Love Hina

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Philionel
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2005.02.11. 08:14

Hozzászólás Szerző: Philionel »

Jó megígérem, hogy kap mégegy esélyt:)
Avatar
daeusex
Profi
Profi
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2005.12.24. 10:55
Tartózkodási hely: 1337 14|\||>
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: daeusex »

Á! Love Hina :mrgreen: !

Az egyik legjobb komédia amit láttam!
Mielőtt láttam volna, hallottam hogy eléggé agyament egy anime, (ezért is kerestem) aztán megnéztem.
Had ne mondjam, hogy anyámék nemegyszer jöttek be a szobába, hogy maradjak csöndben, mert nem tudnak aludni (hajnali fél 5 kor) úgy röhögtem, egyszer fel is borultam a fotelommal.

Szóval mindenkinek csak ajánlani tudom!
(aki meg nem szereti vessen magára :D )
I'm the Ruler, the King, the Emperor. I'm the God, the Devil.
I'm an Angel, I'm a Demon. I'm the Past, the Present, the Future.
I'm the Eternity.
I'm what You call: Inexplicable.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

daeusex írta:Á! Love Hina :mrgreen: !

Had ne mondjam, hogy anyámék nemegyszer jöttek be a szobába, hogy maradjak csöndben, mert nem tudnak aludni (hajnali fél 5 kor) úgy röhögtem, egyszer fel is borultam a fotelommal.
:lol:
jaja, nekem is voltak olyanok h fajt mar a nevetes..ugyh nekem kis szunetek kellettek a reszek kozott..
nagyon nagyon vicces ::jsmile:: (lehet h meg is nezem meg egyszer olyan regen lattam mar, kene vmi ami kirangat a vizsgaidoszak hangulatabol..)
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Love Hina nekem nagy kedvencem. Olvassátok el a mangát is, az az anime után csak jobban fog tetszeni!
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

A Love Hina... hajjajj... ez az a sorozat aminek siekrült elérnie azt, hogy egy egész napig CSAK ezt nézzem (ebédelés megszakítással...)

Szal nagyon Addiktív a sorozat! A Christmas Special a legjobb, a Spring Special kicsit alatta, a vége OVA (Love Hina Again) viszont sztem nagyon el lett szúrva :( de a vége amikor Suki suki suki sukiiiii!!!!! nah az hihetetlen :D az ott van, és legalább van vége...

AKinek tetszett annak ajánlom h a School Rumble-t fedezze fel... most az az elsőszámú Addikcióm :D
Kép
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

A Love Hina-tól annyira nem függtem mint egyéb sorozatoktól, de bármilyen szar kedvem volt mindig kirángatott belőle. Most a mangát olvasom, ami még 10x jobb mint az anime. Mert hosszabb, mert viccesebb és nincsenek benne azok a baromi idegesítő mecha-tamák meg egyéb idegesítő Su féle kütyük (bár lehet hogy 1-2 azért került bele, most nem rémlik).
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Nekem azok marhára bejöttek :D Pont azért, mert mindig mikor Su jött valami iszonyat nagy genpa baromsággal mindig feltettem a két kezem magasra h: MIVAAAAAN????? És már pusztán ezen röhögtem :D Amikor meg Kitsune beöltözik SS tiszti ruciba, hát azon kikészültem :D (Szintén a Mecha-tama epizód:))

De nem tagadom a Manga lehet jobb mint az ANime, főleg mert az ANime végét elcseszték (Mmint az OVA-t)
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

En nem ertem mi a gond a Love Hina Again-el, sztem az is tokjo volt, nincsen vele semmi problema :!:
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Szerintem a "humorok" jók voltak az Again-ben, én csak azt szellemkastélyt, meg Keitaro hugát nem bírtam benne, pláne mivel már 12. résztől kezdve Naru-nak szurkoltam.
Kép
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Na igen Keitaro hugát én sem bírtam.Számomra Su az örök kedvenc bár a Mecha teknősöktől idegbajt kaptam. :D

off: madfist látom Te is szereted a Miyu-t! off :)
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

EZaz, Keitaro Hugát én sem bírtam, meg bár a sorozatban voltak azért kilengések a valóságból (Mecha Tamák :D), de nagyrészt egy hihető és valóságos világban játzodik az egész... De Keitaro huga, mint maszknagymester, meg a végén ez a Varázslatosság... valahigy nem jött be, nem volt jellemző a sorozatra. És ez már csak egyéni fintorgás (hehhe:D) de a megrajzolás is kissé az eredeti sorozat alatt volt... ez elginkább akkor látszódik mikor a hölgyek hiányosabb öltözetben jelennek meg a vásznon :) (Pedig az erdeti sorozatot pont azért szerettem mert olyan szépen keverte az egyszerű kidolgozást a precízzel :))

EGyedül azt sajnáltam még a sorozatban h Kitsune nem kapott kellő figyelmet... mondjuk egy epizódot arról hogy miért is olyan "furcsa" amilyen :D
Kép
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Az animéban különválasztották a mangában egyben levő történetet. Keitaro huga a mangában ugyanis a történet közepe után egy kicsivel jön elő. Ugye ezt az apróságot kihagyták az animéből, és megcsinálták a Love Hina Againt, amiben ezt pótolták. Egy kicsit erőszakosan szétszakítottnak tűnhet annak, aki a mangát olvasta először, de szerintem sincs semmi baj vele. A mangát viszotn mindenképp olvassátok el, mert sokkal jobb mint az anime. Sokkal mélyebb az egész, és több minden van benne. És a befejezése ténylegesen befejezés:).
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Entrichon
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2005.12.04. 16:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Entrichon »

Szerintem jópofa anime, csak azt sajnáltam nagyon, hogy a befejezés olyan lett amilyen. Nekem Shinobu a kedvencem, főleg amikor elpirul ::jblush:: . A mecha tekikről csak annyit, hogy szerintem azt fájó szívvel bár, de nyugodtam kihagyhatták volna...az alaphangulat is elég fájdalmas néha (szegény Keitaro...azért olyan hülye mert mindig a fejét ütik), de ez a négyzetre emeli. A karácsonyi különkiadás nagyon tetszett, de a tavaszi szerintem egy kicsit gyenge lett...Remélem egyszer vmilyen formában lesz folytatása, mert nagyon szeretem.
The Chronicles of Humanity...
Avatar
Groven
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2005.11.23. 15:56

Hozzászólás Szerző: Groven »

Nekem is nagyon bejött. Számtalan jó rendezői, dramatúrgiai megoldás van benne, ami miatt mindig továbbnéztem és csak nagy nehezen tudtam abbahagyni, és elmenni aludni.:)
Az OVA-k pont jó összekötő részek voltak a Love Hina Again-hez. Kellemesen átvezették a dolgokat. Viszont a LHA-n kicsit meglepődtem. Csöpögösnek éreztem ezt a fajta befejezést. Kicsit frappánsabbra számítottam. Összességében viszont semmit se von le az egész értékéből.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Groven írta:Nekem is nagyon bejött. Számtalan jó rendezői, dramatúrgiai megoldás van benne, ami miatt mindig továbbnéztem és csak nagy nehezen tudtam abbahagyni, és elmenni aludni.:)
Az OVA-k pont jó összekötő részek voltak a Love Hina Again-hez. Kellemesen átvezették a dolgokat. Viszont a LHA-n kicsit meglepődtem. Csöpögösnek éreztem ezt a fajta befejezést. Kicsit frappánsabbra számítottam. Összességében viszont semmit se von le az egész értékéből.
Naja, az egész már olyan magasra helyezi az értékét hogy onnan elég nehéz lett volna levernie a LHA-nek :) De mondjuk azért jöhetnének még OVA-k, még storyk, mellék storyk vagy ilyen dolgok... Ez pont egy olyan sorozat amiben (nem pénz miatt, hanem a rajongók miatt) lehetne egykét rókabőrt lehúzni :) Pl Kitsune karakteréről többet is adhatnának (gondolom a manga ezt teljes mértékben kitárgyalja, szal ott is volna az alap:))
Kép
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Nemtudom, lesz e folytatása. Ken Akamatsu most kiadott egy új OVA-t, de az nem Love Hina. Meg az anime, a sorozattal meg az Againnal együtt a manga történetét alkotja, de ha jól emlékszem, a spring és Xmas special is a manga történetében benne van.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Entrichon
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2005.12.04. 16:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Entrichon »

Nemtom...nekem az Xmas special nemigazán tetszett...túlzásba vitték a drámázást, és Keitaro-t nem verték meg elégszer...bár lehet hogy ezt csak nekem öröm nézni...A spring special...na az sem volt semmi...bár Narusegawa öltözete tetszett, ez kevés volt ahhoz, hogy élvezetesebbé tegye az amúgy picit lökött történetet...nekem a szimpla sorozat jön be, úgy ahogy van. (OVA-k+ Again nélkül) De azért remélem hogy lesz még vmilyen folytatása, mert nagyon gyenge lett a lezárás...
The Chronicles of Humanity...
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

az X-masban pont a drámázás tetszett :) Annyira szééééép :D

A Spring special-ban meg nos igen naru öltözete tényleg dob sokat dob az összképen, de a bugyuta történet nekem pont h bejött :) Igazából A Teknősös bugyutaságok is, bár a MechaTama nem kellett volna, de azért amikor SS tisztnek öltözött be Kitsune hát attól dobtam egy hátast :D

Egyébként ha jól tudom sokmindent kihagytak belőle ami a Mangában van benne, de nem bánnám ha jönnének még story-k, de nem mint folytatások, hanem mint korébbi történetek amik nem lettek meganimésítve :)

De ennek a valószínűsége nulla...
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Hát igen...főleg hogy a mangában még össze is házasodnak. Ezt kihagyni? x( Akkora poén a manga vége mikor-régen olvastam szal..-szálnak fel a repülőre és Keitaro rálép Naru esküvői szoknyájára XD Na akkor repült egy jobbhorgos^^ Ohhh, sokkal jobb a manga =) Imádom az animét mert tetszik a megvalósítása etc..de a manga sokkal részletesebb.
Kép
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Hát a manga tényleg ütősebb, bár furcsa arányok vannak. Az Xmas special 2-3 fejezet összeollózása, míg a Spring Special a teljes 8. kötetet dolgozza fel. A többi részről nem is beszélve :) Na még 6 kötet és befejezem. (bocs hogy nem a mangákhoz írtam).
Kép
Avatar
Ignesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.09.18. 18:14

Hozzászólás Szerző: Ignesis »

Kanakotól én is a falra másztam... :mad: nekem örök kedvenceim Motoko és Tsuruko,ezekben a bushi lányokban rokonlelkeimet fedeztem fel! :D halálos még Mutsumi vagy Mitsumi,(hogy kell helyesen?mert mindkét írásmódot láttam már...)annyira bamba,hogy az már fáj. :D jó részek,maikor Su felnőtté változik.csak picit hülyén jön ki egy ilyen "átlagos világ/átlagos dolgok" animében ez a hókuszpókusz...
Ha te fölépítenéd a Világtornyot,előállna egy másik,s lerombolná.Ha te lecsöndesítenéd a meghasonlott népet,jönne egy másik,s föllázítaná.Ha te tüzet támasztanál,ő vizet zúdítana reá.Ha te vizet fakasztanál,ő sivatagba fojtaná.Némaságod túl hallgatná...
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Ignesis írta: (...) csak picit hülyén jön ki egy ilyen "átlagos világ/átlagos dolgok" animében ez a hókuszpókusz...
Miért az nem jön ki hülyén amikor Keitaro kirepül a képből egy jó irányzott ütés/rúgás után? :weh:
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Sztem ebben a sorozatban semmi sem jon ki hulyen..meg a vallrol indithato raketa sem :lol:
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Ignesis írta:"átlagos világ/átlagos dolgok" animében ez a hókuszpókusz...
hát... sztem ebben az Animében minden van, csak nem éppen átlagos :D Legalábbis a karakterek elég nehéz esetek :) Bár, amennyit Keitaro és Naru összeszenved, valóban "reálisnak" mondható :)
Kép
Avatar
Ignesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.09.18. 18:14

Hozzászólás Szerző: Ignesis »

úgy értettem az átlagost,hogy átlagos világ,átlagos problémák...tehát nem magical girl,vagy fantasy,vagy vmi hasonló... :) amikor Keitaro kirepül a képből,az egy tipikus anime-elem,sok helyen megvan,mégsem mondható rendkívülinek. :)
Ha te fölépítenéd a Világtornyot,előállna egy másik,s lerombolná.Ha te lecsöndesítenéd a meghasonlott népet,jönne egy másik,s föllázítaná.Ha te tüzet támasztanál,ő vizet zúdítana reá.Ha te vizet fakasztanál,ő sivatagba fojtaná.Némaságod túl hallgatná...
Válasz küldése