SonicX

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Macsek04
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2005.12.17. 07:40
Tartózkodási hely: Szeged

SonicX

Hozzászólás Szerző: Macsek04 »

Ahogy néztem még nincs ilyen téma, gondoltam csinálok 1et :D ::hehe::
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Ennek nagyon örülünk, csak akkor valami értelmesebb hozzászólással is kezdhetted volna.

De akkor most én teszem fel itt a nagy kérdést: Honnan lehet letölteni? Vagy kinek van meg bármilyen Sonic sorozat? Mert akkor az jelezzen nekem! ^^
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Macsek04
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2005.12.17. 07:40
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Macsek04 »

Nah akkor folytatom :D Nagyon jó kis anime, mindenkinek ajánlom:)
Egyébként biztos BCDC++ ról letudod tölteni anime HUB-okról :)

-----

Jah itt a link ahonnan letudod tölteni a progit :) http://bcdc.dccafe.org/BCDC/Pages/default.asp
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

A Wolf Pack Productions subolja. http://www.wpp-fansubs.com Én mondjuk csak a játékokkal játszottam MegaDrive-on, de azokat nagyon szerettem :)
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Wáá... Nem szeretek letöltőprogikat használni, inkább csak FTP-t...

Én is játszottam a MegaDrive-on a Sonic 2.-vel, meg barátomnál kipróbáltam X-Boxon a Sonic Adventures-t, tök jók. ^^
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

a megadriveos sonic játékok sztem mindent visznek a 2D-s platform-akció játék kategóriában... baromi jók, pörgősek, változatosak.

viszont volt szerencsém látni a SonicX animét a Fox Kidsen olyan féléve... és, hát úgy érzem elég gyermeteg. 10 év körül biztos én is odáig lettem volna érte, de most valahogy nem jött be. Viszont ha valaki tud bármilyen más Sonic animét szívesen belenéznék abba is
Kép
Avatar
Raizen
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.01.14. 12:07
Tartózkodási hely: Dreamworld

Hozzászólás Szerző: Raizen »

Iszonyatosan gyenge anime... 7-8 éveseknek sem merném ajánlani. Ostoba, rém buta "történet" (költői túlzás), szörnyű grafika, sablonkarakterek dögivel, "megmentemavilágotmerténvagyokazifjúésnagyonbátorhős"-szindróma dögivel, semmi nézhető nincs benne. 5 perc után elkapcsoltam.
Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the hand of god hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own destiny.

Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Najó, de a Sonic alapjába véve nem is erről szól h mélyen szántó gondolatokat közvetítsen :) Mondjuk, én spec nem is nevezném annyira Animének ezt a sorozatot... nem nagystuff az tény, de aki régen imádta a SEGAt és Sonicon nőtt fel (mondjuk én inkább Nintendo párti vagyok :)) az még akkoris élvezi ha ilyen gyengeség. Én néhanéha nézem, és élvezem, mert Sonic :) Bár a Super Mario rajzfilmsorozattal is így voltam :)
Kép
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

Ilyen Sz*r Játék Anime átalakitás ritka a világon (pl:F-zero gplegend) a Játékhoz még csak megközelítöleg sincs köze...Mi ez a bar**ság hogy Sonicot szánalmas helyzetbe hozzák azzal hogy ebbe az undorító világba kerül Vááááá próbálok észérveket felhozni de nem fog menni én nagyon szeretem a játékokat de ez az anime kiábránditó,selejtes(mint az írásom),somorú,homorú,sáros....na jó a lényeg nem jó 10részig birtam de ennyi.
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Ssdorib
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006.05.08. 19:31

Hozzászólás Szerző: Ssdorib »

Raizen írta:Iszonyatosan gyenge anime... 7-8 éveseknek sem merném ajánlani. Ostoba, rém buta "történet" (költői túlzás), szörnyű grafika, sablonkarakterek dögivel, "megmentemavilágotmerténvagyokazifjúésnagyonbátorhős"-szindróma dögivel, semmi nézhető nincs benne. 5 perc után elkapcsoltam.
Eggyet értek veled! Nekem se naon tetszik sőt kinem álhatom. :-P
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Mayer írta:Mondjuk, én spec nem is nevezném annyira Animének ezt a sorozatot...
Pedig attól még anime. ^^" Más kérdés, hogy a 4K!ds ezt a sorozatot is agyonvágta, átköltötte és még azt az értelmét is elvesztette, ami volt neki... Szóval sok köze nincs ahhoz, amit Japánban vetítettek...
Az eredetivel semmi bajom nincs, elnézegetem. Igazából csak azt nem értettem, miért kellett úgy megoldaniuk a történetet, hogy Sonicék egy másik világba kerülnek (és itt jön az ős vita, hogy akkor a Sonic Adventure játékok is másik világban játszódnak, vagy semmi közük a Sonic X-hez...)... És miért kellett bele Chris... >_< Ha van igazi, sablonos, jellemtelen és teljesen felesleges karakter, akkor Chris az. <_< A legrosszabb a 3. évad volt, ahol már felnőtt, de mikor átmegy Sonicék világába, visszamegy gyerekbe. DE az esze megmarad, ÍGY mostmár teljesen átveszi a többi szereplő helyét... Nem volt elég, hogy az Adventure 1-2 játékok X-es feldolgozásában átvette egyes játék szereplők jeleneteit, most még okosabb is mint Tails, no és persze kiválló küzdősportokban, így aztán mindig kisegítheti Sonicot. Ezek után nem is értem, miért szerepelnek a többiek. -_-
A rajzok a Sonic-figuráknál szerintem teljesen jók, viszont az emberek. >_<
Kép
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Tényleg blőd a vége, de az európai óvodásoknak éppen jó. ::jhihi::
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Avatar
lambda00
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2006.04.14. 18:46
Tartózkodási hely: a bonta-kun-ban

Hozzászólás Szerző: lambda00 »

ja
az 5 éves kistesóm kedvence!!!
Avatar
Reika Gray
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006.06.04. 16:07
Tartózkodási hely: kisképző

Hozzászólás Szerző: Reika Gray »

Én még anno a SEGA-n nőttem fel az unokatesóimmal. Knuckles-el már rég végigvittük, de sima Sonic-kal még azóta is mindig elbukunk az utsó pályán :roll: ..pedig már csak a régi szép idők miatt szoktuk elővenni. Az előbbi Sonic Underground sorozat (német csatornán néztem) pedig annak ellenére fényévekkel jobb volt az x-nél, hogy már az se valami nagy szám. :?
Műveld a csodát, ne magyarázd!
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Ez az egyik legesleggyengébb anime, amibe eddig életembe belenéztem. Türelem az kell hozzá bőven, meg valami hatalmas nagy késztetés is, hogy leüljek megnézni. Nekem akkor sem tetszene, ha 5 éves lennék.
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Válasz küldése