Emlékezetes/szép/megható jelenetek animékben (nem befejezés)

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
zlay
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2006.12.07. 20:08
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zlay »

Nemrég láttam, de nehezen hevertem ki: Utena - Utena Tougával párbajozik és veszít. Utena viselkedése, mikor rádöbben, hogy így elveszetette Anthyt és az utánna következő rész szerintem fenomenális volt. Nálam legalábbis nagyot ütött.
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Trigun: A papp halála
CB: Green részei, Ed elhaggya a hajót, az első Vicius Spike harc utáni zene
Kiddy Grade: Amikor Alv vissza megy a lányához
Read or Die OVA/TV: Amikor Nancy elerszeti Yomiko kezét az ürhajónál. Tv ből:Amikor Junior megtudja, hogy ki az anyja, azt jó jelenetnek tartom amikor a testvérek megtudják, hogy mik is ők valójában és legvégül pedig az, hogy azt hiszik, hogy Anita meghalt.
Humanoid Kikaider: Jiro eltünése a ködben.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Wolf's Rain: amikor Hige es Blue talalkoznak a vegen..amikor mint farkasok rohannak egymas fele..en ugy bogtem..
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Fushigi Yuugi OVA

Az a kis rész, amikor Hotohori megölelhette a kisfiát... És amikor Boushin először mondja ki, hogy "Papa"... Jaj, annyira szép, majd' elsírtam magam...

Ha van valami, amiért érdemes megnézni az OVA-t akkor ez az volt.
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Shisou
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2007.06.17. 16:21

Hozzászólás Szerző: Shisou »

A Wolf's Rain és a Gungrave vége mindennél meghatóbb... ahogy Toboe fut a "Paradicsomban", és ahogy Brandon & Harry egymásra szegezik a pisztolyukat... wáhh :cry:
"Humans don't fight for principles and philosophy. They fight for the person who embodies their principles and philosophy. They don't fight for revolutions, they fight for the revolutionary." ~ Yang Wenli
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Engem akkor kapott el a bőgés XD amikor a Spiral utolsó vagy utolsóelőtti részébe (nem tudom már) Narumi megkéri Hiyonot a telefonba (a hajón) hogy énekelje el neki azt a "fura dalt".
Avatar
mazsola
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2007.04.16. 10:45

Hozzászólás Szerző: mazsola »

Ha már Gungrave, nekem a "Liftes" jelenet égett bele a retinámba,- a vége is zseniális, de valamiért nekem nem ütött akkorát- ráadásul az egész ep 14 (13?) teli van hidegrázós pillanatokkal, a gyűlés ahol Big Daddy megnevezi az utódját, Herry és BD Brandon sírjánál... :shock:
Avatar
seiya30
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2006.08.30. 13:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: seiya30 »

Tudom hogy nem a befejezésekről kell irni, de számomra megható volt a Card Captor Sakura első szériájának a vége és a második Movieban ahogy Shaoran és Sakura egymásra találnak.

Fullmoon wo Sagashite-t én is megkönnyeztem, kétszer is. (
1)Egyik kedvenc jelenetem amikor Mitsukit elcsalják egy hajóra srácok és Takuto utána megy megmenteni, és egy hirtelen hullám majdnem egymás karjaiba dobja őket. :)
(2)Meg amikor Mitsuki megitatja Takutoval a felejtésitalt, előtte megcsókolja (véééégre), és utána jön a LIVE koncert, (3) újra sirhatnékom támadt amikor Takutonak előjött az amnéziája, majd a koncert végén eltünik... :( szipp szipp

Sailormoonban is volt kedvenc epizódom (most nem tom a számát), amikor Seiya elviszi randizni Usagit... :lol:
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Nem tudom amit írni készülök ide írjam, vagy a mit nézel mostanság nevű topicba...

Most néztem meg a Voices of a distant star-t és az egész úgy ahogy volt gyönyörű volt. 25 percig tartott az egész, de a témája elgondolkodtató és megható és csodálatos volt szerintem. Shinkato Makoto munkáiból nekem sosem elég. ^^
Avatar
kaminaga
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2007.10.28. 11:17
Tartózkodási hely: Konoha:P
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kaminaga »

Narutoban Zabuza és Haku halála:( Azon nagyon sokat sírtam, olyan gyönyörű...

Full moon 42.része az az az ledöbentett. akkor, annyira sírtam:( Nem pont arra számítottam.

Rurouni Kenshin OVA 2.
Mikor Kenshin hazamegy és és.. meghal Kaoru ölében:( az az olyan.. :( szomorú.
,,Ez a világ vége játék nekem nem kell!"
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Nekem valamiért mindig ott van a szemem előtt az a jelenet Naruto-ból, amikor, talán pont a Chuniin döntők előtti hónapban, Shikamaru otthon reggeli mellett beszélget az apjával. Shikamaru megkérdezi az apját, hogy miért van egy ennyire makacs, zsémbes nővel mint az anyja, erre az apja csak annyit mond, hogy "Vannak szép pillanatok is."

Bleach: Madarame Ikkaku és az arrancar küzdelme, Madarame sztorija, a bankai-ja...
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Lovely complex- Risa szülinapja és az a bizonyos tüzijáték-az első igazi csók^^
D.Gray-man- bár ez még animében nem volt, de remélhetőleg lesz- mikor Allen és Lenalee hosszú idő után újra találkoznak és Allen is elbőgi magát ::daisuki::
Fruits Basket manga vége- az utólsó pár kötet tele van gyönyörű jelenettel ;) pl.amikor mutatják Thoru anyjának utólsó gondolatait, és hogy miért mondta Kyo-nak hogy nem bocsájt meg neki...meg az utólsó oldal- Thoru és Kyo kéz a kézben évek elteltével... + amikor Akito feloldja az átkot és mindenki sír, hogy valakit örökre elvesztettek és még sorolhatnám
Avatar
Cleetus
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2008.02.29. 13:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: River City Highschool /Mah Boi! Inc.

Hozzászólás Szerző: Cleetus »

Ha már emlékezetes (inkább megrázó) jelenet,akkor Makoto halála a School Daysben(az más dolog hogy megérdemelte a szemét kis pondrója),később Sekai halála.Katsura élettelen szemei napokíg előttem voltak.
Mah Boi! This peace is what all true warrior strive for!
The King,Spaceninja88 powa.
Youtube profilom:youtube.com/CleetusSilversurfer
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Ha már emlékezetes (inkább megrázó) jelenet,akkor Makoto halála a School Daysben(az más dolog hogy megérdemelte a szemét kis pondrója),később Sekai halála.Katsura élettelen szemei napokíg előttem voltak.
Na akkor:

- kezeld spoilerként a spoiler jellegű cuccokat fehérítsd már ki lécci legalább, mint mások ^^
- meg egyébként is, feltűnt neked hogy a topic nevében szerepel a " (nem befejezés) " szóösszetétel? asszem ez pont nem igaz arra amit leírtál...
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Ha már School Days, akkor nekem az első csók és az utána levő éjszaka volt ütős. "You can't!" :dirr:

Egyébként ne kössünk már bele mindenbe, érezzük amit mondani akar a fórumozó. Tolerancia. Vagy mi...
Egyébként igen, sejtem menjek a picsába, ne szóljak bele, blablabla...
Avatar
Cleetus
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2008.02.29. 13:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: River City Highschool /Mah Boi! Inc.

Hozzászólás Szerző: Cleetus »

Amit írtam tényleg a végén van, de a sorozat befejezése más..Nice boat. :lol:
Mah Boi! This peace is what all true warrior strive for!
The King,Spaceninja88 powa.
Youtube profilom:youtube.com/CleetusSilversurfer
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Khaos írta:Egyébként ne kössünk már bele mindenbe, érezzük amit mondani akar a fórumozó. Tolerancia. Vagy mi...
Egyébként igen, sejtem menjek a picsába, ne szóljak bele, blablabla...
De most mér', ez jogos volt. :dirr: Engem is pont ugyanezért a spoilerért figyelmeztettek anno, pedig én az animeajánlós topicba írtam, ahol még várhatóbb is az ilyen spoiler felbukkanása. :dirr:

Jah, egyébként véleményem az említett jelenetről: Megrázó inkább csak a véressége miatt volt, illetve Sekai szomorúsága miatt, de amúgy emlékezetesnek tényleg emlékezetes, ugyanis hatalmas elégtétel volt számomra, ahogy azt a mocskos gerinctelen kis férget végre kivégezte valaki. ^_^ (És pont az, akinek szurkoltam. XD) Komolyan, jobban utáltam a srácot, mint mondjuk Narakut és Yagami Light-ot együttvéve. :dirr:
Kép
Avatar
ElemenT
Profi
Profi
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2009.04.05. 23:31
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Vajdaság, Temerin
Kapcsolat:

Re: Emlékezetes/szép/megható jelenetek animékben (nem befeje

Hozzászólás Szerző: ElemenT »

Texhnolyze:
Kép

GunGrave:
Mikor Brandon-t kilövik a liftböl .... uh azt a részt jópárszor megnéztem ...
The world is my country, science is my religion.

Kép
Avatar
Mittyke
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2012.07.14. 12:51
Nem:
Tartózkodási hely: Internet csodálatos világa~!

Re: Emlékezetes/szép/megható jelenetek animékben (nem befeje

Hozzászólás Szerző: Mittyke »

Elfen Lied: Az kutyusos rész (nem tudom hanyadik) Valahogy nem szomorú voltam, hogy szegény kicsi kutya, hanem kifejezettem dühös. Lucy helyében azt hiszem én is kinyírtam volna azokat a hülye kis kölyköket... Leginkánb emlékezetes résznek mondanám. Az életben nem fogom elfelejteni.
Clannad: Amikor már Sanae sem látja Fuko-t. Még emlékszik rá, de nem látja. Bőgtem rajta sokat, és nem fogom soha (remélhetőleg) elfelejteni: --Hello, Okazakai-san, Nagisa... and Fuko-chan! ... No. ... I can't see Fuko-chan any more either. But I'm sure she's still whith you. Right? >sírva fakad< ::bawl::
Angel Beats: Yui eltűnése. Szerintem nagyon szép jelenet. És szomorú. Anyukám akkor mondta, hogy nem kéne animéket néznem mert folyton bőgök rajtuk... ::bawl::

Hát ez a három anime jelenet, amit soha nem felejtek el (az Angel Beats vége is az lenne, de úgy érzem az nem ebbe a topicba való)
"Wings that can't fly have no meaning" Thono (Air)
Avatar
Taranis
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.08.08. 22:03

Re: Emlékezetes/szép/megható jelenetek animékben (nem befeje

Hozzászólás Szerző: Taranis »

Engem nem nehéz megríkatni, szóval kevés komolyabb anime van, amiben nem sírtam el magam valamin:D, de ami most így eszembe jut:

Fairy Tail: Ul és Deliora...
AnoHana: Ebből az animéből nem tudnék egy konkrét jelenetet kiemelni, mert alig volt olyan rész, amin ne pityeregtem volna egy kicsit... :(
I My Me! Strawberry Eggs: Amikor Himejima szerelmet vall Fukaénak...

Most hirtelen ezek ugrottak be. :cool:
"Everyone has changed. That's not it... the one who's changed most, is me."
Válasz küldése