×

Regisztráció

Anime hírek

Heti tévé ajánlat

2018.06.12. | írta: iskariotes | 298 olvasás | 0 hozzászólás
Lesz Oldboy. Visszatér a képernyőre a Dragon Ball Z és még Astroboy remakeje is látható lesz a héten.
Június 11. Hétfő

Játékfilmek
02:50 A fegyvertelen katona - HBO3
14:30 Ip Man: A becsület útján - Film Mánia
17:45 A repülő tőrök klánja – AMC
23:10 Oldboy - Film Mánia
23:35 A harc mestere - SuperTV2
23:40 A vörös lótusz templom története - Sony Movie Channel

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
03:45 Házak a fa tetején: Teaház az ágak között - Discovery HD Showcase
04:31 Wang wokja - Tv Paprika
08:10 101 Nagykutya: Lhasa Apso - Animal Planet
12:30 John Torode: Ázsia ízei (I. évad 4. rész) - tv paprika
12:45 101 Nagykutya: Lhasa Apso - Animal Planet
15:00 Ázsia évszázada: Hogyan épített Észak-Korea atombombát? (I. évad 5. rész) - Nat Geo
15:35 Jünnani kaland Nigel Marvennel - Viasat Nature
16:40 Kína története - Digi World
16:50 Mérnöki műtárgyak: Hongkongi híd - Discovery Science
22:30 John Torode: Ázsia ízei (I. évad 5. rész) - tv paprika

Június 12. Kedd

Játékfilmek
03:50 Dzsingisz Kán - AMC
12:50 Kém a szomszédban – Filmbox Premium
13:10 Jackie Chan: A katona - Film+
15:50 Nővérek a háborúban - Filmbox Premium
17:50 Egy amerikai Kínában - Filmbox Extra HD
18:30 Gukoroku: A bűn nyomában - Cinemax2
19:20 Leonie - Filmbox Extra HD
22:55 Nindzsagyilkos - Mozi+

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
00:20 Mérnöki műtárgyak: Hongkongi híd - Discovery Science
04:15 Kína története - Digi World
05:12 Mérnöki műtárgyak: Hongkongi híd - Discovery Science
12:02 Mérnöki műtárgyak: Hongkongi híd - Discovery Science
12:30 John Torode: Ázsia ízei (I. évad 5. rész) - tv paprika
14:00 Apokalipszis: a Második Világháború - Lángoló világ (I. évad 4. rész) - Nat Geo
21:00 Világbajnok mérnöki megoldások: Kanszai repülőtér (I. évad 4. rész) - Discovery Channel
22:00 A szakács, ha világgá megy: Hong Kong - tv paprika
22:30 John Torode: Ázsia ízei (I. évad 6. rész) - tv paprika

Június 13. Szerda

Játékfilmek
04:00 Jackie Chan: A katona - Film+
09:00 Rendőrsztori – AMC
09:35 Gukoroku: A bűn nyomában - Cinemax2

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
12:00
Félbehagyott mérnöki megoldások: Néma városok (I. évad 1. rész) - Discovery Channel
A szakács, ha világgá megy: Hong Kong - tv paprika
12:30 John Torode: Ázsia ízei (I. évad 6. rész) - tv paprika
13:00 Apokalipszis: a Második Világháború - A szövetségesek visszavágnak (I. évad 5. rész) - Nat Geo
16:00 Légikatasztrófák: Célpont megsemmisítve (VIII. évad 5. rész) - Nat Geo
17:00 Bizarr ételek: a finomságok földjén - Okinava - Travel Channel
20:00 Beépülve Észak-Koreában - Nat Geo
21:15 MüpArt Classic: Strauss - Japán ünnepi zene - M5
22:00 A szakács, ha világgá megy: Tokió - tv paprika
22:30 John Torode: Ázsia ízei (I. évad 7. rész) - tv paprika

Június 14. Csütörtök

Játékfilmek
03:15 Nővérek a háborúban - Filmbox Plus
03:20 Kundo - A féktelenség kora - AMC
13:20 Mulan - Film+
16:25 Marco Polo I-II. - Filmbox Extra HD
19:00 Tomboló ököl – Film Mánia
21:00
Ip Man: A nagymester - Film Mánia
A vonatrablás – Filmbox Extra HD
22:55 A fegyvertelen katona - HBO3
23:05 Flash Point - Tűréshatár - Film Mánia

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
00:05 Mítoszvadászok: A Sógun elveszett kincse - Spektrum
04:00 Bizarr ételek: a finomságok földjén - Okinava - Travel Channel
11:00 Végzett napja: Japán bukása - DoQ
11:10 Mítoszvadászok: A Sógun elveszett kincse - Spektrum
12.00 A szakács, ha világgá megy: Tokió - tv paprika
12.30 John Torode: Ázsia ízei (I. évad 7. rész) - tv paprika
15:00 Beépülve Észak-Koreában - Nat Geo
16:00 Bizarr ételek: a finomságok földjén - Oszaka - Travel Channel
16:25 Bálnák háborúja: Karnyújtásnyira (IV. évad 7. rész) - Animal Planet
17:00 Bizarr ételek: a finomságok földjén - Sanghaj - Travel Channel
18:00 Oroszország vad tengere: Hokkaido - Nat Geo Wild
20:05 Bálnák háborúja: Karnyújtásnyira (IV. évad 7. rész) - Animal Planet
21:00
Külföldre költöztünk: Menő élet Sanghajban - Fine Living
Oroszország vad tengere: Hokkaido - Nat Geo Wild
22:00 A szakács, ha világgá megy: Tajpej - tv paprika
22:30 John Torode: Ázsia ízei (I. évad 8. rész) - tv paprika

Június 15. Péntek

Játékfilmek
02:30 Oldboy - Film Mánia
09:15 Mulan - Film+
10:05 Rendőrsztori – AMC
15:20 Tigris és sárkány – Cinemax
17:25 A vonatrablás – Filmbox Premium
19:25 Kém a szomszédban – Filmbox Premium
21:00 Elvették tőlem – Prime
21:50 Némaság - HBO

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
02:00 Külföldre költöztünk: Menő élet Sanghajban - Fine Living
02:25 Bálnák háborúja: Karnyújtásnyira (IV. évad 7. rész) - Animal Planet
04:00 Bizarr ételek: a finomságok földjén - Sanghaj - Travel Channel
08:00 Oroszország vad tengere: Hokkaido - Nat Geo Wild
10:55 Bálnák háborúja: Karnyújtásnyira (IV. évad 7. rész) - Animal Planet
12:00 A szakács, ha világgá megy: Tajpej - tv paprika
12.30 John Torode: Ázsia ízei (I. évad 8. rész) - tv paprika
14:00 Külföldre költöztünk: Menő élet Sanghajban - Fine Living
18:00 Végzett napja: Japán bukása - DoQ
22:00 Gizzi Erskine és a koreai konyha (I. évad 1. rész) - TV Paprika
22:30 John Torode: Ázsia ízei (I. évad 9. rész) - tv paprika
23:00
Amcsi benzinfalók: Datsun 280Z (V. évad 5. rész) - Discovery Channel
Végzett napja: Japán bukása - DoQ

Június 16. Szombat

Játékfilmek
01:10 Fekete Maszk 2. - Filmcafe
03:50 A halál nyomában - AMC
08:10 A rendőrsztori folytatódik - AMC
09:15 Nővérek a háborúban - Filmbox Premium
10:50 A sárkány fia 1-2 – Filmbox
22:00
Könnyek és szabadulás - PAX Tv
Kumiko, a kincsvadász - Sundance TV
23:40 A halál nyomában - AMC

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
06:25 Bálnák háborúja: Karnyújtásnyira (IV. évad 7. rész) - Animal Planet
10:00 Szerelmem, Kína (I. évad 3. rész) - Nat Geo
10:30 Szerelmem, Kína (I. évad 4. rész) - Nat Geo
11:00 Pandamentők - OzoneTv
19:00 Pandamentők - OzoneTv
22:40 Mérnöki műtárgyak: Hongkongi híd - Discovery Science
23:30 Pandamentők - OzoneTv
23:45 Orgyilkosok a múltból: A karatézó apáca (I. évad 3. rész) - Viasat History

Június 17. Vasárnap

Játékfilmek
01:10 Oldboy - Film Mánia
04:25 Fekete Maszk 2. - Filmcafe
06:00 Kumiko, a kincsvadász - Sundance TV
10:55 Tomboló ököl – Film Mánia
14:00 Kumiko, a kincsvadász - Sundance TV
14:05 A vonatrablás – Filmbox Premium
17:55 Nővérek a háborúban – Filmbox Plus
18:05 Marco Polo I-II. - Filmbox
18:20 Az álomhajó: Shanghai - Romance TV
18:55 Ip Man: A nagymester - Film Mánia
20:00 Az idegen (film, 2017) - Digi Film

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
04:31 Wang wokja - Tv Paprika
04:48 Tortakirály: Szicíliai szamuráj – TLC
14:26 Mérnöki műtárgyak: Hongkongi híd - Discovery Science
18:25 A világ legkülönlegesebb szállodái: Tokiói Chapel Christmas - FEM3
19:00 David Baddiel kalandjai a Selyemúton: Rejtett kincsek (I. évad 3. rész) - Discovery Channel

Kínai nyelvű hírek – M1, DunaWorld
Mindennap: 23:50 M1; 08:20 DunaWorld

Koreai doramák
A Silla királyság ékköve - M3
Hétköznapomként: 08:50; 17:15
A királyi ház titkai - Izaura TV
Hétköznap: 05:30; 13:40; 23:00 Szombat: 06:20; 07:45; 09:10; 10:40 Vasárnap: 00:50; 02:10; 05:35
Amerika Huangjai - Comedy Central
Hétfő-Péntek: 15:30

Live Action
Hétfő
18:15 Arsene Lupin - Film Mánia
Kedd
12:05 Arsene Lupin - Film Mánia
15:25 Transformers 3. - Mozi+
Péntek
15:50 Transformers 3. - Mozi+
Szombat
12:10 Transformers: Az utolsó lovag - HBO2
19:30 Páncélba zárt szellem – HBO2

Animációs sorozatok
Transformers: Robotok álruhában – Cartoon Network
Hétvége: 20:35
Transformers: Mentő Botok – Minimax
Hétköznap: 10:55 Hétvége: 21:00
Tini nindzsa teknőcök – Nickelodeon/RTL Klub
Nickelodeon - Mindennap: 01:10; 01:35; 09:00; 09:25; 21:40; 22:10
LEGO Ninjago: A Spinjitzu mesterei – Cartoon Network
Hétfő-Szerda: 02:40; 03:00; 11:20; 14:25; 22:50; 23:20
Vízcsepp Mester - Kiwi TV
Hétköznap: 02:35; 08:50; 15:30 Szombat: 02:35
Voltron: A legendás védelmező – Minimax
Hétvége: 21:25
[url=http://tv.animare.hu/tvmusor.aspx?id=i69bff85ee1e7a40e09c36079888fafed6]
Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája[/url] –
Comedy Central Family Kedd-Péntek: 03:55 Szombat: 03:55; 09:30-11:30 Vasárnap: 02:20-03:55
RTL+ Szerda: 18:25 Csütörtök: 11:25; 17:55; 18:25 Péntek: 11:00; 11:25; 17:55; 18:25
RTL Klub – Hétköznap: 05:35 – 07:15
Mumu Törzs - Filmbox Family
Hétfő: 20:40; 20:50 Vasárnap: 18:20; 18:30
Rubi Szivárványiában - M2
Hétköznap: 09:25
Tickety Toc – M2
Hétvége: 19:45
Go Diego! Go! Utazás az óriáspanda-expresszel - M2
Csütörtök: 16:35 Péntek: 10:00

Animációs film
Hétfő 17:40 Lucky Dragon – Filmbox Extra HD
Kedd: 16:00 Breki, a békakirályfi - Minimax
Péntek 19:30 Breki, a békakirályfi - Minimax
Szombat 13:30 Kung Fu Panda - A harc művészete - Mozi+
Vasárnap 11:10 Astro Boy - Filmbox Premium


Anime sorozatok
Dragon Ball Super - Viasat6
Hétköznap: 07:05; 16:05; 16:35
Dragon Ball Z - Viasat6
Hétköznap: 06:40; 16:40
Yu☆Gi☆Oh! Zexal - Viasat6
Hétköznap: 06:25; 14:45; 15:10
Anime 80-nichikan Sekai Isshu – Kiwi Tv
Szombat: 08:15 Vasárnap: 04:30; 08:15
Mitsubachi Maya no Bouken - Kiwi Tv
Szombat: 18:00; 18:30 Vasárnap: 00:40; 01:10; 18:00; 18:30
Suzy állatkertje – JimJam
Mindennap: 04:57; 22:57

Anime movie
Yona Yona Pingvin
Szerda 08:35 – Filmbox Plus
Szombat 03:15 – Filmbox Extra HD
Vasárnap 09:45 – Filmbox Plus

Hozzászólások:
Hozzászólás írásához jelentkezz be.

Kiemelt hírek

Anime lista 2018 ősz

A 2018 őszi szezonban kezdődő új anime TV sorozatok, megjelenő filmek és OVA-k. ...

További hírek

Jukata-ba öltözés

A Magyar-Japán Baráti Társaság klubnapján lehetőség nyilik jukata-ba öltözni. ...

Attack on Titan premier dátum

Véget ér az egyik legfelkapottabb sorozat jelenlegi évadja, de már tudható a következő évad premierje. ...

Filmklub: Szamuráj a konyhában

A Japán Alapítvány filmklubja októberben folytatodik új helyszínnel. ...

Gödöllői Anime Klub meet

A Gödöllői Anime Klub újabb találkozora hívja az anime kedvelőket. ...