinek tetszene.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Azért kétlem, hogy mindenkinek XD bár én nagyon örülnék neki ^^
Avatar
Antras
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2005.06.25. 09:56
Tartózkodási hely: Zeg

Hozzászólás Szerző: Antras »

Konomi írta:kisebb koromban [kb. 15 éve] persze én is nagy rajongójuk voltam :P
Szerintem mindenkinek tizenéves korába a kedvence volt. Szerintem is levehetnék. De nosztalgia szempontjából jó, hogy van. ::smug::
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Akkor én még pont benne vagyok!!! :lol: Már tartottam tőle, hogy vissza fogják hozni a Blue Gendert...és tessék
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

To Antaras: mert ha még a régi változatot adnák :/ de amennyire észrevettem, ezek nagyon nem a régi részek...
Válasz küldése